Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Co sądzisz o wyglądzie forum?
Podoba mi się, niech zostanie.
Nie podoba mi się. Należy go zmienić.
Jest mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wygląd forum?
Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o wyglądzie naszego forum?
Czy podoba się Wam kolorystyka i baner czy raczej wolelibyście coś innego. Zapraszam do głosowania w ankiecie.
Prosiłbym Was też o uzasadnienie swojego wyboru i ewentualne propozycje i pomysły co do zmian.

Reply
Awatar Admina jest trochę straszny....Oczko

Reply
(12-07-2012, 20:40)marla napisał(a):  Awatar Admina jest trochę straszny....Oczko

w końcu to AdministratorUśmiech musi budzic postach wśród "nieokiełznanych" forumowiczówDuży uśmiech

Reply
A mi się tam podobaOczkoCzarny kot jest trochę jak ta samotność właśnie,która nam doskwiera.Zarazem straszna jak i tajemnicza i czarna jak pustka kosmosuOczkoTakże mi się wydaje,że jest gitaraOczkoA tak wogóle to nie wiem czy powinienem się wypowiadać,bo jestem nowy,ale uważam,żę nic nie trzeba zmieniać na forum,osobiście bardzo mi się podoba i ogromnie cieszy mnie,że nasi użytkownicy mają tak dojrzałem podejście do poruszanych tematów.Po prostu jestem w szoku.Cieszę się,że trafiłem na to forum,żadko kiedy można spotkać tak poważnych Ludzi jakich spotkałem tutaj.Jest super!Dziekuje Wszystkim,że Jesteście.Pozdrawiam.Daniel.

Reply
Hmmm....mnie to na początku wygladało na czarnego psa, ale być może jest to czarna pantera.
Co do użytkowników tego forum, to jest nas mało, ale mamy swoją jakość. Byś może ludzie samotni mają swoją filozofię życia. Cieszę się Danielu, że ci się podoba. Może więcej chętnych odwiedzi to forum.

Reply
na początku było nas tylko troje...Ale jak widzę, przybyło nas trochę i jest z kim porozmawiaćUśmiech zastanawia mnie tylko gdzie wywiało Fuzziego bo mi się za Nim stęskniłoDuży uśmiech za Tobą Marla takżebuziak

Reply
Mnie się też stęskniło za Fuzzim. Pewnie się zakopał w tym swoim nowym domku i nie chce z nami gadać Smutny

Reply
(16-07-2012, 23:10)marla napisał(a):  Hmmm....mnie to na początku wygladało na czarnego psa, ale być może jest to czarna pantera.
Co do użytkowników tego forum, to jest nas mało, ale mamy swoją jakość. Byś może ludzie samotni mają swoją filozofię życia. Cieszę się Danielu, że ci się podoba. Może więcej chętnych odwiedzi to forum.

A Dziękuję Marla,Bardzo mi się podoba to forum,a co Najważniejsze Ludzie są super i oto chodziOczkoMyślę,że można będzie w najbliższym czasie spodziewać się coraz większej liczby odwiedzin,gdyż zauważyłem,że Ludziom coraz bardziej doskwiera samotność,chęć porozmawiania jak i również chęć wysłuchania Kogoś o podobnych poglądach.W dzisiejszych czasach Indywidualizm=Samotność.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości