Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam - tematy
Na wielu forach są tak zwane "nabijacze postów', czyli bezsensowne tematy typu: "jak się dzisiaj czujesz", czy bardzo popularne "co właśnie leci z twoich głośników". Myślę że admin powinien rozpatrzyć propozycję założenia kilku takich wątków żeby choć sztucznie ożywić to forum oraz bardziej zgrać aktywnych użytkowników. Decyzję pozostawiam "wyższej władzy" Uśmiech

Reply
Nie wiem, czy wiesz Pułkowniku, ale to forum już od dawna nie ma administratora. Po dwóch miesiącach działania admin doszedł downiosku, że skoro forum nie wypaliło, to on się wycofuje i przestaje tym interesować. Nie zamknął wspaniałomyślnie forum tylko dla tego, że kilka osób coś tam pisało.
Przeczytaj sobie o tym na pierwszej stronie w "Ogłoszeniach".
Jeśli my sami nie zapełnimy forum jakiś ciekawymi tematami, to admin nam w tym nie pomoże.

Reply
W takim wypadku powinien dać admina jakiemuś aktywnemu i chętnemu userowi. Decyzję zostawiam szerszemu gronu, później będziemy działać.

Reply
Ja chyba nie mogę być adminem, nie znam się na tym. I jeszcze jest kwestia jakiegoś skontaktowania się z założycielem tego forum.

Reply
Można zawsze wysłać do niego e-maila, pozostaje tylko kwestia znalezienia chętnego

Reply
A może ty Pułkowniku ?

Reply
Nie znam się na tym i mam słomiany zapał, ale jak nikt się nie zgłosi to lepszy rydz niż nic. Wysłałem e-maila o nadanie mi statusu admina, najwyżej przerzucę go komuś chętnemu jak się zgłosi

Reply
Brawo, brawo, brawo....Cwaniak
Wygląda na to, że zdobędziesz nowe doświadczenie.Oczko

Reply
(24-05-2012, 22:45)Pułkownik napisał(a):  Na wielu forach są tak zwane "nabijacze postów', czyli bezsensowne tematy typu: "jak się dzisiaj czujesz", czy bardzo popularne "co właśnie leci z twoich głośników". Myślę że admin powinien rozpatrzyć propozycję założenia kilku takich wątków żeby choć sztucznie ożywić to forum oraz bardziej zgrać aktywnych użytkowników. Decyzję pozostawiam "wyższej władzy" Uśmiech

Zakładanie takich tematów jest możliwe (a nawet wskazane) w dziale "Inne tematy". Każdy Użytkownik ma prawo do zakładania dowolnych wątków o ile nie koliduje on z regulaminem forum.
Dlatego zapraszam do udzielania się na całym forum i tworzenia takich tematów jakie uważa się za stosowne. Nie jest do tego potrzebna zgoda administracji Oczko

Co do nowego administratora. Wróciłem już na forum i będę starał się dobrze pełnić tę funkcję, a w przyszłości planuję ogłoszenie naboru na Moderatorów forum.

Reply
Ooooo...Admin się pokazł Duży uśmiech......tylko czy na długo ?

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości