Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
Ja to nie patrzę, bo szkoda oczu. Teraz chłopcy wyglądają jak dziewczyny.

Reply
I za to masz plusa, chociaż go nie masz bo dać nie mogę. Masz teoretycznie.
All who stand in my way will die.

Reply
Amma otóż to !

Jak idę np. w Katowickim Centrum Handlowym, i rozglądam się po dziewczynach, to czasem złapię się za głowę co widzę ! Dziewczyna piękna, widać, że dba o siebie itp itd, ale "chłopak" z którym idzie obok ... dba chyba bardziej o siebie, niż Ona.

Szkoda, że dziewczyny teraz wolą "chłopaków", a nie facetów.

PS. W tych czasach, trzeba też umieć odróżnić normalne dziewczyny od dziewczyn.

EDIT. Imperatorowa, co do pkt. 4 :

'Level 4. daj jej na karteczce numer telefonu z Twoim imieniem i niech zadzwoni lub napisze Ci sms, skoro się wstydzisz'

Co sobie może dziewczyna pomyśleć, kiedy facet daje jej karteczkę z numerem, i mówi, żeby się odezwała, tak ni stąd, ni z owąd ... Trochę dziwne, ale może w tym szaleństwie jest metoda.

Reply
Albo napisz na karteczce swój numer konta i powiedz że Ci brakło do wina.

Reply
A skąd wiesz że wszyscy kłamią?? Pewnie mi nie uwierzysz, ale jestem po 2 latach psychologii i teoria jak i badania praktyczne udowodniły, że kłamią ci którzy notorycznie patrzą w lewą stronę, teraz będziesz wiedziała kto kłamie a kto nie.
Nie możesz w góry zakładać że wszystko zło chodzące po świecie to Ty, cieszę się, że wiesz co jest złe w zachowaniu nastolatek i ze sama tak nie robisz, ale reszta wygląda tak jakbyś była męczennicą i cierpiała za miliony.
Mam nadzieje, że z tego wyrośniesz bo jesteś mądrą dziewczyną, tylko się troche pogubiłaś.

Reply
Jedno pytanie Imperatorowa, do kogo jedziesz tak na "ona"? Bo widzę, że tylko Ty tutaj Kobieta + Amma :>

Reply
Madmax w levelu 4 chodzi o to by wzbudzić kobiecą ciekawość Uśmiech gdybym ja dostałą taką karteczkę to zżarłoby mnie od środka i odezwałabym się do takiego faceta. Jeszcze wielu rzeczy się dowiesz o kobietach Oczko

Reply
Tak Madmax, jeszcze wielu rzeczy dowiesz się o kobietach. Dowiesz się np jakie potrafią być zimne i złe, i jak potrafią idealnie kłamać nie mrużąc oczu.

Reply
(30-07-2012, 22:29)Dev napisał(a):  Tak Madmax, jeszcze wielu rzeczy dowiesz się o kobietach. Dowiesz się np jakie potrafią być zimne i złe, i jak potrafią idealnie kłamać nie mrużąc oczu.
To prawda, ale...faceci nie lepsi.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
bla bla bla zajmuje miejsce, bo usunąć nie mogę przeniosłem na wątek osobny myśl swoją

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości