Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziewczyna z przeszłości
No i o to chodziOczko*

Reply
Co do snów Kevina....nie wiem, czy to jest dobry pomysł, ale mógłbyś Kevinie gdybyś chciał skontaktować się z tą dziewczyną i powiedzieć jej, że właśnie miałeś taki dziwny sen o niej i pomyślałeś żeby może zaadzwonić i zapytać co słychać, czy czasami nie potrzebuje jakiejś pomocy, ze względu na starą znajomość.
Jak sobie tak porozmawiacie, to ręczę ci, że zmienisz zupełnie stosunek do tej osoby i przestanie ci się śnić.

Reply
(24-07-2012, 00:05)kevin napisał(a):  Chciałem wam opowiedzieć o czymś co od czasu do czasu męczy mnie we snach. Dokładnie jest to dziewczyna, moja znajoma ze szkoły, osoba w której przez długi czas się kochałem. Jak wiadomo takie szkolne miłości często są platoniczne i w moim przypadku nie było inaczej. Mimo to miałem z nią dobry kontakt. W szkole sobie troche dokuczaliśmy, bo przecież kto się czubi ten się lubi Oczko Z mojej strony była to chęć zaczepiania jej i zwrócenia na siebie uwagi. Pod koniec szkoły zaczeliśmy pisać do siebie SMSy. Po zakończeniu szkoły praktycznie codziennie rozmawialiśmy w ten sposób ze sobą i to po kilka godzin dziennie. Ot takie luźne rozmowy. Z czasem kontakt zaczął zanikać, aby później całkiem zniknąć. Każdy poszedł w swoją stronę. Uczucie do niej trwało jeszcze przez pewien czas. Myślę, że około roku od ostatniej rozmowy. W tym czasie jeszcze tylko kilka razy spotkałem ją na mieście i zamieniliśmy kilka słów. Od tego czasu minęło już 5 lat. Przez ten okres nie spotkaliśmy się ani nie wymieniliśmy żadnej wiadomości. Od tego czasu nie miałem żadnych kontaktów z płcią przeciwną. Oczywiście miałem znajome, ale to tylko z racji chodzenia do jednej klasy. Zamieniliśmy ze sobą kilka słów i tyle. O ile sobie przypominam to w tym czasie spodobała mi się tylko jedna dziewczyna. Nieznajoma, jednak często ją widywałem, ale nie wiem czy można to było nazwac chociaż zauroczeniem. Nie zdołałem zrobić żadnego kroku w tym kierunku. Przez ostatnie lata kontakty z płcią przeciwną mam praktycznie zerowe. Nie ma mowy o jakimkolwiek zauroczeniu czy zakochaniu. Jednak od czasu do czasu, wracają mi sny o tej mojej dawnej miłości. Nie są one częste, raz na kilka miesięcy. Nie są one też jakieś skomplikowane. Po prostu we śnie ją spotykam w róznych sytuacjach. Najczęsciej krótko rozmawiamy, chodź czasem (tak jak ostatniej nocy) przytulamy się lub nawet całujemy. Oczywiście takie sny są bardzo przyjemne i budzę cię cały w skowronkach. Ale później przychodzi refleksja. Co się dzieje w mojej głowie, że ona ciągle powraca i budzi takie emocje. Nie wierzę w to, że sny mają jakieś znaczenie czy coś podobnego. Jednak trochę mnie to martwi, że jeszcze nie zapomniałem o niej. Myślę, że sny są spowodowane tym, że mój mózg przywołuje obrazy ostatniej dziewczyny do której coś czułem i co więcej miałem z nią dobry kontakt. Tak jak mowiłem od tamtego czasu z żadną dziewczyna nie miałem takiego kontaktu, więc pewnie dlatego ona, jako ostatnia, budzi takie emocje. Zwłaszcza, że na co dzień czuję się samotny i brakuje mi ukochanej osoby.

Po co w ogóle napisałem tego żałosnego posta? Czytałem posty na tym forum i wiem, że ludzie mają poważniejsze problemy i zmartwienia. Moje śmieszne historyjki powinienem sobie darować, jednak chciałem się z kimś tym podzielić. Nie wiem czemu. Po prostu poczułem taką potrzebę. Nie liczę, że ktoś się tym zainteresuje i coś odpowie. Nawet nie musicie. Mi jest lepiej że wyrzuciłem to z siebie. Przepraszam, że straciliście czas czytając mojego postaOczko

...ja też ...bywam taką dziewczyną ze snów' kolegi jeszcze z czasów szkolnych...Wiem, gdy czasem przy spotkaniu raz na sto lat'...o tym mówi... Chyba rozumiem...kiedy tak się dzieje.

(03-08-2012, 22:48)marla napisał(a):  Co do snów Kevina....nie wiem, czy to jest dobry pomysł, ale mógłbyś Kevinie gdybyś chciał skontaktować się z tą dziewczyną i powiedzieć jej, że właśnie miałeś taki dziwny sen o niej i pomyślałeś żeby może zaadzwonić i zapytać co słychać, czy czasami nie potrzebuje jakiejś pomocy, ze względu na starą znajomość.
Jak sobie tak porozmawiacie, to ręczę ci, że zmienisz zupełnie stosunek do tej osoby i przestanie ci się śnić.

...albo...się przestraszy...;

....do dziewczyny z przeszłością....bywa, że lgną mężczyźni...czasem poruszeni jej historią...

Reply
Hej, to znowu ja. Czas minął a sny ciągle od czasu do czasu wracają. Dzisiaj zajrzałem na fecbooka tej dziewczyny i widzę, że wrzuciła sobie zdjęcie z jakimś fagasem. Kurde wiem, że nie powinno tak być, ale jakoś popsuło mi to humorNiezdecydowany Czyżby zazdrość o kogoś kto już dawno powinien przestać dla mnie istnieć?
Nie wiem czemu to tu piszę. Chyba po prostu chciałem się z kimś tym podzielić.

Reply
Weź w końcu się do niej odezwij, nie patrze, że ma chłopaka itd...tylko to zrób. I nawet nie próbuj pisać, że się nie wchodzi 2 razy do tej samej rzeki, ja do mojej pierwszej dziewczyny wracałem chyba z 6 razy i nie żałuje. Napisz, może coś z tego wyjdzie a jak nie to może ci przejdzie i zamiast myśleć o dziewczynie której nie możesz mieć i skupisz się na pięknościach które chodzą po naszych ulicach Język

Reply
O matko

kleryk_ dodał notatkę do tego postu 27-01-2013 14:01 ponieważ:

Ostrzeżenie za odpowiadanie emotką nie wnoszącą nic do tematu. Następnego ostrzeżenia nie będzie, a pojawią się procenty.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości