Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozmowy.
Witam. Szukam kogoś z kim mogłabym po prostu... pogadać. Może i to głupie patrząc chociażby z perspektywy tego, że mam 17 lat. Wątpię, że znajdę kogoś w moim przedziale wiekowym, ale liczę, że znajdę kogoś komu mogłabym czasem coś napisać, może podczas przesiadywania nad rzeką zadzwonić, podzielić się chociażby jakimiś tam poglądami na świat. Kurde, jestem inna. Trudno mi znaleźć w 21 wieku kogoś kto chociażby w połowie miał takie poglądy na świat jak ja. Wierzę w Boga, zawsze mówiłam że jestem porządna, nie pije nie palę nie ćpam, ale różnie w życiu bywało. W każdym bądź razie staram się nie zejść na psy, zawsze być sobą. Miewam jakieś doły, depresje, wzloty i upadki jak to w życiu. Czuję się cholernie samotna i w sumie to prawda. Tyle.

Reply
Jesteś inna i właśnie dlatego jesteś samotna. Ludzie nie przepadają za takimi co odstają od ogółu. Wiem to po sobie. Niestety żyjemy w takich czasach gdzie bycie "normalnym", "porządnym" i spokojnym nie jest pozytywnie przyjmowane przez większość ludzi. Ale ja zawsze byłem dumny z tego, że nie dałem się wciągnąć w tą szarą i nijaką masę, gdzie każdy zachowuje się by być na siłę fajnym i modnym, często będąc wbrew swoim zasadom, które z czasem traci. Dla mnie osoba inna od większości jest wyjątkowa właśnie ze względu, że potrafi być wierna własnym poglądom i nie daje się zmienić tylko po to by być popularnym. Na razie jesteś jeszcze w takim wieku, że to może przeszkadzać, ale za parę lat przekonasz się, że było warto i zawsze warto jest być sobą. Musisz tylko czekać na drugą taką osobę, a jest ich naprawdę dużo, tylko że nie widać ich na pierwszy rzut oka. Odrywając się od reszty można poznać naprawdę wartościowych ludzi na swoim poziomie.

Reply
(14-07-2012, 23:18)different napisał(a):  Witam. Szukam kogoś z kim mogłabym po prostu... pogadać. Może i to głupie patrząc chociażby z perspektywy tego, że mam 17 lat. Wątpię, że znajdę kogoś w moim przedziale wiekowym, ale liczę, że znajdę kogoś komu mogłabym czasem coś napisać, może podczas przesiadywania nad rzeką zadzwonić, podzielić się chociażby jakimiś tam poglądami na świat. Kurde, jestem inna. Trudno mi znaleźć w 21 wieku kogoś kto chociażby w połowie miał takie poglądy na świat jak ja. Wierzę w Boga, zawsze mówiłam że jestem porządna, nie pije nie palę nie ćpam, ale różnie w życiu bywało. W każdym bądź razie staram się nie zejść na psy, zawsze być sobą. Miewam jakieś doły, depresje, wzloty i upadki jak to w życiu. Czuję się cholernie samotna i w sumie to prawda. Tyle.

Witaj Moja Droga.Widzę,że masz podobny problem jak ja kiedyś.Cóż,to bardzo ciekawe co piszesz i zarazem trudno z tym żyć w dzisiejszym społeczeństwie.Jeśli będziesz kiedyś chciała porozmawiac tak jak pisałaś to jestem do dyspozycji.Widzę,że choć młodego bardzo wieku,jesteś bardzo dojrzałą osobą,masz szerokie choryzonty,widzisz więcej niz wiekszosc ludzi(interesujących sie jedynie przestrzenią 2 metrów wokół nich).Chyba rozumiem tą "Inność",bo sam się tak czuję.I tutaj ładnie Kolega/Koleżanka niżej napisał/a "zawsze warto być sobą" i tak trzymac.To moj numer gg 43501804,a to numer telefonu 516627413.Bardzo chętnie zawsze z Tobą porozmawiam.Pozdrawiam,Daniel.

Reply
Jest tu ktoś z twojego przedziału wiekowego, ledwie rok starszy z tymi samymi problemami, mianowicie Ja. Ludzi podobnych trudno nam teraz znaleźć, więc nie szukaj tylko ich ale osób choćby odrobinę inteligentniejszych od ogółu, żebyś tylko miała z kim porozmawiać, bo w całkowitej samotni idzie oszaleć. jakbyś chciała pogadać to pisz na GG: 41951010
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Bardzo mi się podoba, to co napisał o samotnikach nasz Administrator.
Rzeczywiście, inność prawie zawsze = samotnośc. Ale takich osób jest dużo i zawsze masz szansę Different, że spotkasz takiego samotnika, który będzie inny i będzie pasował do ciebie.
Już teraz masz 3 chętnych do pogadanie, więc oddaję pole i nie wciskam się na czwartego, chyba że chciałabyś pogadać z kobietą. Oczko
Ale myslę, że wolisz chłopaków.Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości