Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem sam i smutno mi :(
(11-03-2012, 11:47)marla napisał(a):  Maje IQ wyniosło niestety tylko 103. To taka przeciętna jest.
A co do trójwymiarowego modelowania struktur, to jakaś zupełna chińszczyzna dla mnie jest. To czym ty się właściwie zajmujesz ?

Jestem wykladowca na collegeu w Toronto. Zajmuje sie glownie budownictwem, kreslarstwem komputerowym, komputerowym modelowaniem budynkow - pod wzgledem struktury, architektury i energetyki. Modelowanie jak sama nazwa wskazuje - tworzysz komputerowy odpowienik budynku ktory ma sie zachowywac tak jak prawdziwy pod jakims wzgledem.

Poza tym pracuje jako kreslarz rysunkow strukturalnych, projektuje tez domy, przebudowy i tym podobne.

Ale mam tez wyksztalcenie w paru innych niekoniecznie pokrewnych kierunkach.

Reply
(12-03-2012, 19:25)Gość napisał(a):  Jednym ze sposobów na samotność jest alkohol . Zalewam się piwem po tyraniu przez pięć dni w obozie pracy i na jakiś czas można zapomnieć. Oczywiście to nie rozwiązuje samego problemu . Trafiają mi się zbyt zamknięte w sobie lub takie co dużo piszą a robią odwrotnie. I jak do chole*y w tym kraju nie ma normalnych kobiet?
Alkohol na samotność...jest to jakieś wyjście, pod warunkiem, że pije się w towarzystwie, a nie samemu do lustra, bądź do ściany.
W końcu ile tego akoholu można wypić ? Lepiej na dyskotece się zabawić.

(12-03-2012, 19:46)Fuzzy_Logic napisał(a):  Jestem wykladowca na collegeu w Toronto. Zajmuje sie glownie budownictwem, kreslarstwem komputerowym, komputerowym modelowaniem budynkow - pod wzgledem struktury, architektury i energetyki.
Wykładowca, budownictwo, projektowanie domów. Porządny zawód masz. Tylko nie wiem, dlaczego taki zatyrany jesteś. Ty powinieneś teraz odcinać kupony od tego czego się nauczyłeś i co robisz.

Reply
(24-01-2012, 20:46)roca08 napisał(a):  Ja również jestem sama, bo na tym świecie już chyba nie ma normalnych chłopaków

Ja jestem normalnym chłopakiem.Jeżeli chcesz mnie poznać to zapraszam.Mój numer gg to 22978667

Reply
Nie wiem, czy Roca się odezwie, pewnie ją już dawno wywiało z tego forum. Za mała frekwencja. Ale i tak dobrze, ze chłopaki piszą, zawsze się znajdzie jakaś chętna dziewczyna...Oczko do popisania.

Reply
Cześć wszystkim piszącym na tym forum , czytam was od jakiegoś czasu i rozumiem wasze problemy , zaglądam tu bo czasem chciałabym po prostu z kimś pogadać , samotność to dla mnie taki stan który wywołuje u mnie płaczliwość przygnębienie i senność , wiem co to być samotnym i chcę wam powiedzieć że nie ma ludzi aż tak brzydkich aby nie mogli sobie kogoś znaleźć , nie ma sensu picie alkoholu jako odskoczni od samotności to nie rozsądna droga . Szukajcie dziewczyn , chłopaków może nie koniecznie urodziwych ale na pewno inteligentnych , to jest dla mnie największa wartość jak facet ma poukładane pod czaszką to adonisem być nie musi ,pozdrawiam
Cześć wszystkim piszącym na tym forum , czytam was od jakiegoś czasu i rozumiem wasze problemy , zaglądam tu bo czasem chciałabym po prostu z kimś pogadać , samotność to dla mnie taki stan który wywołuje u mnie płaczliwość przygnębienie i senność , wiem co to być samotnym i chcę wam powiedzieć że nie ma ludzi aż tak brzydkich aby nie mogli sobie kogoś znaleźć , nie ma sensu picie alkoholu jako odskoczni od samotności to nie rozsądna droga . Szukajcie dziewczyn , chłopaków może nie koniecznie urodziwych ale na pewno inteligentnych , to jest dla mnie największa wartość jak facet ma poukładane pod czaszką to adonisem być nie musi ,pozdrawiam aiwlys

Reply
Święta racja. Poza tym zapraszamy do zarejestrowania się, każdy aktywny użytkownik się przyda bo nas tu w porywach czterech Uśmiech
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
(27-06-2012, 19:50)Pułkownik napisał(a):  Święta racja. Poza tym zapraszamy do zarejestrowania się, każdy aktywny użytkownik się przyda bo nas tu w porywach czterech Uśmiech

cześć jestem nowa i nie zabardzo umiem się w tym wszystkim odnaleść...tak to jest gdy się jest zapóżnionym technologicznie

Reply
W czym nie możesz się odnaleźć? Z chęcią pomożemy Uśmiech

Reply
z logowaniem ale jakoś przebrnęłam no i jestem
chyba jednak nikogo jeszcze nie przywiało....jeszcze zajżę

Reply
Dobrze że ci się udało, ale raczej więcej już nas nie będzie

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości