Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjaźń?
Zastanawiam się czy istnieje coś takiego jak prawdziwa przyjaźń.
Ja chyba w nią nie wierze. Może pomiędzy kobietami się zdarza, nie znam się. Ale pomiędzy facetami? Nie. Nigdy nie miałem przyjaciela, takiej prawdziwie bliskiej osoby na którą zawsze można liczyć. Kiedyś myślałem, że mam ale to było raczej moje pobożne życzenie. Chciałem żeby to była prawda, a potem okazywało się, że ta osoba jest fałszywa. Nie znam też osób, które się przyjaźnią. Takie coś widziałem tylko w filmach i chyba tylko tam istnieją.
Pomiędzy facetami może istnieć tylko koleżeństwo, braterstwo, ale prędzej czy później można się na nich przejechać.
Co Wy o tym myślicie? Macie kogoś kogo możecie nazwać przyjacielem? Takim prawdziwym na dobre i złe.

Reply
Mamy Oczko Ja nawet wychodze z założenia, że przyjaźn męska przetrwa więcej niż kobieca.

Reply
Przyjaźń istnieje, może po prostu nie trafiłeś na dobrą osobę.

Za to nie istnieje przyjaźń damsko-męska

Reply
Przyjaźń męsko-męska istnieje, tylko musi się trafić na odpowiednią i podobną do siebie osobę.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Czysta przyjaźń nie istnieje. Zawsze jedna z osób jest zainteresowana mocniej niż powinna.

Reply
Istnieje, istnieje Panowie. Racja, ze trzeba trafić na odpowiednią osobę. Damsko - męska to już niekoniecznie, z czasem któraś strona będzie chciała więcej niż powinna chcieć.

Ja gdybym powiedziała mojej Przyjaciółce "Słuchaj Sis zabiłam człowieka" to dostałabym odpowiedź "Powiedz gdzie jesteś....pomogę Ci ukryć ciało"
drastyczny przykład ale prawdziwy przyjaciel nie pyta "ale jak to....dlaczego", czas na wyjaśnienia będzie potem, liczy się tu i teraz. Uśmiech

Reply
Żadnej przyjaźni nie ma.
Jest tylko w rodzinie.

Reply
damsko-damska tak,
męsko-męska tak
damsko- męska zdecydowanie NIE

Reply
W rodzinie może wystąpić.
Jednak np. między mną, a córką czy synem sąsiada to nie.

Reply
Miałem kiedyś bardzo dobrego przyjaciela , spędzałem z nim masę czasu świetnie się dogadywaliśmy tez dla tego że w szkole byliśmy może takimi wyrzutkami, tak było, ale poznał dziewczynę i jedyne na co go stać to sms raz na pół roku. Uśmiech Ale mam kolegę.. przyjaciela za którego bym serce oddał i wiem że on też by mnie nigdy nie zostawił w problemie , nie znikł nawet gdy pojawiła się żona, później córeczka , wiele z nim przeszedłem nie raz upadaliśmy na dno ale na wzajem sobie w tych słabych momentach pomagaliśmy tak jest do tej pory, razem wychodziliśmy wieczorami na miasto , rozmawialiśmy o wszystkim i nadal rozmawiamy, choć częściej popijając piwo w barze. Tej przyjaźni jestem pewny i wiem że nagle nie zapadnie mi się pod ziemie, ale myślę że takie coś nie trafia się za często a tylko czas pokazuje czy to przetrwa.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości