Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem sam i smutno mi :(
Ja polecam na samotność znalezienie jakiejś pasji całkowicie nie rozwiązuje problemu niestety...ale pomaga.

Reply
(02-02-2012, 16:43)Gość napisał(a):  samotność doskwiera nie tylko osobą które nie mają 2 połowy ale i niektórym tym co mają... a więc nie ma co się dołować... zawszę lepiej czuć się samotnym bd samym niż mając kogoś.

To prawda , sama cos wiem o tym .
Niekiedy lepiej byc samym niz męczyc się z kimś Smutny

Reply
a może by tak napisac z jakiego regionu są samotni. czy sa tutaj samotni z Górnego Śląska, np. z okolic Pszczyny lub Tychów?

Reply
(03-02-2012, 23:02)Gość napisał(a):  a może by tak napisac z jakiego regionu są samotni. czy sa tutaj samotni z Górnego Śląska, np. z okolic Pszczyny lub Tychów?

Ja jestem z okolic Bytomia

Reply
(31-01-2012, 22:20)brzydki napisał(a):  Wszystkie marzą o księciu z bajki. Z moją "urodą" będę sam do usranej. Zresztą pół życia już przeminęło.

ktoś ci to potwierdził że jesteś brzydki czy sam sobie to wymyśliłeś i żyjesz w takim przekonaniu,bo i na takich też są amatorkiOczko

Reply
(04-02-2012, 17:25)Gość napisał(a):  
(31-01-2012, 22:20)brzydki napisał(a):  Wszystkie marzą o księciu z bajki. Z moją "urodą" będę sam do usranej. Zresztą pół życia już przeminęło.

ktoś ci to potwierdził że jesteś brzydki czy sam sobie to wymyśliłeś i żyjesz w takim przekonaniu,bo i na takich też są amatorkiOczko

nie mozesz w ten sposób mysleć .
Jest takie powiedzenie " Każda potrora znajdzie swojego amatora "
i to się sprawdza Uśmiech

Reply
(05-02-2012, 21:34)Norka napisał(a):  
(04-02-2012, 17:25)Gość napisał(a):  

prawda, posłuchaj nas Oczko

nie mozesz w ten sposób mysleć .
Jest takie powiedzenie " Każda potrora znajdzie swojego amatora "
i to się sprawdza Uśmiech

A tą piosenke Dedykuje Wszystkim samotnym i niech pomysla że będzie dobrze i każdy z nas znajdzie tą swoja połówke Uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=2GOLnWz_Osc&noredirect=1

Reply
Hej, Brzydki, czy ty sądzisz, że nie ma brzydkich dziewczyn, które myślą tak samo jak ty ? Rozejrzyj się i obniż trochę poprzeczkę, bo mam wrażenie, że to ty masz za duże wymagania i dlatego nie możesz nikogo znaleźć. Głowa do góry, najważniejsze to się nie dołować i trochę inaczej spojrzeć na ludzi w koło.

Reply
Może i brzydka nie jestem. Głupia też nie. Jestem zabawna, szalona i spontaniczna. Naprawde nie jestem zła, ale cóż z tego, skoro każdy facet to moja zupełna pomyłka i coraz głębsza porażka życiowa.

Reply
(22-02-2012, 22:58)Mellygion napisał(a):  My sami jesteśmy takimi wspaniałymi ludźmi a inni to niestety porażka Oczko

A wiesz, cos w tym jest. Ja mam troche inna percepcje swiata przez bycie introwertykiem z lekkim ADHD, to z kolei powoduje ze ciezko mi znalesc podobnych ludzi. Do tego wysoka inteligencja raczej przeszkadza niz pomaga, ciezko znalesc ludzi ktorzy tak samo chca porozmawiac o teori strun jak i przyslowiowej d...e Maryny.
Poza tym chodzacy ze mnie ideal Oczko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości