Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontakty z dalszą rodziną
Utrzymujecie kontakty z dalszą rodziną taką jak kuzyni, ciotki itp? Jeśli tak to jak często i z kim?

Osobiście praktycznie nie utrzymuje z rodziną kontaktów. Jedynie z tą najbliższą, z którą mieszkam i jeszcze niedawno mieszkałem. A reszta to praktycznie obcy ludzie. Nie odwiedzamy się, ani nie spotykamy. Każdy ma własne życie.

Reply
Ja też nie mam kontaktu z dalszą rodziną, tylko rodzice i okazjonalnie brat, reszta jest dla mnie niemal zupełnie obca.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Rodzina jest ważna. Rodziny nie należy lekceważyć, ani zaniedbywać.
Wiadomo, że rodziny się nie wybiera, ale jest rodziną, więc ją kochamy.

Reply
Mi na przykład dalsza rodzina do szczęścia nie jest potrzebna. Przynajmniej nie zwalają się nam na glowę co weekend.

Reply
To samo u mnie. Oo
Tylko cały czas rodzice. Rodzeństwa nie mam. Dziadkowie okazjonalnie. Reszta rodziny chyba tylko na pogrzebach i przy chorobach dziadków...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Ja utrzymuje tylko kontakt z kuzynem

Reply
Ja mam 2 braci ale najstarszego chętnie oddam w leasing Duży uśmiech co do reszty rodziny....nie utrzymuje kontaktów, szczerze powiedziawszy rodzice czasami uświadamiają mnie że jakaś obca kobieta jest ciotką.....to dopiero dla mnie szok Duży uśmiech i jak się do kogoś takiego odezwać per ciociu czy per pani?

Reply
(08-08-2012, 12:39)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  ... Duży uśmiech i jak się do kogoś takiego odezwać per ciociu czy per pani?

per spierd.. Szczęśliwy

Reply
Moja jest tak liczna, że ledwo ją ogarniam. Najlepsze, że połowa zajmuje południe kraju- połowa północ. Niestety u mnie nie da się tego pogodzić.

Uważam, że powinniśmy utrzymywać kontakty z daną osobą z rodziny tak długo, jak długo czujemy z nią więź [w momencie spotkania! jeżeli kogoś lubimy- ok, utrzymujmy kontakt. jeżeli już teraz unikamy, dajmy sobie spokój]'
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.

Reply
Dalszą rodzinę najczęściej spotykam na pogrzebach.....hehehe...a sporo tej rodziny jest.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości