Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzenia, ambicje i cele życiowe
Po co mieć marzenia i ambicje skoro to wszystko kończy się tak samo czyli na niczym.

Reply
Bez marzeń i ambicji byłoby nudno.....a tak to przynajmniej masz o co zawalczyć. Chyba, ze lubisz siedzieć na d i narzekać to co innego....

Reply
(26-07-2012, 22:01)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Chyba, ze lubisz siedzieć na d i narzekać to co innego....
Ja nie tyle co lubię narzekać i siedzieć na d... co z doświadczenia ogarnąłem, że czy się staram, czy nie to tak jeden ch... Bo zawsze się znajdzie jakiś szmatławiec co Ci wszystko zepsuje.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Mam marzenia, jak kazdy. Te większe i te mniejsze. Robię wszystko aby się spełniły. Za ok. 2 lata Wam będę mogła powiedzieć czy te kilka z większych się spełniło.
...dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień...
...dla mnie też za długa zima i zła...
...dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie...

Reply
moim marzeniem jest własne mieszkanie- na dom nie będzie mnie stać nigdy takie są ceny tam gdzie mieszkam-
kolejnym marzeniem założyć jakąś swoją firmę i być niezależną od wszystkiego

Reply
Uwazam ze dobrze ze ma sie marzenia. Jest za czym gonić. Uśmiech

Ktoś kiedyś powiedział: "Uwazajcie z marzeniami...one na prawdę sie spełniają" i tego się trzymam. Uśmiech
...dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień...
...dla mnie też za długa zima i zła...
...dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie...

Reply
[Dzięki dziewczyny za odsiecz Oczko Kleryk i takie mocne słowa? Chyba w Tobie powinno być trochę wiary co ?

Reply
(27-07-2012, 00:02)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Kleryk i takie mocne słowa? Chyba w Tobie powinno być trochę wiary co ?
Jestem ateistą, więc tu nie o wiarę.
Polecam film pt. "Equilibrium", w celu poznania genezy mojego nicku. Język
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
No ja chętnie obejrzę Kleryku,bo bardzo interesuję się na co dzień sprawami związanymi ze światopoglądem i religią.Każda Wiara jest Dobra,grunt to to abyśmy tylko czuli się spełnieni.A pro po Marzeń,bardzo dobrze mówicie.Moje osobiste zdanie to jest takie,że Marzenia czy to się spełniają czy nie,warto mieć i to obowiązkowoOczkoDla mnie Osobiście bez Marzeń nie byłoby sensu życia,tylko one uskrzydlają moją osobowość,bez nich zatrzymałbym się w miejscuOczkoA to czy się spełniają czy nie to zależy chyba czy są wielkie czy malutkie.Zacytuję pewne Arabskie pustkowie na temat sprawiedliwości na tym świecie,dotyczącej właśnie zróżnicowania i spełniania się Marzeń:"Są Ludzie,którzy mają całe pustynie w posiadaniu,a mnie marzy się tylko jedno ziarnko piasku..."OczkoPozdrawiam Ciepluteńko WszystkichOczko*

Reply
Cele życiowe to:
-skończyć technikum,
-iść na studia zaoczne,
-znaleźć dobrą prace,
-założyć rodzinę.
Marzenia:
-pojechać gdzieś zagranice,
-aby pierwsza miłość była ostatnią.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości