Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyglądam za młodo! Czy znajdę dziewczynę?
Mam już 22 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny bo wyglądam jak dzieciak.
Ludzie mówią, że góra na 17 lat. Wiem że nic na to nie poradze, ale chcialbym wkońcu mieć dziewczyne. Niestety żadna nie jest mną zaintersowana bo nie jestem w ich oczach męski. Nie wyglądam na faceta tylko na chłopca. Najchetniej to zamieniłbym sie twarzą z kims innymSmutny
Czy któras normalna dziewczyna w moim wieku zainteresowałaby sie takim chłopcem? Wątpie.

Reply
Nie ma co rozpaczać. Za kilka lat będziesz się cieszył z tego że tak mlodo wyglądaszUśmiech

Reply
Tak, tylko, ze do tego czasu będę sam. Więc co to za szczescieNiezdecydowany

Reply
Nie masz się naprawdę czym przejmować Uśmiech

Reply
Jeśli masz 22 lata, a wyglądasz na młodszego, to zainteresuj się 18-latkami. Mówię ci, one są super, przecież wiadomo, że dziewczyny szybciej dojrzewają niż chłopcy.

Reply
Nie sądzisz, marla, że fajnie byłoby mieć taki problem - wyglądam zbyt młodo, czy znajdę faceta?

Reply
(23-01-2012, 19:52)Raining day napisał(a):  Mam już 22 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny bo wyglądam jak dzieciak.
Ludzie mówią, że góra na 17 lat. Wiem że nic na to nie poradze, ale chcialbym wkońcu mieć dziewczyne. Niestety żadna nie jest mną zaintersowana bo nie jestem w ich oczach męski. Nie wyglądam na faceta tylko na chłopca. Najchetniej to zamieniłbym sie twarzą z kims innymSmutny
Czy któras normalna dziewczyna w moim wieku zainteresowałaby sie takim chłopcem? Wątpie.

Ja też wyglądam bardzo młodo (mam 20 lat), a wszyscy myślą że jestem niepełnoletnia. Przyznam, że jeszcze niedawno się tym przejmowałam. Obecnie myślę, że to nie ma znaczenia, a wiele możesz zyskać tym jak się zachowujesz a nie wyglądaszUśmiech
Tak poza tym trafiłam na to forum przypadkiem a myślę, że jest całkiem przyjemneUśmiech pozdrawiam wszystkichUśmiech

Reply
Hej moi Drodzy,czym się martwicie?OczkoJa mam już 29 lat i choc pół swiata przemierzyłem i widziałem to co większosc ludzi tylko na filmach oglada to i tak jak kupuje papierosy na przyklad to sie mnie czesto pytaja o dowod,a o Kobietach to juz nie wspomneOczkow tej kwestii to juz całkiem straciłem nadzieje.Nie martwcie się,tacy Ludzie jak my powinni trzymac sie razem.Serdecznie wszystkich Pozdrawiam i zapraszam na gg 43501804,ewentualnie na Facebooka http://www.facebook.com/daniel.walczak.121.Jeszcze raz Wszystkich Pozdrawiam.Daniel.

Reply
(11-07-2012, 16:57)Ishtar1983 napisał(a):  Hej moi Drodzy,czym się martwicie?OczkoJa mam już 29 lat i choc pół swiata przemierzyłem i widziałem to co większosc ludzi tylko na filmach oglada to i tak jak kupuje papierosy na przyklad to sie mnie czesto pytaja o dowod,a o Kobietach to juz nie wspomneOczkow tej kwestii to juz całkiem straciłem nadzieje.Nie martwcie się,tacy Ludzie jak my powinni trzymac sie razem.Serdecznie wszystkich Pozdrawiam i zapraszam na gg 43501804,ewentualnie na Facebooka http://www.facebook.com/daniel.walczak.121.Jeszcze raz Wszystkich Pozdrawiam.Daniel.

To ciekawe co mówiszUśmiech Ja miałam nawet problem z kupieniem totolotka, gdyż pani w okienku powiedziała mi, że to hazard i niestety nieletnim nie sprzedaje. Jedynym "pocieszeniem" jest to, że przyjdzie taki czas kiedy będziemy wyglądać staro Duży uśmiech

Reply
Mam ten sam problem i mam 23 lata. Ostatnio pewna stara znajoma powiedziała mi, że wyglądam na 15i to mnie zabolało.
Kobieta nigdy tego nie zrozumie, bo zawsze chce wyglądać młodziej i będzie mówić, że to zaleta. Kobieta nie wie jakim problemem dla dorosłego faceta jest traktowanie go jak dzieciaka.
No powiedzcie z czego tutaj się cieszyć? Co z tego, że za 20 lat będę wyglądał młodo skoro zmarnuje całą młodość. Z powodu szczeniackiego wyglądu żadna dziewczyna nie podchodzi do mnie poważnie. Bo która dorosła kobieta zainteresuje się 15latkiem? Dlatego nigdy nie byłem blisko z żadną dziewczyną. Każda mnie spławiała. Podobnie jest z facetami. Nigdy nie miałem paczki dobrych kumpli, bo traktowali mnie jak gówniarza. Jak kogoś gorszego, bo nie pasowałem do nich wyglądem.
Czy teraz naprawdę uważacie, że jest się z czego cieszyć? Czy to naprawdę nie jest problem? Czy czekanie na akceptację społeczeństwa i pierwszą miłość do 30stki czy 40stki jest takie wspaniałe?

I wiem, ze zaraz znowu napiszecie, że nie ma sie czym przejmować. Każdy kto nie zna tego problemu tak pisze. Najwięcej wymądrzają się kobiety, mówiąc, że to zaleta, ale żadna z Was nie obejrzy się za 15latkiem i nie będzie się chciała z nim umówić.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości