Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
Dżizus jakie patenty mająO matko

Reply
(02-09-2012, 20:08)rafal1537 napisał(a):  Dżizus jakie patenty mająO matko

Lepiej siedzieć i wypisywać takie rzeczy jak Ty piszesz... Zamiast tak facepalm'ować, wziąłbyś się za siebie, i ruszył w miasto i przynajmniej spróbował się uśmiechnąć do dziewczyn, bo ja już nie mam z tym problemu.

Reply
(02-09-2012, 21:05)Madmax napisał(a):  
(02-09-2012, 20:08)rafal1537 napisał(a):  Dżizus jakie patenty mająO matko

Lepiej siedzieć i wypisywać takie rzeczy jak Ty piszesz... Zamiast tak facepalm'ować, wziąłbyś się za siebie, i ruszył w miasto i przynajmniej spróbował się uśmiechnąć do dziewczyn, bo ja już nie mam z tym problemu.

Święta racja.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Cytat:Lepiej siedzieć i wypisywać takie rzeczy jak Ty piszesz... Zamiast tak facepalm'ować, wziąłbyś się za siebie, i ruszył w miasto i przynajmniej spróbował się uśmiechnąć do dziewczyn, bo ja już nie mam z tym problemu.
Ja teraz nikogo nie szukam, chyba że się sama znajdzie, ale nic na siłę, tak więc siedzie i zawijam w te sreberka... Szczęśliwy

Reply
(04-09-2012, 11:22)rafal1537 napisał(a):  
Cytat:Lepiej siedzieć i wypisywać takie rzeczy jak Ty piszesz... Zamiast tak facepalm'ować, wziąłbyś się za siebie, i ruszył w miasto i przynajmniej spróbował się uśmiechnąć do dziewczyn, bo ja już nie mam z tym problemu.
Ja teraz nikogo nie szukam, chyba że się sama znajdzie, ale nic na siłę, tak więc siedzie i zawijam w te sreberka... Szczęśliwy

Madmax a czemu Ty tyłka nie ruszysz??

Reply
(04-09-2012, 18:24)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  

A kto Ci powiedział, że nie ruszam?

Reply
(04-09-2012, 19:02)Madmax napisał(a):  
(04-09-2012, 18:24)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  

A kto Ci powiedział, że nie ruszam?

Zabrzmiało jakbyś nie ruszał tyłka.....

Reply
Cytat:Zabrzmiało jakbyś nie ruszał tyłka.....
do marketu i spowrotem Szczęśliwy Język

Reply
(04-09-2012, 20:21)rafal1537 napisał(a):  

No tak...mam dobrą pamięć ale krótką....

Reply
(04-09-2012, 21:16)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  
(04-09-2012, 20:21)rafal1537 napisał(a):  

No tak...mam dobrą pamięć ale krótką....

Chyba pomyliłaś moją wypowiedź, z wypowiedzią Rafała :] Bo się trochę grubo mylicie...

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości