Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Witam serdecznie
Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum. Uśmiech
Jestem Aga, samotna, romantyczka, marzycielka, poszukująca szczęścia, pragnąca aby jej marzenia się spełniły.
Mam nadzieję, ze miło spędze z Wami czas, zapraszam takze na PW do popisania. Uśmiech

Reply
Witaj Oczko
Powiedz kilka słów więcej, np. ile masz wiosenek, usposobienie, skąd jesteś, co robisz w życiu.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Więc tak: jestem jeszcze młodziutką osobą, tak się zastanawiam czy mnie tu przyjmiecie, bo mam dopiero 16 lat :/, jednak wiele juz w zyciu przeszłam, za wiele...
Hmm.. uczę się, aktualnie 2 klasa LO, potem planuję studia coś związane z medycyną, wrażliwa jestem, łatwo mnie zranić...Niezdecydowany
...dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień...
...dla mnie też za długa zima i zła...
...dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie...

Reply
My tutaj przyjmujemy każdego Oczko Możesz tu pogadać o wszystkim. Zapraszam do pisania.

Reply
Witaj, wiek nie ma tutaj znaczenia, liczy się człowiek. Kilku młodszych też jest, choćby ja (18 lat). Liczę na owocną współprace i tak dalej i dalej... (nigdy nie byłem dobry w takich jałowych gadkach Uśmiech )
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
(27-07-2012, 01:09)Pułkownik napisał(a):  Witaj, wiek nie ma tutaj znaczenia, liczy się człowiek. Kilku młodszych też jest, choćby ja (18 lat). Liczę na owocną współprace i tak dalej i dalej... (nigdy nie byłem dobry w takich jałowych gadkach Uśmiech )

Spokojnie, doskonale Cię rozumiem. Tez uwazam ze liczy sie czlowiek, jego wnetrze. Kocham ludzi, im pomagac, rozmyslac. Chce ich poznawac, z nimi przebywać, poznawac swiat i isc przez zycie z mottem "people help the people". Uśmiech

Reply
Szkoda że pomaganie ludziom tylko w teorii jest takie łatwe, lubię to robić, jakbym był egoistą nie byłoby mnie na tego typu forach.

Reply
To prawda. Czasem tak ciezko jest pomoc, a tak bardzo sie tego pragnie... Niezdecydowany
Zycie mnie nauczyło, ze trzeba pomagac. Wiem jak to jest gdy potrzebuje sie pomocy a nikt jej nie oferuje, tylko jeszcze bardziej dobija. Ostatni rok mojego zycia to koszmar (depresja) a kilka lat wstecz, coś co nie powinno miec miejsca w rodzinie a co ciągnie się latami i ciągnąć się będzie... Smutny Smutny

Reply
Ja na szczęście od kiedy pamiętam miałem twardy charakter, nigdy nie potrzebowałem niczyjej pomocy ani na nikim nie musiałem polegać, to mam po ojcu. Po matce odziedziczyłem empatię i chęć pomocy innym, choć wiem że nie każdy na to zasługuję. Cytując jak mniemam znany ci zespół "Chciałem zreperować świat a oto widzę, że sam jestem jednym z tych cholernych drani i świń".

Reply
O rany,rany,nie było mnie niespełna trzy dni,a tutaj już Tylu Nowych użytkowników mamyOczkoWitam Wszystkich SerdecznieOczko***

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości