Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy chcesz aby na naszym forum był shoutbox?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
8 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shoutbox
(17-08-2012, 23:02)Gorzka napisał(a):  Mam pyt dot SB, on zawsze będzie widoczny dla gości?

Ano widoczny jest zawsze, ale pisać nie mogą. Jak chcecie mogę go ukryć przed gośćmi.

Reply
Skoro nie mogą pisać, to czytać też niech nie mogą.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Nie wiem czy komuś to jeszcze przeszkadza, ale ja byłabym za tym żeby tylko zarejestrowani widzieli SB

Reply
Zgadzam się z gorzką i klerykiem sb jest dla tych co się udzielają na forum więc po co goście by mieli czytać

Reply
W sumie pisać nie mogli " z urzędu", bo ja nic tam nie zmieniałem. Ale rzeczywiście miałem to zrobić tylko wyleciało mi z głowy.
Już załatwione Uśmiech

Reply
Czy jest możliwość aby było powiadomienie dźwiękowe w shoutboxie gdy jest nowa wiadomość?

Reply
Nie, nie jest możliwe. O matko Poza tym co to za fanaberia?

Reply
jaka fanaberia? nie jestem w stanie widzieć shoutboxa jak przeglądam forum, więc nie wiem czy coś ktoś napisał czy też nie JęzykPodejrzany

Reply
Powiadomienie dźwiękowe ? Przecież co chwilę by ci buczało ?
chcesz od tego głupawki dostać ?

Reply
(22-08-2012, 13:09)rafal1537 napisał(a):  Czy jest możliwość aby było powiadomienie dźwiękowe w shoutboxie gdy jest nowa wiadomość?

Da się, ale też nie widzę sensu. Każdemu będzie buczało! O matko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości