Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotna mama
Powiem tak .Jesli facet jest dojrzały i będzie mu zależało to dziecko nie będzie przeszkodą .chyba że trafisz na dziecinnego palanta który myśli jak tu się zabawić cudzym kosztem i zwinąć .Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu , jeśli kobieta jest wartościowa i jest to coś Serce to nie ma przeszkód.Szczęścia życzę))Wywracanie oczami

Reply
A ja powiem krótko,według mnie Samotne Mamy to Prawdziwe Bohaterki naszych czasów.Wszystkim Szczęścia Życzę jak najwięcej.Ciężka to sprawa znaleźć odpowiedniego Ojca dla swojej Pociechy bo niestety co widzę z obserwacji,Pokolenie Dojrzałych i Odpowiedzialnych Mężczyzn powoli wymiera i to niestety na naszych oczach...Ale sam znam jeden przypadek,w którym Mężczyzna Pokochał Dziecko jak swoje najpierw a potem dopiero Matke i teraz są Szczęsliwą Wspaniała Rodziną,i tego życzę wszystkim samotnym Mamom.Pozdrawiam Serdecznie i głowa do góryOczko*

Reply
A bedzie,bedzie napewnoOczkoGwarantOczko**

Reply
(06-08-2012, 21:35)Ishtar1983 napisał(a):  A bedzie,bedzie napewnoOczkoGwarantOczko**

Bywalec ma rację, jak coś to zawsze spokojnie możemy sobie popisać, a nawet jeśli masz ochotę kulturalnie porozmawiać na komunikatorze skype Przytulanie

Reply
Żarówka 
Te samotne mamy niektóre takie niewinne wcale nie są, bo są kobiety które przez przypadek zrobiły dziecko, bo latały po dyskotekach i lubiły się zabawić z kim się dało i jakoś przypadkiem im tak wyszło że są w ciąży i nagle się obudziły z ręką w nocniku bo ojca nie ma i nagle szukają męża bo są same i narzekają jakie to biedne są że same dziecko wychowująO matko

Reply
(08-08-2012, 12:47)rafal1537 napisał(a):  Te samotne mamy niektóre takie niewinne wcale nie są, bo są kobiety które przez przypadek zrobiły dziecko, bo latały po dyskotekach i lubiły się zabawić z kim się dało i jakoś przypadkiem im tak wyszło że są w ciąży i nagle się obudziły z ręką w nocniku bo ojca nie ma i nagle szukają męża bo są same i narzekają jakie to biedne są że same dziecko wychowująO matko

to są wybryki młodości, ale co uważasz że dziewczyna musi już zostać sama? Sam mówiąc szczerze nie byłem święty będąc nastolatkiem, także rozumiem to, życzę jej powodzenia, i proszę kontakt Uśmiech

Reply
(08-08-2012, 12:47)rafal1537 napisał(a):  Te samotne mamy niektóre takie niewinne wcale nie są, bo są kobiety które przez przypadek zrobiły dziecko, bo latały po dyskotekach i lubiły się zabawić z kim się dało i jakoś przypadkiem im tak wyszło że są w ciąży i nagle się obudziły z ręką w nocniku bo ojca nie ma i nagle szukają męża bo są same i narzekają jakie to biedne są że same dziecko wychowująO matko

Lub w drugą stronę....faceci nie maja jaj żeby wziąć odpowiedzialność za to co robią, za nowo poczęte życie....racja w sumie, po co sobie zawracać głowę jakimś bachorem, niech sobie dziewczyna jakoś radzi skoro nie potrafiła się zabezpieczyć.....gdybym była dzieckiem takiego frajera który zostawia kobietę w ciąży to chętnie strzeliłabym mu w plecy Uśmiech i to nie raz.

Reply
(08-08-2012, 12:59)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  

Lub w drugą stronę....faceci nie maja jaj żeby wziąć odpowiedzialność za to co robią, za nowo poczęte życie....racja w sumie, po co sobie zawracać głowę jakimś bachorem, niech sobie dziewczyna jakoś radzi skoro nie potrafiła się zabezpieczyć.....gdybym była dzieckiem takiego frajera który zostawia kobietę w ciąży to chętnie strzeliłabym mu w plecy Uśmiech i to nie raz.
Toż to sadyzm Oczko

Reply
Jak widzisz dla mężczyzn jestem w stanie zrobić wiele Duży uśmiech zwłaszcza dla tych którzy nie mają odwagi zaopiekować się własnym dzieckiem Uśmiech A samotne mamy to prawdziwe bohaterki, Ishtar ma racje, bo zrobić dziecko jest prosto ale ukształtować je na dobrego człowieka to strasznie trudna sprawa. Więc niech ci "panowie" się bujają, w moich oczach nawet nie zasługują na miano mężczyzny.
Koniec kazania z mojej strony Uśmiech

Reply
(08-08-2012, 13:32)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Jak widzisz dla mężczyzn jestem w stanie zrobić wiele Duży uśmiech zwłaszcza dla tych którzy nie mają odwagi zaopiekować się własnym dzieckiem Uśmiech A samotne mamy to prawdziwe bohaterki, Ishtar ma racje, bo zrobić dziecko jest prosto ale ukształtować je na dobrego człowieka to strasznie trudna sprawa. Więc niech ci "panowie" się bujają, w moich oczach nawet nie zasługują na miano mężczyzny.
Koniec kazania z mojej strony Uśmiech

zgadzam się z imperatorkąZawstydzony

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości