Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem sam i smutno mi :(
(19-11-2012, 15:35)PanZagadka napisał(a):  Oczywiście znajdą się kobiety które powiedzą, że one będą kochać w biedzie i za sam charakter się w ogień rzucą, ale po prostu kłamią, albo nie są świadome co w danym momencie mówią. Diabeł

Z powyższego wynika dla mnie, że jeżeli facet jest biedny i mimo to ma kobietę, to albo ona go okłamuje i marzy o bogatym, albo sobie jeszcze nie uświadomiła, że chce bogatego, a jak to do niej dotrze to rzuci biednego i pójdzie do bogatego Uśmiech Więc jeżeli facet nie ma kasy to albo nie będzie miał kobiety, albo będzie miał kłamczuchę, albo kobieta go zostawi jak się jej trafi bogatszy. Tak pokrótce wygląda dla mnie Twój tok rozumowania, ale nie przejmuj się, bo chyba wszyscy sobie żartujemy w tym temacie Uśmiech

Reply
(19-11-2012, 16:25)ktoś inny napisał(a):  Tak pokrótce wygląda dla mnie Twój tok rozumowania, ale nie przejmuj się, bo chyba wszyscy sobie żartujemy w tym temacie Uśmiech

Nie zauważyłem żeby ktoś tu boki zrywał, ale ok. Oczko

Dodałem jeszcze coś we wcześniejszym poście.
[Obrazek: sygna1p.jpg]

Reply
Kobieta po prostu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa w każdym aspekcie.
Będzie się czuła bezpieczniej przy FACECIE przedsiębiorczym, zaradnym, stabilnym emocjonalnie, zadbanym.....
Zapuszczony Ferdek Kiepski nie ma szans...
Więc przestań utyskiwać i obrażać kobiety, że na kasę lecą, tylko weź się za siebie. Same będą o Ciebie zabiegały, jak staniesz się FACETEM.

Reply
(19-11-2012, 17:12)mario boski napisał(a):  Kobieta po prostu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa w każdym aspekcie.
Będzie się czuła bezpieczniej przy FACECIE przedsiębiorczym, zaradnym, stabilnym emocjonalnie, zadbanym.....
Więc przestań utyskiwać i obrażać kobiety, że na kasę lecą, tylko weź się za siebie. Same będą o Ciebie zabiegały, jak staniesz się FACETEM.

Po pierwsze jesteś na tym forum nie dlatego, że masz takie hobby tylko z jakiegoś powodu i lekcje typu "weź się za siebie" i inne wzniosłe teksty zostaw dla siebie bo się wypstrykasz na innych i sam nic nie zmienisz.

Po drugie nie obrażam kobiet tylko mówię to co widzę, jeśli to dla kogoś jest krzywdzące to może nie czytać, ja nie zmuszam.
[Obrazek: sygna1p.jpg]

Reply
(19-11-2012, 17:12)mario boski napisał(a):  Kobieta po prostu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa w każdym aspekcie.

Zgadzam się. Jeśli chcesz wymagać, musisz też oferować.

Reply
A smutek to prawie polowa zycia, i jest tchorzem bo atakuje tylko wtedy kiedy jestesmy sami.
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply
(19-11-2012, 20:42)Mr Dark napisał(a):  Zgadzam się. Jeśli chcesz wymagać, musisz też oferować.

A mogę oferować to samo co wymagam? Dlaczego ja mam wymagać tylko miłości i wierności ( co jest naturalne ), a w zamian muszę oferować kasę?
.....moim zdaniem.

Reply
(20-11-2012, 10:16)viragolo napisał(a):  
(19-11-2012, 20:42)Mr Dark napisał(a):  Zgadzam się. Jeśli chcesz wymagać, musisz też oferować.

A mogę oferować to samo co wymagam? Dlaczego ja mam wymagać tylko miłości i wierności ( co jest naturalne ), a w zamian muszę oferować kasę?

Staraj się oferować to co wg Ciebie doceni osoba którą będziesz w stanie pokochać. Trudno mi sobie w ogóle wyobrazić że będę zakochany w kobiecie która leci na kasę... Nie ważne czy będę ją miał czy nie, to świadczy o tym jaka jest płytka, a na pewno nie szukam ozdoby do domu.

Reply
No i zonk. Całe życie wymagałem praktycznie wyłącznie szacunku, wierności, jakiegoś uczucia ( nie wymagałem wielkiej miłości odrazu, wiadomo ). Dałem od siebie dużo miłości, nigdy nawet nie myślałem o zdradzaniu, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Starałem się szanować, wypełniać życie ciekawie, namawiałem na zainteresowania by żyć pełnią życia, to przecież daje szczeście, tak?

No i dziś jestem 33-letnim samotnym zdradzonym facetem który użala się nad sobią bo nie ma tyle siły by tą miłość z siebie wygonić precz.
.....moim zdaniem.

Reply
(20-11-2012, 12:18)viragolo napisał(a):  No i dziś jestem 33-letnim samotnym zdradzonym facetem który użala się nad sobią bo nie ma tyle siły by tą miłość z siebie wygonić precz.

Witaj w klubie...

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości