Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotna mama
(23-01-2012, 18:32)Florencja napisał(a):  Hej, znalazłam te strone w wyszukiwarce i pomyslałam że napisze tu o swoim problemie. Mam 30 lat i jestem matką 5 letniego synka. Jego ojciec kilka lat temu nas zostawił i znalazł sobie inną. Ja zostałam sama z dzieckiem. I mimo że szukam mężczyzny by nie znowu spróbować stworzyć rodzine nie jest to takie łatwe. Jak na razie każdy facet, który dowiaduje sie że mam dziecko to nagle przestaje się odzywac lub tłumaczy że nie wiedział o dziecku i mowi ze to nie dla niego. Juz od dłuzszego czasu nie uklada mi sie z facetami. Mam juz dosc samotnosci. Ze wszystkim muszę sobie radzic sama. Wychowuje syna i dodatkowo pracuje na pół etatu. Czy już zawsze będe sama? Jak myślicie czy dziecko to az taki problem dla faceta?

No to witaj w klubie!
Mam 30 lat i mam 10 letniego synka, doskonale Cię rozumiem, po moim recyklingu tzw. rozwodem też chciałam kogoś poznac, żeby zapomniec o tym co było.
I nie powiem zainteresowanie moją osobą było spore, facetów których poznałam muszę podzielic na dwie grupy:
pierwsza to Ci dla których jesteś super fantastyczna ale jak sie dowiadują, że masz dziecko uckiekają, kilkakrotnie usłyszałam
"masz marne szanse, bo w takim przypadku jesteś kobietą drugiego gatunku"
a ci drudzy to desperaci, którzy po pierwszej rozmowie kochają Cię już nad życie i Twoje dziecko, pomimo że go jeszcze nawet nie widzieli i planują już całą przyszłośc.
Takie są moje doświadczenia, dlatego moje serce wciąż bije do byłego męża, bo ja nie potrafię nikogo nie kochac...Smutny

Reply
Cytat:Lub w drugą stronę....faceci nie maja jaj żeby wziąć odpowiedzialność za to co robią, za nowo poczęte życie....racja w sumie, po co sobie zawracać głowę jakimś bachorem, niech sobie dziewczyna jakoś radzi skoro nie potrafiła się zabezpieczyć.....gdybym była dzieckiem takiego frajera który zostawia kobietę w ciąży to chętnie strzeliłabym mu w plecy Uśmiech i to nie raz.
To nie chodzi że mężczyzna zostawił kobietę w ciąży lecz ona nawet nie wie z kim jest, to nie tyczy się tylko młodych kobiet ja taką znałem co miała 29 lat

Reply
(08-08-2012, 14:11)rafal1537 napisał(a):  
Cytat:Lub w drugą stronę....faceci nie maja jaj żeby wziąć odpowiedzialność za to co robią, za nowo poczęte życie....racja w sumie, po co sobie zawracać głowę jakimś bachorem, niech sobie dziewczyna jakoś radzi skoro nie potrafiła się zabezpieczyć.....gdybym była dzieckiem takiego frajera który zostawia kobietę w ciąży to chętnie strzeliłabym mu w plecy Uśmiech i to nie raz.
To nie chodzi że mężczyzna zostawił kobietę w ciąży lecz ona nawet nie wie z kim jest, to nie tyczy się tylko młodych kobiet ja taką znałem co miała 29 lat

opuszczam wątek

Reply
Mój wujek ożenił się z kobietą z dzieckiem i wszyscy są szczęśliwi a dziecko nie było takie małe, doskonale przejął funkcje ojca i jego rodzice też są zadowoleni bardzo dużo czasu spędzają z jego żoną i jako przyszywani dziadkowie także są zadowoleni i dobrze się spisują choć wnuk już dorósł i są cały czas w dobrych relacjach i częstych kontaktach, jednie ojciec wujka trochę żałuje że jego syn nie ma własnego dziecka, jakoś mają tylko to jedno jego żony i raczej już nie będą mieć więcej

Reply
Co innego jak kobieta celowo ma dziecko, a co innego jak jej przez przypadek wyjdzie O matko

Reply
(08-08-2012, 20:19)rafal1537 napisał(a):  a co innego jak jej przez przypadek wyjdzie O matko

ale jak to przez przypadek wyjdzie? Czy Ty jesteś świadomy co Ty z brednie wypisujesz?? Zabrzmiało to jak w teorii Darwina że kobiety myślą tylko o rozmnażaniu....a faceci to wyższe jednostki..... A TAKIEGO WAŁA JAK BATOREGO KOMIN WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Ja nie wiem co Ci kobiety zrobiły, nie wnikam....ale nie zrzucaj winy na nas za całe zło tego świata bo Wy potencjalne świętoszki nie jesteście w niczym lepsi. Wasz tok myślenia to wsadzić wyjąć i następną pannę zaliczyć, nic was nie interesuje, nie obchodzi....no super mega wypaśnie odpowiedzialne podchodzenie do życia.
Gratuluje, pójdę w ślady Deva i zacznę marzyć by zostać seryjnym mordercą. O matko Jak już kiedyś pisałam ręce i cycki opadają.......nawet jak są małe.

Reply
wtf?
Nikt nie zwala winy na kobiety, skąd to niektórym przychodzi do głowy opanujcie się, to prawda że mężczyźni nie są lepsi i nie są święci czasami nawet gorsi

(08-08-2012, 20:43)Wiola napisał(a):  "...kobieta celowo ma...jak jej przez przypadek wyjdzie..." ??????

Niczego nie zrozumiałeś. Nie jesteś chyba nawet świadomy sensu swojej wcześniejszej wypowiedzi.
Proponuję już nie kontynuować tematu - w takim przypadku ma sensu.
Bez urazy proszę.
O matko, no to raczej Ty nie zrozumiałaś tego co ja napisałem, ja tylko napisałem o pewnym rodzaju kobiet co się zresztą tyczy też mężczyzn którzy są tego winni to wszystko.Nie wiem skąd ta bulwersacja, tak więc bez linczu prosze Oczko

Reply
Bulwers nastąpił bo to co napisałeś zabrzmiało dla mnie jak osąd ostateczny, jakobyś wszystkie rozumy pozjadał, był wszechwiedzący ble ble ble i tak dalej...Następnym razem uprzedzaj ze chodzi Ci o pewien procent, unikniesz podkładania się na lincz Oczko

Reply
(08-08-2012, 12:47)rafal1537 napisał(a):  Te samotne mamy niektóre takie niewinne wcale nie są, bo są kobiety które przez przypadek zrobiły dziecko, bo latały po dyskotekach i lubiły się zabawić z kim się dało i jakoś przypadkiem im tak wyszło że są w ciąży i nagle się obudziły z ręką w nocniku bo ojca nie ma i nagle szukają męża bo są same i narzekają jakie to biedne są że same dziecko wychowująO matko
Ja tam wyraźnie widzę że w poście który rozpoczął całą awanturę jest wyjaśnione że chodzi o "pewien procent". Mam nadzieję że z moją pomocą łatwiej będzie to zauważyć
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Ups.... Duży uśmiech
O matko

ale ciśnienie podnosi zawodowo Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości