Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy chcesz aby na naszym forum był shoutbox?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
8 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shoutbox
Witam, jeżeli jest to możliwe technicznie prosiłbym o rozważenie utworzenia shoutboxa, czyli, czatu na który można wpaść i rzucić kilka niezobowiązujących słówek które nie bardzo pasują do tematu lub pogadać na luzie.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Myślałem nad tym, ale według mnie shoutbox zabija aktywność na forum. Zamiast niego polecam dział Pogaduchy który został stworzony właśnie do takich luźnych rozmów bez określonego tematu. Nie trzeba się w nim trzymać tematu i można bezkarnie gadać o czym sie chce. Jednym słowem dział ten ma służyć jako swoisty czat na forumUśmiechDodatkowo łatwiej śledzić przebieg dyskusji i można wrócić do niej po kilku dniach czy tygodniach.
Shoutbox będzie tylko niepotrzebnie zamulał serwer.

Reply
Właśnie shoutbox ozywia forum. Zamiast odświeżać stronę co 5 sekund i sprawdzać czy ktoś coś stworzył, lepiej pogadać na "żywo" przy uzyciu czatka. A serwer i tak nie jest twój, dostałeś tylko troszku miejsca, więc nie martw się czy się zamuli. Jeden shoutbox więcej na tym forum czy na innym nie zrobi im róznicy. Ma być i koniec.

Reply
Co z moim shoutboxem?
All who stand in my way will die.

Reply
Nie tylko ty go chcesz
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
(04-08-2012, 00:46)Dev napisał(a):  Co z moim shoutboxem?

Twoim? Nie wiem. Mojego nie ma i nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie...

Reply
Ostrzeżenie 
Co to znaczy nie ma i nie będzie? Lud się domaga. Ma być.
All who stand in my way will die.

Reply
Moim skromnym zdaniem czat to jest dobry pomysł, osoby mogą sobie pogadać pisząc aktywnie na forum.
Byłam kiedyś na jednym z forum rok temu chyba i z tego co pamiętam taki czat pomagał,mobilizował do pisania postów, tworzenia nowych wątków.

Reply
No dobra, decyzję oddaje w ręce ludu. Dodałem ankietę, więc głosujcie. Ankieta potrwa 4 dni, po czym Wasz wyrok zostanie wykonany Język
Tylko jeśli shoutbox przejdzie to chyba dział Pogaduchy trzeba będzie wywalić, bo już nie będzie spełniał swojej funkcji i będzie świecił pustkami.

Reply
Żarówka 
Ja się obawiam że jak będzie shoutbox to może się zmniejszyć aktywność w samych tematach i działach i to znacznie

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości