Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
(30-07-2012, 22:42)Dev napisał(a):  Jak sam siebie nazwałeś, jesteś ateistą. Powiedz jak to jest, odrzucać całowicie rzecz nienamacalną jaką jest bóg, a przyjmować za istnienie coś równie wirtualnego jak np miłość?
Myślę, że przydałby się oddzielny temat na ten "atak".
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Dokładnie. Założyłem temat z myślą otrzymania rad, a nie z myślą, żeby skłócić użytkowników, więc proszę się tu powstrzymać ..

Dev, zluzuj trochę.

No właśnie, jedna kobieta by napisała z ciekawości, a druga by wyrzuciła kartkę ze strachu ...

Reply
(30-07-2012, 22:29)Dev napisał(a):  Tak Madmax, jeszcze wielu rzeczy dowiesz się o kobietach. Dowiesz się np jakie potrafią być zimne i złe, i jak potrafią idealnie kłamać nie mrużąc oczu.

A faceci nieodpowiedzialni, nie szanujący kobiet, pieprzeni oszukiści, zachowujący się jak dzieci które nic same nie zrobią.....remis Bajbe.

Reply
Wyżej wyszło " złe" Diabeł

Ofkors można dodać, nie każdy/a. Ale to tak samo mija się z celem jak stwierdzenie " nie patrze na wygląd, tylko na to co w sercu". No cóż, facet nie jest przynajmniej materialistą i nie leci na kasę albo fajne auto Diabeł
All who stand in my way will die.

Reply
Samochód mam, pracę mam więc kasę też, tylko z inteligentnym facetem jest problem. Takim który nie poleci na "plastik" czyli też idziecie na łatwiznę.... Oczko bo mądrej panny nie przelecisz w fajnym samochodzie przy pierwszym spotkaniu, a plastik owszem. Dobranoc Panu Język

Reply
A fajny masz samochód? Dużo zarabiasz? Może się spotkamy Cwaniak Szczęśliwy

a tak poważniej, to oboje mamy rację
All who stand in my way will die.

Reply
1. Boisz sie odrzucenia ze strony dziewczyn
2. Boisz sie ze cos zle powiesz i zostanie to przez nia zle zinterpretowane, dlatego czesc ciebie chce z nia porozmawiac (szuka kogos bliskiego), a druga czesc pozostaje wtyle bojac zlej reakcji z jej strony.
3. Coraz czesciej pojawia sie wiecej mysli ? Nie mozesz ich opanowac ? Tracisz wiare w siebie ?
4. Boisz sie kontaktow wzrokowych

Napisz cos o twojej bylej ona moze byc glownym problemem, a raczej jest

Imperatorowa, tak to nie dziala Duży uśmiech u osob z niesmialoscia, niesmialosci sie nie leczy, bo to nie choroba tylko cecha osoby, ja naprzyklad jestem typem Introwertyka, tez jestem niesmialy i wiem ze takie cos nigdy nie skutkuje, bo potem wchodzi w gre stres i czlowiek nie wytrzymuje napiecia, a te podpunkty malo co zdzialaja bo potem nie wie o czym gadac, a "levele sie koncza" xD u wiekszosci osob dziala bo potem potrafia zagadac Język Nie kazdy jest identyczny i nie kazdy odczuwa tak samo emocje.

Powinienes chlopie pogadac z jakas dziewczyna przez neta (nie wiem jak) ale lepiej zebys poznal dziewczyne w inny sposob, po prostu "oswoisz sie z nia" lepiej sie gada piszac bo nie widzisz drugiej osoby, wtedy potrafisz sie otworzyc, sprubuj przez neta (tylko pisanie)

Reply
Sipa, z tymi czterema punktami trafiłeś w bingo ...

Moja była? Zimna suka.
Krótko i szczerze - ja się zakochałem, ona nie. Ja się starałem, ona miała wyjebane na to, ja robiłem różne szalone rzeczy dla niej, ona tego nie doceniała, na urodziny jadąc do niej nie wiedziałem jakiej reakcji się mam spodziewać (nic nie wiedziała) i dając jej bukiet róż (tyle ile miała lat), akurat pisała z kimś :] spotykanie raz na 3 tygodnie, itp itd. Ogólnie rzecz biorąc nawet związek to nie był ... Nauczony doświadczeniem wiem, że nie można się zbyt starać o kobietę, i nie można być nadwymiar dobrym. Wszystko z czasem i powoli ...

Reply
No widzisz, zakochales sie w niej, ona w tobie nie, to jest glowny problem, teraz boisz sie tego ze moze trafic sie taka sama osoba jaka byla twoja dziewczyna, poszukaj dziewczyny jakos przez neta, z ktora mozna by pogadac piszac, wtedy bys sie czul lepiej, i byloby ci prosciej nawiazac kontakt...

Jest taki jeden sposob ktory moze pomoc, a za razem moze pogorszyc sytuacje... Mozesz z byla pogadac dlaczego cie odrzucila itp Mozecie wyjasnic sobie wiele spraw, moze nawet pogodzicie sie, wybaczycie sobie. Sam bylem raz w takiej sytuacji (tylko troche inna) pobilem sie z kolega ktorego nie nawidzilem, a od tego czasu bylismy najlepszymi przyjaciolmi ;p

Reply
Co wchodzę na maila, to widzę powiadomienia z tematu. Cieszy, że nikt nie jest obojętny Uśmiech)

Pogadać z byłą? No way. Raz gadaliśmy, to skończyło się na wrzutach z oby stron - bezsens totalny.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości