Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotna mama
(08-08-2012, 12:47)rafal1537 napisał(a):  Te samotne mamy niektóre takie niewinne wcale nie są, bo są kobiety które przez przypadek zrobiły dziecko, bo latały po dyskotekach i lubiły się zabawić z kim się dało i jakoś przypadkiem im tak wyszło że są w ciąży i nagle się obudziły z ręką w nocniku bo ojca nie ma i nagle szukają męża bo są same i narzekają jakie to biedne są że same dziecko wychowująO matko

Rafał,dziecko..ile Ty masz lat?
Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć.

Reply
Każdy medal ma dwie storny, tak więc i Rafał też ma swoje 1% racji. To tak skomplikowany temat, że nie ma złotej odpowiedzi, ale nie powinien być zlinczowany za wypowiedzenie swojego zdania, nawet jak nie jest to jedyne słuszne zdanie na ten temat. Aczkolwiek to nie znaczy, że ja uważam, że większość kobiet które "wpadły" są sobie winne, kazdy przypadek powinien być rozpatrywany osobno gdyż to zbyt skomplikowane sytuacje czasami by je tak łatwo oceniać.
.....moim zdaniem.

Reply
To może Rafał niech coś przeżyje w życiu, a później ocenia innych.
Ja planowałam swoje dzieci,ale i tak nie pozwolę obrażać samotnych matek,bez względu na to czy wpadły,czy nie.
Same dzieci nie zrobiły..
Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć.

Reply
lubicie sie bawić w archeologów i odgrzebywać stare tematy O matko

Reply
Stary temat moze nabrac zycia. Tak jestem samotna matka. Nie z wyboru, nie z dawania **** na dyskotekach a z zaslepionej,naiwnej milosci. To temat rzeka. Samotna matka to dla niektorych dziwadlo jak Alf... Zawsze znajda sie ludzie,ktorzy beda Cie osadzac bezpodstawnie albo co gorsza generalizowac. Taka karma.

Reply
Ale nie da się ukryć, że nie niektóre same są sobie winne i każdy ma trochę racji. Niektóre mało że dają niewłaściwym facetom to jeszcze sie nie zabezpieczają i są efekty. Oczywiście nie wszystkie Oczko

Reply
Ja podziwiam samotne matki, nie dalabym rady sama wychowywac dziecka, czasem dwoje ludzi ledwo sobie z tym radzi...

Reply
Gdybyś została postawiona w takiej sytuacji to dałabyś radę, moim zdaniem na codzień nie wiemy ile w nas siły drzemie.

Ja podziwiam bardzo matki samotnie wychowujące swoje dzieci gdyż sam byłem tak wychowany, tylko przez mamę, wraz z trzema braćmi. Osoby oceniające takie mamy bez podstaw uważam za ... ludzi którzy nie myślą co mówią, nie wiedzą o czym mówią i brak im wyobraźni.
.....moim zdaniem.

Reply
Zawsze powtarzam, ze kiedys to sie dzieci same wychowywalySzczęśliwy np ja xd
Teraz inne czasy sa, dzieci inne... nie, nie wyobrazam sobie wychowywac dzieci bez fajnego mezczyzny u boku, nawet bym nie chciala... juz chyba wolalabym byc sama niz wszystkiego odmawiac i im i sobie bo przeciez w Polszy samotna matka jest na przegranej pozycji.Zero wsparcia.

Reply
Cytat:nie wyobrazam sobie wychowywac dzieci bez fajnego mezczyzny u boku, nawet bym nie chciala
- coś czuję, że nikt by nie chciał. To życie się czasem tak układa, a raczej nieukłada.
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości