Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zróbmy to razem (Rzucanie palenia)
Mogą ale nie muszą. Ja zaczęłam palić po śmierci kogoś Smutny , kompletnie nie mogłam się pozbierać i tak jakoś wyszło. Nie wiem czy to jest argument czy nie, ale każdy inaczej sobie radzi w obliczu śmierci kogoś bliskiego, bądź w każdym razie nigdy nie myślałam żeby rzucić. Czasami ograniczałam (jak się było u kogoś albo na wakacjach itp) bądź w każdym razie nie przeszkadza mi to o0 robię masę innych rzeczy, i papierosy dają o sobie znać przeważnie po 2 pierwszych przejechanych kilometrach potem się jakoś płuca przestawiają ;D naoglądałam się kilkadziesiąt różnych filmików, dokumentów, czytałam książki, jakieś teksty jak się oduczyć palenia itp ale czytając czy oglądając robiłam to bez przekonania. Czyli na zasadzie, przeczytać i zapomnieć. Czy kiedykolwiek rzucę? Pewnie przed planowaniem dziecka.

W tym temacie pojawiłą się tabelka, jak to się przekłada na pieniądze itp. Nie wiem jak Ty Piotrze, ale ja nie palę paczki w ciągu dnia. To byłby dla mnie kosmos. Palę 3-4 papierosy. Dużo? Nie mnie oceniać.

Kiedyś powiedziałam sobie że przestanę jak pójdę na badania dot płuc, czy czasem coś tam nie powstaje itp. czemu jeszcze nie poszłam? nie wiem. Na prawdę o tym nie myślę. Jest tyle innych różnych rzeczy. Palenie jest gdzieś na szarym końcu. Poza tym nasłuchałam się też o ludziach którzy rzucili po 10, 15 latach palenia a 2 miesiące później zostali pochowani, bo organizm nie przywyknął do braku nikotyny.. Także od czego to zależy? Jedni umierają na raka a nie palą, drudzy umierają bo rzucili papierosy... Paradoks, czyż nie?

Reply
Można palić i długo żyć, a ci co nie palą mogą raka mieć Język

Reply
(19-08-2012, 23:07)rafal1537 napisał(a):  Można palić i długo żyć, a ci co nie palą mogą raka mieć Język
Chętnie za te słowa walnęłabym Ci w łeb Uśmiech posiadanie przyjaciela w postaci raka nie należy do przyjemności.....wszystko oczywiście zależy jaki to rodzaj, co zaatakował i tak dalej, ale gwarantuje Ci że zmieniłbyś zdanie bardzo szybko jeśli dotknęłoby Cię to na prawdę.
Papierosy są nie dobrym nałogiem, ale wybór należy do tych którzy po nie sięgają, dla mnie są nie do przyjęcia.

Reply
Jeśli chodzi o przyjaźń z rakiem, to wybieram morskiegoUśmiech
Oczywiste, że papierosy są złem, ale co zrobić kiedy mleko już się rozlało?

Reply
Właśnie znajomy poinformował mnie, że Tabex od jakiegoś czasu jest dostępny bez recepty. Może warto spróbować? Byłaby to stosunkowo tania kuracja.

Reply
Na kaca najlepsze jest dzień wcześniej nie pić...z paleniem jest podobnie, najlepiej trzymać się od tego gówna z daleka. Admin ma racje patrzenie jak ktoś się wykańcza i wypluwa płuca jest mało przyjemne i to że truje dzieci to już chyba nie wymaga żadnego komentarza....

Reply
Mówi się nawet, że bierne palenie jest bardziej szkodliwe. A to ze względu na występujące zjawisko "smugi bocznej". Bardzo upraszczając palacza w jakimś sensie chroni filtr. Biernego palacza czyli i dzieci? Nie pomogą tu żadne zakazy czy nakazy administracyjne. Sami musimy zadbać o to by szkodząc sobie nie szkodzić innym.

Reply
JA wiem ze kiedys wlasnie leczono palenie sexem,Uśmiech jeden nalog zastapic drugim taka byla filozofia jakies 10 lat temu
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply
ja nie palę, no czasami mi się zdarzy w sytuacjach bardzo stresowych ale to raz na miesiąc lub pół roku zapalę.
Jedn cieki raz na jakiś czas nie zaszkodzi, chociaż wiem, że każdy papieros jest zły.

Reply
(10-11-2012, 16:51)L5Lewis napisał(a):  JA wiem ze kiedys wlasnie leczono palenie sexem,Uśmiech jeden nalog zastapic drugim taka byla filozofia jakies 10 lat temu

Świat trochę się zmienił przez te 10 lat. Jest cały wachlarz metod mających na celu ułatwienie rzucenia palenia.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości