Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyglądam za młodo! Czy znajdę dziewczynę?
(13-07-2012, 16:27)Raff napisał(a):  Mam ten sam problem i mam 23 lata. Ostatnio pewna stara znajoma powiedziała mi, że wyglądam na 15i to mnie zabolało.
Kobieta nigdy tego nie zrozumie, bo zawsze chce wyglądać młodziej i będzie mówić, że to zaleta. Kobieta nie wie jakim problemem dla dorosłego faceta jest traktowanie go jak dzieciaka.
No powiedzcie z czego tutaj się cieszyć? Co z tego, że za 20 lat będę wyglądał młodo skoro zmarnuje całą młodość. Z powodu szczeniackiego wyglądu żadna dziewczyna nie podchodzi do mnie poważnie. Bo która dorosła kobieta zainteresuje się 15latkiem? Dlatego nigdy nie byłem blisko z żadną dziewczyną. Każda mnie spławiała. Podobnie jest z facetami. Nigdy nie miałem paczki dobrych kumpli, bo traktowali mnie jak gówniarza. Jak kogoś gorszego, bo nie pasowałem do nich wyglądem.
Czy teraz naprawdę uważacie, że jest się z czego cieszyć? Czy to naprawdę nie jest problem? Czy czekanie na akceptację społeczeństwa i pierwszą miłość do 30stki czy 40stki jest takie wspaniałe?

I wiem, ze zaraz znowu napiszecie, że nie ma sie czym przejmować. Każdy kto nie zna tego problemu tak pisze. Najwięcej wymądrzają się kobiety, mówiąc, że to zaleta, ale żadna z Was nie obejrzy się za 15latkiem i nie będzie się chciała z nim umówić.
Ok. Czujesz się z tym źle. Wiem jak to jest, mimo, że jestem kobietąUśmiech Może jednak problem tkwi w tym, że przez to, że tak bardzo się tym przejmujesz to inni też zaczynają to dostrzegać? A młody wygląd naprawdę nie musi być zły! Potraktuj to jak zaletę a nie wadę. Też się tym niedawno przejmowałam, że nie wyglądam na swój wiek itp. Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, a każdy patrzy na to jak wyglądasz. Wiem. Jednak powinno się zwrócić uwagę na charakter, dojrzałość, a wtedy na pewno wyjdzie, że nie masz "15 lat".

Reply
(13-07-2012, 19:45)Pinky napisał(a):  Ok. Czujesz się z tym źle. Wiem jak to jest, mimo, że jestem kobietąUśmiech Może jednak problem tkwi w tym, że przez to, że tak bardzo się tym przejmujesz to inni też zaczynają to dostrzegać? A młody wygląd naprawdę nie musi być zły! Potraktuj to jak zaletę a nie wadę. Też się tym niedawno przejmowałam, że nie wyglądam na swój wiek itp. Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, a każdy patrzy na to jak wyglądasz. Wiem. Jednak powinno się zwrócić uwagę na charakter, dojrzałość, a wtedy na pewno wyjdzie, że nie masz "15 lat".

I widzisz, znowu napisałaś, żeby traktować to jako zaletę. Czyli jednak nie rozumiesz problemu. Tak jak pisałem, kobieta to nie facet i pod tym względem jest duża różnica w postrzeganiu ich. Kobieta chce wyglądac młodo bo wtedy czuje się atrakcyjna. Facet chce wyglądać dojrzale i męsko, bo wtedy podoba się kobietom.
Napisałaś, że powinno patrzeć się na charakter. Powinno, ale pierwsze wrażenie odbieramy wzrokiem. Ktoś się nam spodoba lub nie. Dopiero potem poznajemy jego charakter. A podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze.
Czy jeśli do Ciebie zagada 15 latek i będzie chciał się umówić, będziesz zainteresowana jego charakterem czy od razu go spławisz? Zakładając, że masz wiecej niż 16 lat to wybierzesz drugą opcję.

Reply
(15-07-2012, 20:30)Raff napisał(a):  
(13-07-2012, 19:45)Pinky napisał(a):  Ok. Czujesz się z tym źle. Wiem jak to jest, mimo, że jestem kobietąUśmiech Może jednak problem tkwi w tym, że przez to, że tak bardzo się tym przejmujesz to inni też zaczynają to dostrzegać? A młody wygląd naprawdę nie musi być zły! Potraktuj to jak zaletę a nie wadę. Też się tym niedawno przejmowałam, że nie wyglądam na swój wiek itp. Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, a każdy patrzy na to jak wyglądasz. Wiem. Jednak powinno się zwrócić uwagę na charakter, dojrzałość, a wtedy na pewno wyjdzie, że nie masz "15 lat".

I widzisz, znowu napisałaś, żeby traktować to jako zaletę. Czyli jednak nie rozumiesz problemu. Tak jak pisałem, kobieta to nie facet i pod tym względem jest duża różnica w postrzeganiu ich. Kobieta chce wyglądac młodo bo wtedy czuje się atrakcyjna. Facet chce wyglądać dojrzale i męsko, bo wtedy podoba się kobietom.
Napisałaś, że powinno patrzeć się na charakter. Powinno, ale pierwsze wrażenie odbieramy wzrokiem. Ktoś się nam spodoba lub nie. Dopiero potem poznajemy jego charakter. A podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze.
Czy jeśli do Ciebie zagada 15 latek i będzie chciał się umówić, będziesz zainteresowana jego charakterem czy od razu go spławisz? Zakładając, że masz wiecej niż 16 lat to wybierzesz drugą opcję.

Widzisz w dzisiejszych czasach bardzo łatwo odróżnić 15 latka od kogoś starszego uwierz mi. Więc zakładając, że ktoś kto ma 20 parę lat by chciał się ze mną umówić zagadując ( co się rzadko zdarza, by ktoś tak ot sobie zagadał) to dlaczego miałabym kogoś spławić? I widuję dużo chłopaków, którzy wyglądają młodoUśmiech ale ich zachowanie pokazuje, że nie mają 15 lat.

(15-07-2012, 21:15)Pinky napisał(a):  
(15-07-2012, 20:30)Raff napisał(a):  

Widzisz w dzisiejszych czasach bardzo łatwo odróżnić 15 latka od kogoś starszego uwierz mi. Więc zakładając, że ktoś kto ma 20 parę lat by chciał się ze mną umówić zagadując ( co się rzadko zdarza, by ktoś tak ot sobie zagadał) to dlaczego miałabym kogoś spławić? I widuję dużo chłopaków, którzy wyglądają młodoUśmiech ale ich zachowanie pokazuje, że nie mają 15 lat.
P.S Zauważyłam jednak, że kobiety nie chcą wyglądać młodo tylko często się postarzają ( przynajmniej w przedziale do 25 lat) robiąc różne cyrki z wyglądem jeśli wiesz co mam na myśli. Podobno to podoba się facetom, a nie jakaś wyglądająca na małolatę.

Reply
Postarzyć się może każdy, zarówno kobieta, jak i mężczyzna.
Kobiety przez makijaż oczywiście, a mężczyzna....no cóż, może zapuść sobie wąsy i brodę. Zacznij się ubierać mniej młodzieżowo, a bardziej jak dojrzały mężczyzna.
Taki 3 dniowy zarost jest interesujący. Jeszcze jest ważne jaki masz głos, dobrze żeby nie był zbyt wysoki.

Reply
(13-07-2012, 16:27)Raff napisał(a):  Mam ten sam problem i mam 23 lata. Ostatnio pewna stara znajoma powiedziała mi, że wyglądam na 15i to mnie zabolało.
Kobieta nigdy tego nie zrozumie, bo zawsze chce wyglądać młodziej i będzie mówić, że to zaleta. Kobieta nie wie jakim problemem dla dorosłego faceta jest traktowanie go jak dzieciaka.
No powiedzcie z czego tutaj się cieszyć? Co z tego, że za 20 lat będę wyglądał młodo skoro zmarnuje całą młodość. Z powodu szczeniackiego wyglądu żadna dziewczyna nie podchodzi do mnie poważnie. Bo która dorosła kobieta zainteresuje się 15latkiem? Dlatego nigdy nie byłem blisko z żadną dziewczyną. Każda mnie spławiała. Podobnie jest z facetami. Nigdy nie miałem paczki dobrych kumpli, bo traktowali mnie jak gówniarza. Jak kogoś gorszego, bo nie pasowałem do nich wyglądem.
Czy teraz naprawdę uważacie, że jest się z czego cieszyć? Czy to naprawdę nie jest problem? Czy czekanie na akceptację społeczeństwa i pierwszą miłość do 30stki czy 40stki jest takie wspaniałe?

I wiem, ze zaraz znowu napiszecie, że nie ma sie czym przejmować. Każdy kto nie zna tego problemu tak pisze. Najwięcej wymądrzają się kobiety, mówiąc, że to zaleta, ale żadna z Was nie obejrzy się za 15latkiem i nie będzie się chciała z nim umówić.

Ha,bardzo dobrze mówisz Brachu.Z Szacunkiem dla Kobiet ale masz całkowitą rację.Jak to w piosence Dżemu:"Fajny Chłopak z Ciebie Billy,ale kiepski byłby mąż"OczkoPrzemądrzają się i przemądrzająOczkoJa mam ten sam problem co Ty Przyjacielu.Ale coż nie komentujmy tego za często,bo nam się wojna płci zrobi na forumOczkoAle ogólnie to wszyscy jesteśmy pokrzywdzeni.Pozdrawiam.

Reply
(15-07-2012, 21:41)marla napisał(a):  Postarzyć się może każdy, zarówno kobieta, jak i mężczyzna.
Kobiety przez makijaż oczywiście, a mężczyzna....no cóż, może zapuść sobie wąsy i brodę. Zacznij się ubierać mniej młodzieżowo, a bardziej jak dojrzały mężczyzna.
Taki 3 dniowy zarost jest interesujący. Jeszcze jest ważne jaki masz głos, dobrze żeby nie był zbyt wysoki.

Nie zapuszcze zarostu bo praktycznie nie mam z czego i śmiesznie by to wyglądało. Zarost mam tylko na szyi. A co rozumiesz przez inny ubiór?

Reply

Doskonale Cię rozumiem, gdyż mam taki sam problem, mimo iż jestem dziewczyną. Mam prawie 20 lat i jeszcze ani razu nie byłam nawet na randce z jakimkolwiek chłopakiem, a co dopiero mówić o spotykaniu się...O matko a to wszystko przez mój wygląd.... Co raz spotykam się z reakcją typu "naprawdę masz 20 lat? A ja myślałam, że 13!" Więc uwierz mi, ja też mam dosyć tekstów typu "powinnaś się cieszyć, jak będziesz po 30 to będziesz wyglądać młodo"... Co mi z młodego wyglądu, kiedy nie mam nikogo takiego z kim dzieliłabym smutki i radości albo po prostu kogoś kto by przy mnie był.... Więc to jest do bani...O matko

Reply
(16-07-2012, 23:40)Raff napisał(a):  A co rozumiesz przez inny ubiór?

Nie.......przesadziłam z tym ubiorem. Śmiesznie byś wyglądał, jak 15 latek w garniturze.
Nie wiem, co ci doradzić, może jak bym widziała zdjecie, to by mi coś do głowy przyszło. Ale wiem, że zdjęcia nie zamieścisz.
Może jakiś wizażysta ci coś doradzi.

Reply
(17-07-2012, 00:05)marla napisał(a):  Nie.......przesadziłam z tym ubiorem. Śmiesznie byś wyglądał, jak 15 latek w garniturze.
Nie wiem, co ci doradzić, może jak bym widziała zdjecie, to by mi coś do głowy przyszło. Ale wiem, że zdjęcia nie zamieścisz.
Może jakiś wizażysta ci coś doradzi.

Niestety nic mi nie pomoże tylko czas. Może po 30stce będę wyglądał na dorosłego.
A do tego czasu pozostaje mi samotność...

Reply
Mam 24 lata a dają mi 16 Duży uśmiech i nawet zwisające z kieszeni kluczyki od samochodu nie dają oznak mej pełnoletnościOczko gdy miałam 16 lat to dawano mi 24, a teraz sama się sobie dziwie że to już, skoro pamiętam jak wczoraj świętowałam 18-stkę. No cóż.....należy przywyknąć Oczko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości