Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy chcesz aby na naszym forum był shoutbox?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
8 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shoutbox
(10-08-2012, 16:22)rafal1537 napisał(a):  Ja się obawiam że jak będzie shoutbox to może się zmniejszyć aktywność w samych tematach i działach i to znacznie
E tam nie prawda, będzie możliwość do miłej rozmowy, w końcu to forum dla samotnych miła rozmowa w czasie pisania postów nikomu jeszcze nie zaszkodziła Uśmiech

Reply
Będzie shoutbox to skończa się niektóre bezsensowene posty typu "co robisz?" albo coś w ten deseń. SB to taki mini czat żeby nie zaśmiecać forum.

Reply
Oczywiście oczekuję dozgonnej wdzięczności od juzerów, za to że sprowadziłem szołtboks.
All who stand in my way will die.

Reply
Ja myślę, że taka swobodna wymiana zdań przyda się młodym ludzikom, zwłaszcza nastolatom, którzy są tak niecierpliwi, że nie mogą czekać pół dnia na to, że ktoś im odpowie na posta.
Zresztą jest to dobra wprawka w rozmowach dla nieśmiałych.
Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie kłótni, bo za kłótnie to będą obcinane rączki, potem nóżki, a potem główki. Szczerbol
A na końcu zamknie się Shoutbox.

Reply
a na samym już końcu, zamknie się marleSzczerbol
All who stand in my way will die.

Reply
cicho tam na górze....Podejrzany

Reply
(13-08-2012, 00:11)Dev napisał(a):  a na samym już końcu, zamknie się marleSzczerbol

Oby nie, szkoda by było Język

Reply
Dzięki Rafał, chociaż ty mnie pożałowałeś. Uśmiech

Reply
W ankiecie 8 do 0 za shoutboxem, więc macie go. Jak serwer przez to zwolni to nie moja winaJęzyk I pamiętajcie, że tam też obowiązuje regulamin.

Reply
Mam pyt dot SB, on zawsze będzie widoczny dla gości?

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości