Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toksyczna, chora miłość, obsesja
Zmiana pracy to bardzo dobre rozwiązanie. Może zamiast czekać na obiecany etat u kolegi spróbuj na własną rękę czegoś poszukać?
To mogłoby skrócić czas oglądania pierwszoplanowych aktorów Titanica Duży uśmiech Ciesz się, że ten facet nie zaciągnął Cię do łóżka....co powiedziałabyś swojemu dziecku gdybyś zaszła w ciążę, ze jego ojciec jest typowym dupkiem?? Chyba nie warto Oczko

Reply
Słuchajcie, a czy taki facet jak ten, którego szczerze opisałam, bez koloryzowania, czy jest możliwe aby się nagle zmienił i stał się wspaniałym ojcem i mężem??? Nurtuje mnie taka myśl, że może on naprawdę się zmienił... I jakby tak było w istocie to na samą myśl o tym ogarnia mnie frustracja i zazdrość, że tej kobiecie tak wspaniale się układa w życiu, że pomimo zła, które wyrządziła los tak jej sprzyja, że ma teraz taką partię u boku... Wiem, że może Was denerwować jak tak piszę, ale cięęęężko wyrzucić mi go z głowy, jakoś nie mogę odżałować Smutny(( No bo ona chodzi szczęśliwa, że go ma... Nie ukrywa tego. Co ciekawe, ten facet nigdy nie krył się z tym, że ma wstręt do dzieci, często mówił do mnie, że nie wyobraża sobie wychowywać dzieci w tym wieku i nie tylko do mnie to mówił. Mówił, że bardzo lubi starsze kobiety... I teraz nagle taka odmiana o 360 stopni??? Ta kobieta ciężarna opowiada, że dziecko było przez nich planowane i chciane, że to nie była żadna wpadka, tylko owoc miłościWykrzyknik! Co prawda w pracy chyba mało osób w to wierzy... ale mnie nurtuje, że może ona mówi prawdę. Zastanawiające jest tylko to, że ona niedawno wyszła za mąż, bo w sierpniu zeszłego roku, nie wiadomo właściwie kiedy zaczęli ten romans, ale na pewno przed Nowym Rokiem, z kolei na Sylwestra poszli ze swoimi dawnymi partnerami, w tym ten facet poszedł ze swoją poprzednią partnerką na jakiś bal karnawałowy. I najwyraźniej w międzyczasie planował dziecko z tą nową, skoro ona obecnie jest w 6 miesiącu ciąży... Nic z tego nie rozumiem... Nie rozumiem też tego, czemu ten facet zainteresował się tą kobietą akurat wtedy jak ona wyszła za mąż, wtedy nastąpił gwałtowny wybuch uczuć? Ona przepracowała u nas ponad rok zanim wyszła za mąż. Wtedy jakoś romansu nie nawiązał... Ja wiem, że to chore, że ja tak to śledzę, chyba koniecznie chcę poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a prawdopodobnie nie poznam nigdy tych odpowiedzi. Nie dowiem się jak było naprawdę. Są dwie wersje, pierwsza to taka, że rzeczywiście poraził ich prąd miłości, szaleńczo zakochali się w sobie, szybko spłodzili dziecko bez zastanowienia się nad konsekwencjami, uczucie ich zaślepiło. A druga wersja to taka, że zwyczajnie wpadli, bądź ta kobieta celowo wrobiła go w dziecko, a teraz dorabiają sobie ideologię wielkiej miłości... Ta kobieta już raz tak postąpiła, jak poznała tego swojego męża, wówczas żonatego faceta, szybko zaszła z nim w ciążę zanim on jeszcze wystosował pozew rozwodowy. On również niedawno stracił pracę i mieli kłopoty finansowe, a ten facet ode mnie z pracy dobrze zarabia i jest na dobrym stanowisku.

Reply
Po prostu miałaś pecha i obdarzyłaś uczuciem niewłaściwego człowieka, ja bym naprawdę wiele zrobił żeby zostać obdarzonym takim darem,i jestem pewien że nie jestem osamotniony w tym pragnieniu. Głowa do góry i zapomnij o tym psie, nie zasłużył na Ciebie.

edit: to NIE jest możliwe, cytując pewną piosenkę "świnia pozostanie świnią i nie zmieni tego nic" więc nie daj mu się znowu omamić.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Wszyscy moi znajomi, koleżanki, którym to opowiadam jednym chórem stwierdzają, że ta cała historia jest niemal żywcem ściągnięta rodem z telenowel... Nawet psycholog tak powiedział i spytał, czy naprawdę chciałabym brać udział w takiej patologii... Jak słyszę takie opinie, jak widzę jak ludzie z pracy śmieją się z nich, mają z nich pośmiewisko to czuję się lepiej. Wiem, że to nie świadczy dobrze o mnie, ale tak jest, czuję się trochę lepiej. Tylko szkoda, że na krótko...

Ale nie może być tak, żeby czyjeś szczęście, miłość burzyła mój spokój i powodowała moje nieszczęście...

Reply
No to co masz zamiar zrobić?

Reply
Przede wszystkim CHCĘ zmienić pracę. Wydaje mi się, że tylko takie gwałtowne chirurgiczne cięcie spowoduje, że PRZESTANĘ zajmować się tym całym szambem, przestanę interesować się ich życiem, rozkminianiem tego, czy to miłość, czy seks, jak im się układa itp. Nowa praca wywoła nowe wrażenia, nowe obowiązki, również nowy stres, nowi ludzie. Może to trochę namiesza mi w mózgu?

Reply
Musisz zmienić pracę i zapomnieć o tym, a jak masz możliwość to nawet przeprowadzić się do innego miasta.

Reply
(22-07-2012, 00:10)korrrba napisał(a):  Przede wszystkim CHCĘ zmienić pracę. Wydaje mi się, że tylko takie gwałtowne chirurgiczne cięcie spowoduje, że PRZESTANĘ zajmować się tym całym szambem, przestanę interesować się ich życiem, rozkminianiem tego, czy to miłość, czy seks, jak im się układa itp. Nowa praca wywoła nowe wrażenia, nowe obowiązki, również nowy stres, nowi ludzie. Może to trochę namiesza mi w mózgu?

Mnie sie wydaje ze facet jest z gatunku tych co posuwaja wszystko co na drzewo nie ucieka.
Powinnas sie cieszyc ze nie stalas sie kolejna pozycja w przydlugawej pewnie kartotece, i wspolczuc tej pani ktora przez reszte zycia bedzie miala do czynienia z wychowywaniem jego potomka. Oby im sie dobrze dzialo i faktycznie facet sie zmienil, ale jakos happy endu dla niej nie widze w tej historii.

Co do twojego dziewictwa - faktycznie, faceci takie rzeczy potrafia docenic, ale ten twoj - zdecydowanie nie sadze. Wyglada tez ze jestes dosc latwa ofiara takiego typa przez brak doswiadczenia.

W sumie - ciesz sie ze tak sie skonczylo, dla ciebie w najlepszy z mozliwych sposobow.

Reply
A ja się wyspałem dzisiaj z tematem i co mogę Ci doradzić.Mianowicie zdecydowanie to żebyś całkowicie zerwała kontakt z tym facetem i jeżeli jest to możliwe zapomniała o nim.Wiem,że łatwo powiedzieć,ale myśle,że Rozsadek powinien zawsze być na pierwszym miejscu.Z taką miłością jest jak z nałogiem,czujemy na każdym kroku,że Nas wykańcza ale i tak dalej w niego brniemy.Wydaje mi się,że powinnaś stanowczo się z Tym rozprawić,przecież jesteś dorosła Kobietą,Szanujesz się i jesteś wytrwała,a ten facet jak widze nie reprezentuje swoja osoba ani postawa totalnie nic Wartosciowego.To dno,ktoremu sie wydaje,że jak ma kase to moze miec kazda Kobiete i Nimi poniewierac.Nie warto ryzykowac,ponieważ można stracić wszystko.To jest bilet w jedna stronę.Fuzzy wyżej bardzo dobrze powiedział na temat tupu jaki reprezentuje ten facet.Tak zwany łowca D.,podejrzewam.Pomysl sobie Droga,że na pewno jest gdzies Twoj Prawdziwy Ksiaze z bajki i czeka na Ciebie,tak samo wytrwale jak Ty na niego i oboje wierzycie w te same Ideały.Ten gosc ma po prostu swoj haremik i powinien dostac porzadna nauczke za takie postepowanie,bo nie krzywdzi tylko Kobiet,które wykorzystuje ale i wiele osób postronnych,a nawet Dzieci jak pisałaś wyżej.Tak ze Pamietaj:Rozsadek i Wytrwałoś,i co za tym idzie Wiara.Zasługujesz na Prawdziwą Miłość i Ogromny Szacunek,nie pozwól na to,zeby byle gnój zabrał Ci to co Najcenniejsze.Jak Pułkownik wczesniej pisał "Nie ma prawdziwej Miłości bez Czystosci".Ja gdybym mógł cofnąć czas,to chętnie pozostałbym Prawiczkiem,bo taka pomylka zmienia nie tylko fizycznie,ale potrafi zmienic i osobowosc,odebrac Nadzieje na prawdziwa Miłośc.Wielu Porządnych Mężczyzn o takiej Kobiecie jak Ty tylko marzy w swoich snach.

Reply
Korrrba.....3 chłopów dobrze prawi....jak ich nie posłuchasz.....to będzie zło.... Ja chłopem nie jestem ale podzielam ich zdanie Uśmiech Nie warto robić ze swojego życia "Mody na sukces" bo sytuacja w Twojej pracy tak trochę wygląda....bogaty szafuncio który nie przepuści żadnej pracownicy, potem jedna, druga dziesiąta ma z nim dziecko. Nie licz na to że za 10 lat on będzie grał z tymi dziećmi w piłkę na podwórku czy puszczał latawce....Gwarantuje Ci, że kobiety które przewinęły się przez jego łóżko żałują tego romansu, bo ja na pewno żałowałabym, że dałam się wpuścić w maliny. A skoro ten jakże uprzejmy pan nie przepuszcza żadnej okazji, to nie wierzę, że dziecko którego spodziewa się biurowa ciężarówka Duży uśmiech [przepraszam....musiałam...] uczyniło niespodziewany odwrót sytuacji. Moim zdanie ten związek padnie jak tylko pojawi się dostawa nowego towaru do biura. Po co masz być na liście pod tytułem "zaliczone" gdzie znajduje się 90 % kobiet z firmy w której pracujesz, skoro możesz widnieć na liście "dzięki Bogu niezaliczone" ? Fuzzy ma racje.....szczęściara z Ciebie że szefunciowi się nie udało Cię uwieść, a że niestety ulokowałaś źle uczucia....trudno, musisz przyjąć to na klatę i jak najszybciej zmienić środowisko na zdrowsze dla Ciebie.

A zalecenia na dzisiaj....gorąca kąpiel z pianą, z dobrą książką i zakaz wychodzenia z wanny dopóki woda nie wystygnie Duży uśmiech relaksik się przyda Oczko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości