Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
Polecam sposób z karteczką. Tamowanie kolejki to słaby pomysł, jako jeden z pierwszych "pomógłbym" przywrócić tempo obsługi Uśmiech. Nie poddawaj się.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Broń Boże się nie poddaję, będę tam jutro - a jeżeli Jej nie będzie to i czwartek oraz piątek. Karteczkę jutro się napisze i da. Zobaczymy jakie będą efekty Uśmiech Ciekawe, co taka dziewczyna sobie pomyśli Uśmiech

Reply
Oj...zapowiada się na wielkie zakupy, trzeba duży wózek zapełnić, żeby mieć czas na pogadanie.

Reply
Olśniło mnie - zapytaj się Ją o pomoc w wyborze kosmetyków i przekieruj rozmowę na "właściwy" temat. Tylko musisz mieć szczęście i trafić ją właśnie w pobliżu takiego stoiska.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Huh, trzymać kciuki. Za godzinę na trening, i potem czas "szukać". Oby się udało ją dziś odnaleźć Uśmiech

Reply
(29-08-2012, 14:58)Madmax napisał(a):  Huh, trzymać kciuki. Za godzinę na trening, i potem czas "szukać". Oby się udało ją dziś odnaleźć Uśmiech
Red Bull Anioł i do przodu! Duży uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Tylko jeszcze trzeba coś na tej kartce napisać, ale żeby zbyt długie nie było Uśmiech Dać i odejść, bez odwracania się? Jak na Amerykańskich filmach, haha Uśmiech

No i co? Mam pecha nad pechami. Ręce mi opadają.

Pojechałem, wszedłem o 18 do Reala, a wyszedłem o 19:30. Kupiłem 2 serki wiejskie i Powerade. Resztę czasu chodziłem rozglądałem się, po każdej alejce prawie, po linii kas powoli chodziłem - licząc, że akurat wyjdzie na kasę. Niestety.

Kurde, 2 x pudło, teraz też niestety nie spotkałem. Pojadę jeszcze raz jutro, ale straciłem już nadzieję. Szkoda, że wstydliwość tak paraliżuje za 1 razem.

Reply
Do dup* z tym wszystkim :/

Reply
To opowiadaj, skoro juz podsumowales tak dosadnie. Patrzy
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Mad do dupy to raczej Ci się to wszystko nie zmieści a zwłaszcza cały Real....więc nie próbuj, musisz być cierpliwy i tyle a jak jakaś kasjerka będzie wolna to zapytaj się może co to za dziewczyna była i może jakoś okrężną drogą Ci się uda do niej dotrzeć a nie od razu gównem obsmarować....co Ty jesteś gołąb ?

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości