Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem sam i smutno mi :(
To ciekawe bo ja akurat jestem bardzo wrażliwy, jedne kobiety narzekają jak ktoś nie jest wrażliwy, a inne znowu że ktoś nie jest męski i weź dogódź którejś, jak każdej coś nie pasuje O matkoPodejrzany

Reply
(13-08-2012, 18:23)rafal1537 napisał(a):  jedne kobiety narzekają jak ktoś nie jest wrażliwy, a inne znowu że ktoś nie jest męski i weź dogódź którejś, jak każdej coś nie pasuje O matkoPodejrzany
Trudno znaleźć złoty środek i nie chodzi tylko o kobiety...
Przekonałem się w życiu, że jak ktoś będzie chciał w Tobie znaleźć coś nie tak to znajdzie, choćby na siłę. Nie ważne czy to rodzina, znajomi, "przyjaciele", partner, partnerka, czy obcy ludzie.
Jakoś trzeba z tym żyć, bo każdy ma wady i zalety. Naprawdę nie musisz nikomu nic udowadniać, musisz poznać swoją wartość sam dla siebie. To nie jest sposób na znalezienie kogoś, ale warto wiedzieć kimś się jest i co się potrafi. Jeśli ktoś nie pofatyguje się na początku by poznać Twoje zalety, to nie pofatyguje się i później, a Ty będziesz się niepotrzebnie błaźnił, szukał czegoś by się przypodobać. Tak to nie działa, magicznych mocy nie masz.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Mila, ja się uważam za takiego faceta, którego opisałaś.

Stawałem na głowie dla byłej, robiłem takie rzeczy, że koleżanki od jej siostry mówiły, że takiego chłopaka to ze świecą szukać, a w jej urodziny, człowiek przyjechał z tyloma różami, ile miała lat - ja siedziałem, a ona sobie pisała z jakimś fagasem (wtedy jeszcze nk było), bo niby jej życzenia napisał. Wziąłem się pozbierałem i poszedłem.

Teraz ja mam problem zaufać, i nie chce się za bardzo angażować, ale z durgiej strony, czuję się bardzo samotny pod względem braku kobiety u swego boku...

Reply
Kobiety są poje**ne. Taka jest prawda, zawsze mówią że chcą czułego romantyka a jak już jest taki to robi im się mokro dla byle byczka który będzie miał ją w poważaniu. Są to uwarunkowania ewolucyjne, więc romantycy życzmy sobie szczęścia, cholernie się przyda
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Źle to ująłeś. Prawdziwe kobiety są skarbem, a pojebane są gówniane małolatki, które myślą dupą, a nie głową.

Reply
(13-08-2012, 19:43)Pułkownik napisał(a):  Kobiety są poje**ne. Taka jest prawda, zawsze mówią że chcą czułego romantyka a jak już jest taki to robi im się mokro dla byle byczka który będzie miał ją w poważaniu. Są to uwarunkowania ewolucyjne, więc romantycy życzmy sobie szczęścia, cholernie się przyda

ja miałem romantyczkę i kazała mi napisać jej wiersz, a ja nie umiałem i był konflikt

Reply
(13-08-2012, 18:56)kleryk_ napisał(a):  
(13-08-2012, 18:23)rafal1537 napisał(a):  jedne kobiety narzekają jak ktoś nie jest wrażliwy, a inne znowu że ktoś nie jest męski i weź dogódź którejś, jak każdej coś nie pasuje O matkoPodejrzany
Trudno znaleźć złoty środek i nie chodzi tylko o kobiety...
Przekonałem się w życiu, że jak ktoś będzie chciał w Tobie znaleźć coś nie tak to znajdzie, choćby na siłę. Nie ważne czy to rodzina, znajomi, "przyjaciele", partner, partnerka, czy obcy ludzie.
Jakoś trzeba z tym żyć, bo każdy ma wady i zalety. Naprawdę nie musisz nikomu nic udowadniać, musisz poznać swoją wartość sam dla siebie. To nie jest sposób na znalezienie kogoś, ale warto wiedzieć kimś się jest i co się potrafi. Jeśli ktoś nie pofatyguje się na początku by poznać Twoje zalety, to nie pofatyguje się i później, a Ty będziesz się niepotrzebnie błaźnił, szukał czegoś by się przypodobać. Tak to nie działa, magicznych mocy nie masz.

To fakt że trudno dogodzić kobietom ale i facetom tez. Ja mam pecha jesli chodzi o facetów bo jestem niesamowicie wrażliwa kobietą i potrzebuje takiego ciepła, okazywania uczuć a jeszcze nie trafiłam na takiego i dlatego trudno uwierzyc że sa jeszcze tacy.

(13-08-2012, 19:16)Madmax napisał(a):  Mila, ja się uważam za takiego faceta, którego opisałaś.

Stawałem na głowie dla byłej, robiłem takie rzeczy, że koleżanki od jej siostry mówiły, że takiego chłopaka to ze świecą szukać, a w jej urodziny, człowiek przyjechał z tyloma różami, ile miała lat - ja siedziałem, a ona sobie pisała z jakimś fagasem (wtedy jeszcze nk było), bo niby jej życzenia napisał. Wziąłem się pozbierałem i poszedłem.

Teraz ja mam problem zaufać, i nie chce się za bardzo angażować, ale z durgiej strony, czuję się bardzo samotny pod względem braku kobiety u swego boku...

Ja tez zostałam zraniona i oszukana i dlatego trudno mi zaufać ale z drugiej strony chyba jednak trzeba zaryzykować. Samotność jest straszna i nikomu jej nie życze. Mam nadzieję, ze spotkam takiego romantyka i wrazliwca jak ja, najbardziej liczy sie to jacy jesteśmy, jakie mamy wartości a nie uroda bo uroda przemija.... Niby wiem że czasami samotnośc ma swoje dobre strony bo mozna wtedy zrobić coś dla siebie ale czasami po przyjściu do domu z pracy jestem tak "sparaliżowana" że nie jestem w stanie nic zrobić. Wiem to sie nazywa użalanie nad soba, w takich chwilach bezcenne jest wsparcie nawet obcej osoby, może dlatego weszłam na to forum... Jesli mogłabym Ci jakos pomóc Madmax to chętnie. Pozdrawiam Mila

Reply
Uderz na gg 10994756. Pogadamy Uśmiech

Pewnie szybko zostanie wiadomość usunięta, ze względu na podany numer, ale może się uda.

Reply
(13-08-2012, 20:12)Madmax napisał(a):  Uderz na gg 10994756. Pogadamy Uśmiech

Pewnie szybko zostanie wiadomość usunięta, ze względu na podany numer, ale może się uda.

nie mam gg ale postaram się jeszcze dzis je miećUśmiech

Reply
(31-01-2012, 22:20)brzydki napisał(a):  Wszystkie marzą o księciu z bajki. Z moją "urodą" będę sam do usranej. Zresztą pół życia już przeminęło.

witaj wiemy ze uroda nie zawsze odgrywa rolę , na wszystko jest sposób , miłość nie patrzy na piękno twarzy lecz na serce które Cię miłością darzy ,pozdrawiam ,,

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości