Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzenia, ambicje i cele życiowe
Marzenia: mam ich mnóstwo, to one nadają memu życiu barwy, dodają skrzydeł i dają siłę do walki...dzień po dniu dążę do ich spełnienia Anioł Ambicje: utrudniają mi życie, nie pozwalają wybierać tych łatwiejszych dróg, motywują do działań, do sięgania po rzeczy, które z pozoru wydają się nieosiągalne Uśmiech Cele życiowe: poczucie pełnego szczęścia, wewnętrznego spokoju i odnalezienie prawdziwej miłości Serce

Reply
Zawsze marzyłem o swojej małej restauracyjce takiej z pizzą i makaronami Uśmiech Powoli będę dobiegał czterdziestki i najwyższy chyba już czas żeby pomyśleć o sobie... W końcu siedzę w kuchni od prawie 20 lat. Tylko jak patrzę na to co się u nas w kraju dzieje to wszystkiego mi się odechciewa.Tony papierów,pozwoleń,koncesji, podatki duszące każdą inicjatywę ...U nas nic nie może być prosto,normalnie.Moim wielkim marzeniem było mieć normalny dom,kochającą kobietę.Nic z tego nie wyszło i czasem mam się ochotę po prostu urżnąć żeby o tym wszystkim nie myśleć...Ściana
Whisky moja żono...

Reply
Marzen mam wiele, ale staram sie nimi nie zyc bo owszem, spelniaja sie w moim zyciu, ale baaaardzo powoli :/
Jednym z moich marzen jest zwiedzic Kanadę.
Kiedys nalezalam do grona ambitnych osob, chcialam wiee osiagnac w zyciu wiec dobrze sie uczylam(co nie przeszkadzalo mi sie ostro bawic), zycie jak zawsze zweryfikowalo moje plany i ambicje, robie cos, co nie sprawia mi przyjemnosci, za niewielkie pieniadze, czuje sie dosc niedoceniana, ale niestety w naszym chorym kraju ciezko jest awansowac i do czegos dojsc postepujac 'moralnie" . Moi znajomi, ktorzy zostali w UK siedza sobie w biurach, zarabiaja 5 x tyle co ja... tak wiec, precz z ambicjami Podejrzany

Reply
Zaliczyć pierwszy rok z informatyki Duży uśmiech,a po tym to skończyć studia. Pracować w firmie, której dobrze płacą. Mieć dziewczynę, której już nie będę musiał zmieniać. Nabrać masy i siły. Zwiększyć swoje zdolności sztuk walki. Mieć stół billardowy w przyszłym domu! Duży uśmiech

Reply
Chciałabym mieć przyjaciela..
Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć.

Reply
(06-11-2012, 22:01)iga napisał(a):  Chciałabym mieć przyjaciela..

Przyjaciela... Zakładam że szukasz faceta-kumpla. Kurcze, w takim przypadku dobrze jest mieć szerokie zainteresowania, żeby mieć o czym swobodnie na początku rozmawiać. Gadka o pogodzie odpada, nudne to do granic tolerancji. To samo moda/uroda/sklepy/lakiery. Nawet nie wiesz jak kolesi to nudzi. Gry, motoryzacja, książki, muzyka. Musisz po prostu wyczuć co dana osoba lubi i być odważna. Powodzenia. Uśmiech

żeby nie off-topować, mam ambicje zostać zawodowym skoczkiem spadochronowym Język

Reply
(06-11-2012, 22:21)lisu napisał(a):  

Przyjaciela... Zakładam że szukasz faceta-kumpla. Kurcze, w takim przypadku dobrze jest mieć szerokie zainteresowania, żeby mieć o czym swobodnie na początku rozmawiać. Gadka o pogodzie odpada, nudne to do granic tolerancji. To samo moda/uroda/sklepy/lakiery. Nawet nie wiesz jak kolesi to nudzi. Gry, motoryzacja, książki, muzyka. Musisz po prostu wyczuć co dana osoba lubi i być odważna. Powodzenia. Uśmiech

żeby nie off-topować, mam ambicje zostać zawodowym skoczkiem spadochronowym? Język

Nie mam pewności ale sądzę, że Idze chodziło ogólnie o przyjaciela, bez znaczenia jakiej płci... Ale chętnie usłyszę bezpośrednio zainteresowaną czy mam rację, czy może się mylę Uśmiech
I żeby nie było OT, moim celem jest być szczęśliwą Uśmiech
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Reply
Tak, chodziło mi ogólnie o przyjaciela..
Nie mam nawet koleżanki..Sama borykam się z całym światem.
Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć.

Reply
(06-11-2012, 22:21)lisu napisał(a):  

Niby wszystko prawda, ale z przyjacielem mozna gadac godzinami o pierdolach i sie to nie nudzi Oczko najwyzej mozna zasnac uspiony melodyjnoscia jego glosu Oczko

Reply
Przyjaciel... tak, na pewno jest to jakaś podpora. Niestety dla mnie marzenia (których mam sporo) raczej bledną gdy myślę o ich realizacji w pojedynkę. Dlatego właśnie podstawowym jest to abym mógł w końcu usnąć obejmując ukochaną i nie martwić się o jutro. Ciężko za tym tęsknić zwłaszcza gdy już się poznało to uczucie :|

W sumie wszystkim samotnym tego życzę :>

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości