Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
Witam wszystkich po długiej przerwie.
Jako, że postanowiłem powrócić do funkcji Administratora wprowadziłem kilka drobnych zmian na forum.

Przede wszystkim wszyscy użytkownicy powinni zapoznać się z nowym zaktualizowanym regulaminem. Został on nieco rozbudowany, aby każdy z nas dokładnie wiedział jak zachowywać się na forum. Nie są to jakieś wielkie zmiany a jedynie poprawki mające na celu uporządkować zasady tutaj panujące.

Na Waszą prośbę powstał nowy dział o nazwie "Powitania". Jak sama nazwa wskazuje każdy nowy użytkownik będzie mógł się w nim przywitać i napisać kilka słów o sobie. W celu uniknięcia masowego "nabijania" odpowiedzi nie będą one dodawane do ogólnego licznika postów.

Jedną z bardziej widocznych zmian na forum jest usunięcie okna "Szybkiej odpowiedzi" w każdym wątku. Do takiej decyzji skłoniło mnie to, że pisząc posty za pomocą tego okna osoby niezarejestrowane nie mają możliwości wpisania swojego nicka. Skutkuje to tym, że większość takich postów jest autorstwa niejakiego "Gościa". Musicie przyznać, że nie wygląda to ciekawie. Dlatego od teraz aby napisać nową odpowiedź w wątku należy kliknąć w przycisk [Obrazek: newreply.gif]. Osoby niezarejestrowane powinny wybrać swój tymczasowy nick w odpowiednim oknie (login)[Obrazek: scaled.php?server=685&filename=b...es=landing]
a następnie napisać treść posta. Hasło nie jest tutaj wymagane.

Dodatkowo pod moją nieobecność na forum zrobił się mały bałagan, więc pozwoliłem sobie poprzenosić kilka tematów do bardziej odpowiednich działów.

Wszystkich zachęcam do składania swoich propozycji dotyczących forum w dziale "Propozycje i sugestie" aby nasze forum było dla Was jak najbardziej przyjazne. Szczególnie mile widziane będą propozycje dotyczące rozreklamowania forum i zyskania nowych użytkowników, bo jak widać jest nas dosyć mało.
Również gorąco zapraszam do brania udziału w ankiecie na temat wyglądu strony i pisania swoich opinii na jego temat.

Reply
Widzę, że dużo mnie ominęło przez ten czas w którym się tu nie pokazywałam....Uśmiechpozmieniało się, przybyło ludzi. Bardzo mnie to cieszy. mam nadzieję na dalszy rozwój naszego forumUśmiech pozdrawiam Wszystkich ciepło(gdyby oczywiście ktoś to przeczytał).

Reply
Pewnie, że czytamy Oczko

Reply
ależ czytamy,czytamyOczkoChoć jestem nowy na forum,to bardzo mi się już podoba dojrzałość Ludzi biorących w nim udział.Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam.

Reply
Nastąpiły jeszcze dwie zmiany na forum.
Po pierwsze zaktualizowano regulamin o informacje dotyczące ostrzeżen i banów. Jako, że zostało przyznane pierwsze pouczenie każdy powinien wiedzieć jakie konsekwencje niesie ze sobą nieodpowiednie zachowanie na forum. Oczywiście kary te nie będą masowo przyznawane, a otrzymają je tylko ci użytkownicy, którzy na nie zasłużą.

Druga sprawa to wyłączenie automatycznej subskrypcji tematów. Wszyscy powinniście dostać wiadomość z instrukcją jak tego dokonać. Szczerze mowiąc przy zmianach w skrypcie nieumyślnie włączyłem tę opcje i jesteście zasypywani mailami o nowych postach na forum. Sam do wczoraj nie zdawałem sobie z tego sprawy. Nowi użytkownicy będą mieli tę funkcję domyślnie wyłączoną, ale Wy musicie sami to załatwić, bo tak daleko nie sięgają moje mozliwości. W razie jakiś wątpliwości i pytań piszcie do mnie to pomogę.

Reply
OK....ja już sobie poradziłam ze subskrypcjami. Duży uśmiech

Reply
Regulamin został zaktualizowany i jak zawsze jest dostępny we wszystkich działach.
Polecam Wam zapoznanie się z nim i chyba nie muszę przypominać, że i tak wszyscy musicie go przestrzegaćDuży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości