Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toksyczna, chora miłość, obsesja
Korrba nie rozpaczaj, że nie jesteś przeznaczona dla niego. Widocznie wybrał tamtą, bo była bliższa nie jego sercu...lecz jego psychice. Ty za młoda jesteś dla niego...i nic by z tego nie wyszło, tylko jakiś związek, który by się zakończył tak samo po kilku latach, jak z tą straszą kobietą.
Szukaj szczęścia gdzie indziej....a ich losy traktuj jako ciekawostkę.

Reply
Jak to bliższa jego psychice, nie sercu? I faktycznie uważasz, że widocznie to było przeznaczenie? Czy w ogóle coś takiego jak przeznaczenie istnieje? Czy człowiek raczej sam układa swoje życie? I w takim wypadku ten facet może tak nagle zmienić się w przykładnego męża i ojca??

Reply
(01-08-2012, 22:36)korrrba napisał(a):  Jak to bliższa jego psychice, nie sercu? I faktycznie uważasz, że widocznie to było przeznaczenie? Czy w ogóle coś takiego jak przeznaczenie istnieje? Czy człowiek raczej sam układa swoje życie? I w takim wypadku ten facet może tak nagle zmienić się w przykładnego męża i ojca??

Nie, nie może. Zapomnij o nim, szkoda cię na takie ścierwo
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Nie sądzę, żeby on zmienił się w przykładnego ojca i męża. Ale sądzę, że czasami spotykają się ludzie, którzy mają podobną psychikę, tzn. podobne odbieranie pewnych spraw, są bliscy sobie emocjonalnie. To bardzo zbliża. Moze on czekał na taką kobietę, był w starym związku, aż pojawiła się ta, która wydała mu się bardzo bliska jego ideałom. Widocznie to nie byłaś Ty nie ma czego żałować i zazdrościć tamtym, jeśli napradę są szczęśliwi...a tak naprawdę nie wiadomo jak długo, skoro on zmieniał kobiety, jak rękawiczki.
Może szukał tej jedynej i znalazł, a może to tylko pozór. Czas pokaże. Chyba nie masz zamiaru pchać się na trzeciego i rozbijać teraz tego związku. Możesz być tylko biernym obserwatorem. Jeśli on mimo swoich zapewnień, że jest szcześliwy i zakochany, zwrócił teraz uwagę na Ciebie, to by znaczyło, że nic w jego psychice się nie zmieniło, i że za przeproszeniem jest gówno wart.
Myślę, że to rozumiesz.

Reply
Wszystko ładnie, pięknie, tylko boli mnie ta CHOLERNA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ŻYCIOWA Smutny( Taka kobieta jak ona, która rozpieprzyła rodzinę, zabrała ojca dzieciom, męża żonie, doprowadziła tą żonę na skraj rozpaczy, teraz w końcu skrzywdziła i tego męża, bo kopnęła go w dupę dla innego, skrzywdziła własną córkę, która ma niezły bajzel w głowie teraz, skrzywdzona jest ta dotychczasowa partnerka tego casanovy... Zmierzam do tego, że takiej kobiecie tak rewelacyjnie się wiedzie, rozpieprza życie ludziom, buduje swoje szczęście na krzywdzie innych, inni ludzie cierpią, a jej nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie jest coraz szczęśliwsza, los jej sprzyja, a Pan Bóg wynagradza jej ludzkę krzywdę. A inni cierpią i wiecznie mają wiatr w oczy Smutny((

Reply
(01-08-2012, 23:28)korrrba napisał(a):  Wszystko ładnie, pięknie, tylko boli mnie ta CHOLERNA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ŻYCIOWA Smutny( Taka kobieta jak ona, która rozpieprzyła rodzinę, zabrała ojca dzieciom, męża żonie, doprowadziła tą żonę na skraj rozpaczy, teraz w końcu skrzywdziła i tego męża, bo kopnęła go w dupę dla innego, skrzywdziła własną córkę, która ma niezły bajzel w głowie teraz, skrzywdzona jest ta dotychczasowa partnerka tego casanovy... Zmierzam do tego, że takiej kobiecie tak rewelacyjnie się wiedzie, rozpieprza życie ludziom, buduje swoje szczęście na krzywdzie innych, inni ludzie cierpią, a jej nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie jest coraz szczęśliwsza, los jej sprzyja, a Pan Bóg wynagradza jej ludzkę krzywdę. A inni cierpią i wiecznie mają wiatr w oczy Smutny((

Marudzisz..... Oczko Jaka niesprawiedliwosc? Jakie jechalo, takie zdybalo. Ciesz sie ze calo skore wynioslas z tej calej afery i przestan jej czegokolwiek zadroscic. Moim zdaniem na tym wlasnie polegala sprawiedliwosc zyciowa, ze ty wynioslas tylek calo z tej awantury.
Jak podsumowal J I Sztaundinger: OPlakiwalem gorycz fiaska, nagle spostrzeglem ze to laska...."

Zrob cos z ta obsesja na ich punkcie, im to nie zaszkodzi a ciebie wykonczy.

Reply
To juz nie telenowela widze,ale konkretny film szpiegowski z domieszka czarnej komedii.Widze,że wszystko jest konkretnie zagmatwane.To co pisalem wczesniej,jesli to mozna nazwac rada,to obstaje przy tym,nowe fakty nic w moim spojrzeniu na te sutuacje nie wnosza...Hmm skomplikowana ogolnie sprawa.Co do Sprawiedliwosci na tym swiecie to ja tez mam zastrzezenia,ale szczerze to juz sie przyzwyczailem,po prostu o sprawiedliwosc musimy walczyc sami.Ja tylko doradzam zdrowy rozsadek.Cicha woda brzegi rwie,wilkow w owczej skorze nie brakuje.Po prostu mysle,że lepiej zalowac ze sie z kims nie zwiazalo niz udupic sobie reszte życia.Ja w sumie jako facet to mam zupełnie inne podejscie do takich sytuacji niz Kobieta.Zamieniajac sie miejscami,watpie zebym zabiegal o Kobiete,ktora daje sobie zrobic Dziecko byle komu...no bo tak to mozna nazwac zamieniajac role płci...,wogole to dla mnie czarna magiaOczkoChoc w sumie teraz latwo mi mowic,sam nie rqaz stracilem głowe dla Kobiety,ale wierz mi Korrrba lepiej nie ryzykowac,bo mozna sobie całe zycie zmarnowac.W takich sytuacjach prawda wychodzi zawsze na jaw jako ostatnia.Pozdrawiam i Zycze Silnej Woli,i przedewszystkim Zdrowego Rozsadku.Tutaj jeszcze osobiscie musze cos dodac,podajac swoje doswiadczenie,na codzien pracuje mozna powiedziec jako wolontariusz w Organizacji,ktora zajmuje sie Pomoca Kobieta,ktore wyszly za maz w Krajach Muzułmanskich i teraz maja przerabane,mowie oczywiscie o Polkach.Tam tez tak wszystko Pieknie wyglada przed SlubemOczko*Zlote Góry i Lamborghini,a poxniej slad po Kobiecie znika i odnajduje sie w piwnicy przypieta do budy na lancuchu i karmiona odpadkami.To oczywiscie ekstremalne przypadki ale radze sie dobrze zastanowic nad podjeciem ostatecznej decyzji.Sprawy i tak nie wybadasz,Ludzie nie moga wszystkiego wiedziec.Mi sie wydaje z doswiadczenia,ze ten facet to czarna dziura czekajaca na swoja kolejna ofiare.Ostaecznie radziłbym w celu sprawdzenia go ostatecznie,majac kontakty w Ministerswie Sprawiedliwosci sprawdzic czy nie toczy sie juz jakies postepowanie alimentacyjne badz o molestowanie itp wzgledem tego jegomoscia.Naprawde Polecam ten krok zanim bedzie za pozno.

Reply
Korrba....ta kobieta jak mówisz skrzywdziła wiele osób. On też z kwiatka na kwiatek złamał życie jakimś kobietom. A teraz są szczęśliwi razem.
Pomyśl tylko, jak długo to potrwa. Czy tacy ludzie moga się zmienić. To jest tylko stan przejściowy. To co złego wyrządzamy innym, w jakiś sposób z czasem wraca do nas samych.
Przestań żałować tego faceta, że z nim nie jesteś. Wierz mi, że byłabyś szczęśliwa tylko chwilkę, a potem łzy, zawód, depresja i narzekania na zmarnowane życie.
No chyba, że jesteś taka gruboskóra, jak ta jego partnerka, bo przewiduję, że oni z czasem zaczną się wzajemnie zdradzać. Ale co z tego, im to nie zaszkodzi, oni idą po trupach do celu, aby łapać chwilowe szczęście.

Reply
Nie wiem jak długo oni będą szczęśliwi razem. Najbardziej przeraża mnie myśl, że będą żyli długo i szczęśliwie razem bez żadnych problemów, z gromadką uroczych pociech... Wiem, że brzmi to okrutnie, tak jakbym nie życzyła im dobrze, jakbym czyhała na jakieś ich potknięcie. Bo chyba tak trochę to wygląda Smutny(

Ten facet dziwnie się zachowuje. W ogóle się do mnie nie odzywa, nawet słowem, ale przygląda mi się. Wczoraj mijałam go jak jechałam samochodem, on akurat stał na podporządkowanej, od razu zbystrzał jak mnie zobaczył, aż się obejrzał, potem spotkałam go przy windzie, na całe szczęście podeszła też do windy moja koleżanka i ochroniarz, więc czułam się swobodniej. Jak weszłam do windy zlustrował mnie od góry do dołu, nie mam pojęcia, czy on sobie kpi ze mnie w ten sposób? A dzisiaj natknęłam się na niego na korytarzu, rozmawiał z ochroniarzem i spoglądał na mnie jakoś badawczo. Może uważa, że będę mu się pierwsza kłaniać?! Bo przestał mi mówić nawet cześć... Ale podobno nie tylko mi, ogólnie bardziej unika ludzi. Koleżanka mi powiedziała, że może mu po prostu głupio, może czuje się niezręcznie wobec mnie. Jak go dzisiaj widziałam, to stwierdziłam, że naprawdę jest bardzo przystojnym facetem i znowu żal mnie ścisnął i zazdrość jakie szczęście ma ta kobieta...

Ishtar on na pewno nie jest karany, a wiesz skąd to wiem? Bo ten gość jest prawnikiemWykrzyknik!

Reply
Korrba, ty chyba chcesz być jego kolejną kochanką. Wszystko robisz w tym kierunku. Naprawdę już nie mam siły ci tego perswadować. Przecież oni oboje bardziej cię obchodzą, niż twoje własne sprawy, niż twoje własne życie.
Zasklepiłaś się zupełnie w tym temacie i świata poza tym nie widzisz.
Niektórzy tak mają, że jak ćma lecą do świecy, żeby sobie przypalić skrzydełka....

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości