Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjaźń?
I słusznie. Czas pokaże czy możesz na nich liczyć czy nie. Życzę rzecz jasna jak najlepiej Uśmiech

Reply
Ja kiedyś myślałem że mam prawdziwego przyjaciela, ale się pomyliłem, mimo wielu lat znajomości, ten ktoś cały czas uważa się wielkiego przyjaciela, ale tak nie jest, może i się zachowywał jak przyjaciel ale tylko czasami i to bardzo rzadko i się bardzo zawiodłem

Reply
(28-07-2012, 02:46)Kuba napisał(a):  Mamy Oczko Ja nawet wychodze z założenia, że przyjaźn męska przetrwa więcej niż kobieca.

....aż ... Twój przyjaciel... nie podpadnie... w sferze...wspólnych upodobań co do kobiet np....Szczęśliwy

(16-08-2012, 12:02)rafal1537 napisał(a):  Ja kiedyś myślałem że mam prawdziwego przyjaciela, ale się pomyliłem, mimo wielu lat znajomości, ten ktoś cały czas uważa się wielkiego przyjaciela, ale tak nie jest, może i się zachowywał jak przyjaciel ale tylko czasami i to bardzo rzadko i się bardzo zawiodłem

...lepiej późno...niż wcale... Ale ... znam syt... ciężkawo ... W moim przypadku zawiodłam się tak, że 15cie wspólnych przyjaźni lat....w niwecz... Ech.... Ale też sobie ...powtarzam....lepiej wtedy...niż nigdy...i zawsze nieświadomie w tym nie-swoim kłamstwie - tkwić..

Reply
Ja wierzę, że przyjaźń może być wyłącznie między przedstawicielami tej samej płci, chyba, że jest to przyjaźń w rodzinie, wtedy może występować między kobietą a mężczyzną.

Reply
Ja mam to szczęście, że szczerze mogę powiedzieć, że mam prawdziwych przyjaciół. Dwoje.
Małżeństwo, które znam już od 15 lat.
Dlatego uważam, że przyjaźń damsko - męska jest jak najbardziej możliwa.

Reply
Przyjaźń jest dla mnie czymś bardzo ważnym i wierzę w nią, może nawet bardziej niż w miłość .

Reply
Przyjaźń istnieje. Właśnie szukam przyjaciół. Próbuję udowodnić, że przyjaźń zdobyć można także za sprawą komputera.
Kto się chce zaprzyjaźnić. Podkreślam słowo Zaprzyjaźnić. Nie zakochać, tudzież pokrewne :) TYlko zaprzyjaxnić, niech pisze na e-maila

waketakiem@poczta.fm

Wymyśliłam sobie takie spotkanie przyjaciół zdobytych przez neta. Co wy na to. Przyłączcie się, razem raźniej

Reply
Wiecie co? Byc moze pewne nieporozumienia miedzy przyjaciolmi plci odmiennych wynikaja z tego, ze mezczyzni dobieraja sobie przyjaciolki/kolezanki tez pod wzgledem wizualnym, czyli takie, ktore im sie podobaja? kobiety tak nie maja, moga sie pięknie kumplowac z facetem, ktory absolutnie im sie nie podoba, ale w druga strone...sama nie wiem. Myle sie?

Reply
(07-12-2012, 16:30)Andariel napisał(a):  Myle sie?

Mylisz. Język
Jeśli o mnie chodzi to kobieta może być kompletnie nie w moim typie i dla mnie beznadziejnie brzydka a i tak mogę z nią złapać wspólny temat. Chociaż faktem jest, że faceci lubią mieć ładne koleżanki. Szczęśliwy
[Obrazek: sygna1p.jpg]

Reply
Czyli się nie mylę, a Ty jestes jedynie wyjatkiem od reguly Oczko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości