Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
Wiedziałem, że jednak na kogoś można liczyć Uśmiech

Dzięki za rady, muszę je powoli wprowadzać w życie, bo mnie już dobija ten fakt samotności ... Kiedy inni wybierają się wieczorami na spacer, ja zasiadam do kompa, kiedy inni wychodzą wieczorami w weekendy z kobietami do kina, ja zasiadam przed tv ... i tak mogę wymieniać w nieskończoność ...

Spodobała mi się jedna dziewczyna, i miałem już kilka prób, by do niej zagadać, ale zawsze "coś" sobie wmawiałem ... Pracuje Ona na zmianę z jakąś koleżanką, i kumpel mi podsunął pomysł ... Iść i dać kartkę z numerem jej koleżance, i powiedzieć, że koleżanka ze zmiany coś zgubiła ostatnio, a że mi się śpieszyło, to nie zdążyłem oddać ..

Reply
Wiesz co stary, daj mi wasze numery gg, ja was spikne i będzie problem z głowy.
All who stand in my way will die.

Reply
Dev skoro nieśmiałość nie istnieje to wstyd tak samo...idąc dalej nie istnieją uczucia więc teoretycznie nic nie powinieneś odczuwać a jednak czujesz..... Oczko

Chłopaki nie ma czego się bać, odważcie się bo potem będziecie żałować a skoro w naszym społeczeństwie utarło się, że to mężczyzna powinien zabiegać o kobietę, to cholera bierzcie się do roboty Duży uśmiech Trzymam za Was kciuki, jak to mawia moja Babcia

lepiej grzeszyć i żałować niż żałować że się nie grzeszyło Oczko
lub wersja mojej Mamy
nie ma ryzyka nie ma przyjemności

(30-07-2012, 20:28)Dev napisał(a):  Wiesz co stary, daj mi wasze numery gg, ja was spikne i będzie problem z głowy.

Chcesz spiknąć innych a Ty?? Diabeł Dlaczego sam się z kimś nie spikniesz??

Reply
Ja mam bardzo dobre serdusio i najpierw martwię się o innych :c
taki juz jestem zajebiaszczy Cwaniak...tzn skromny

Poza tym, to oj tam oj tam Cyklop

Reply
Taaaaaa a ja przeszłam Need for Speed na piechotę Duży uśmiech

Reply
I uczesałaś się kotletem

Reply
Na Twoim miejscu bym się cieszyła.
Ja jak idę to nie zauważam, aby ktokolwiek się za mną oglądał.

Dam taki przykład. Byłam w gimnazjum, prawie wszystkich znałam, bo małe. Już po 2 klasie. Większość dziewczyn miało jakieś love story. Ja jedna nie.
Kiedyś jak miałam dyżur, wszystko obserwowałam. I nic. Tyle osób. Nikt na mnie nie patrzył. A na koleżankę dyżurującą to owszem.
Powtórzyłam to na wszystkich piętrach i ten sam wynik.

Taki z tego morał, że ty masz szanse. Ja natomiast nie.

Jesteś bardziej odważny niż ja.
Ja ludziom w oczy nie patrzę. Chyba że to ktoś z rodziny. Reszta to wszyscy kłamią.
Należę do bardzo nieśmiałych i krytykujących osób.

Reply
Ty jesteś zbyt dojrzała jak na swój wiek poprostu.

Reply
Dev, spokojnie. Nie każdy ma tyle odwagi co Ty, by zagadać. Dla Ciebie to może być błahy problem, i głupota, że o takich rzeczach się pisze, ale mnie to normalnie już zaczyna dołować. Często już załamuję ręce.

Tylko moja droga, z patrzenia miłości nie będzie, trzeba zacząć jakoś działać ...

Reply
To ja nie mówie, że chodzę po ulicy i ludzi zaczepiam

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości