Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotność długotystansowca
Ze swej strony podejrzewam, że jest to coś, nie wiem dokładnie jak to nazwać, wstydu (?). Żona na pewno sama dostrzega, że coś się zmieniło, prawdopodobnie toczy wewnętrzną walkę. Dotąd raczej nie mieliśmy problemów z porozumiewaniem się. Rozmawialiśmy o wszystkim. Od spraw codziennych, prozaicznych, nawet po fantazje erotyczne. Myślę, że teraz jest to swego rodzaju szok, nie tylko dla mnie z którym trzeba najpierw się oswoić, by móc podjąć sensowne działania. Coraz częściej, mimo jak mówiłem mojej zmiany podejścia do obowiązków domowych, zastanawiam się czy i gdzie popełniłem błąd, w którym miejscu popełniliśmy go oboje.
błogistan, wiosnystan, tribestan

Reply
A może to są sprawy ginekologiczne związane z jakąś terapią hormonalną, albo sprawa jakiegoś zabiegu, który może żona niedawno miała ? Trudno jest mi trafiać tak w ciemno nie znając sytuacji. Przypomnij sobie od kiedy to się zmieniło, ile czasu temu i jakie zmiany zaszły w tym czasie u was. A może jest to w sferze psychiki ?
Spróbuj się z nią poprzytulać, ale tak bez podtekstu seksualnego. Obejmij ją jak zasypiacie żeby wiedziała, że ją kochasz nawet wtedy jeśli nie uprawiacie seksu. Żeby się czuła kochana bez obowiązku zasłużenia na to wariacjami seksualnymi. Może wtedy się otworzy.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości