Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impotencja u panów, oziębłość u pań
Przyczyną impotencji jest psychika.Zwyczajnie nie można się przemóc w pewnym momencie do jakiejś osoby.Najczęściej.Może są tacy którzy nie mogą się przemóc do wszystkich kobiet.Ale nie wydaje mi się.Kobieta może zawsze przemóc "impotencję" mężczyzny współpracując z nim.Jeśli jej zależy.Prawdziwi impotenci to ci którzy zwyczajnie z przyczyny jakiegoś wypadku mogą nie mieć tego instrumentu.Ale i oni zapewne mają jakieś wyjście.Właściwie impotencji niema.  Podejrzany

Oziębłość u kobiet to samo.Podobnie jak z impotencją.Brak stymulacji zmysłów prowadzi do ich zanikania z własnej winy.Wiek tu nie ma nic do rzeczy.W padamy w nierównowagę z którą się godzimy.To z powodu zanikania zmysłów zaczynamy się starzeć.Nigdy nie można zaprzestać stymulować poprawnie swoich zmysłów.To zawsze zależy od nas samych.Lepiej rzucić partnera bo się przy nim zestarzejemy.
Nieskończoność w sferze jest kluczem wieczności.Mirosław Dermanowski.
Jestem siedem w zero. Żyję teraz. Jest to rok 0.Dlatego jestem wieczny. Milczy

Reply
Impotencja może też mieć podłoże naczyniowe np. duża miażdżyca i chorobowe np. duża cukrzyca.

Reply
(03-11-2014, 21:25)Jeżyk napisał(a):  Impotencja może też mieć podłoże naczyniowe np. duża miażdżyca i chorobowe np. duża cukrzyca.

No więc wpływ na mózg a więc i na psychikę.To już muszą być chyba zmiany zwapnieniowe  w mózgu widoczne tomografem.

Poza tym który ciężej chory ma ochotę na sex. Zdziwko Rzadko. 
Nieskończoność w sferze jest kluczem wieczności.Mirosław Dermanowski.
Jestem siedem w zero. Żyję teraz. Jest to rok 0.Dlatego jestem wieczny. Milczy

Reply
(03-11-2014, 13:42)Login napisał(a):  Przyczyną impotencji jest psychika......

Gabinet otwórz:

Teoretyk seksuolog przyjmuje panie w godz. 19:00-23:00, po rejestracji mailem z załączonym zdjęciem.
Ząb zupa dąb...

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości