Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zycie uczuciowe
Moja historia polega na tym,ze pokochałem pewną Kobietę naprawde ,coś do niej poczułem takiego, cały czas o niej myślałem cały czas siedziała mi w głowie ,i niby z wzajemnością :/ .Byłem z nią 6 miesięcy ,bywały ciężkie dni ale i bywały piękne dni ,w których myślałem że naprawde mnie kocha i będziemy razem na zawsze. Ja jestem z tych którzy udaja twardzieli a tak naprawde mam wielkie uczucia,sam nie przypuszczałem nigdy ,ze Ja Krzysiek potrafie kogoś tak kochać . A Ona potrafiła mnie olać z dnia na dzień , chodzą mi pogłowie różne myśli,ale mówie sobie,daj spokój bedzie ich więcej.Teraz wiem ze miłość to jedna wielka ściema . Chłopaki nie Kochajcie boo nie będziecie Kochani Ciężko Mi jest bo ja dalej bardzo Ją kocham,ale staram sie o niej zapomnieć . Zapomnieć o pierwszej kobiecie którą kochałęm o mojej Karolinie postaram sie żeby to dla Mnie było zwykłą zabawą .Żeby One poczuły to co ja ,Zwykła zabawa i tyle ... Trudne uczucie to jest wcześniej się śmiałem z historii w ,których słyszałem ze chłopcy próbują się zabić ,ale teraz wiem co czuli .Chce Nie Umieć Kochać !

Reply
Cześć Rooni Uśmiech
Widzę, że źle trafiłeś ze swoją pierwszą miłością. Pewnie było tak, że tobie bardziej zależało na tym związku, niż jej. Ona tobie się bardzo podobała i się zakochałeś. Z jej strony widocznie nie wyglądało to tak płomiennie, więc zerwała. Może wolała zrobić to teraz zanim sprawy zajdą za daleko, a może była już tym znudzona.
Wiem jak wyglada pierwsza płomienna miłośc, bo sama ją przeżywałam i wtedy człowiek jest jak w chorobie. Ale to piękne uczucie i mimo, że boli, to lepiej jest kochać, niż nie kochać wcale.

Reply
kurde ale to nie jest takie łatwe,bo ja ją dalej kocham,a bardzo bym chcial przestac,jak czytam to zwykle kobieta tęskni za męszczyzna ,a u mnie jest inaczej to ja sie zachowuje jak ciota :/

Reply
Ale mnie rozśmieszyłeś tym, że zachowujesz się jak ciota Diabeł
Ty się zachowujesz normalnie, tak jak człowiek, który ma uczucia. Zawsze jest osoba, która odchodzi i osoba, która zostaje z uczuciami. Nic na to nie poradzę, że faceci są tymi chamami, co zazwyczaj zostawiają kobiety. W twoim przypadku jest odwrotnie, ale i tak się zdarza.
Nie masz pojęcia ilu jest chłopaków, których zostawiły dziewczyny. Tylko że oni się do tego nie przyznają. Wolą cierpieć w samotności. Zresztą ty też się z tym nie obnosisz. To my dziewczyny zazwyczaj płaczemy, rozpaczamy i wszyscy naokoło o tym wiedzą. Może dlatego jest to bardziej widoczne.
Nie martw się, na pewno z czasem znajdziesz sobie inną dziewczynę, jak już będziesz na to gotowy. Tak się składa, że czas leczy rany i twoje też się zagoją. Ja wiem, że to teraz boli. Ale zaręczam ci, że lepiej czuć rozpacz, niż nic nie czuć.
Przedtem pisałeś, że teraz będziesz traktował dziewczyny bardziej przedmiotowo, żeby one też cierpiały. Nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Może okazać się, że sam pozbawisz siebie przeżywania głębokiej miłości.
Lepiej żebyś trafił na tę swoją, która będzie kochała cię do końca swiata i jeszcze dzień dłużej Oczko

Reply
Czemu jak myśle że jej juz nie bedzie to jak kurwa jebanej ciocie mi sie łzy puszczaja ,kurwa:/ same sie cipy leja dlaczego kurwa dlaczego :/

Reply
Wypłacz tę miłość.....to ci pomoże Ściana
może ci będzie lepiej, jak cię przytulę..Przytulanie

Reply
jak pomyśle o jej ciele jak pomyśle ze razem nam bylo tak zajebiscie to mnie szlag trafia ze ze kurwa ktos inny teraz bedzie z nia robil tyle wspaniałych rzeczy:/

Reply
Miłość jest ślepa.
Z inną też możesz robić wiele wspaniałych rzeczy, może nawet wspanialszych, ale na pewno będzie inaczej....
A z nią to już na pewno koniec, może jeszcze się coś zmieni ?

Reply
wszsytko poległo,niesamowicie mi szkoda bo ja dalej kocham:/

Reply
Przechodzę przez coś podobnego....prawie codziennie się z nim widzę(no i przy okazji widzę też nią)....wtedy mam ochotę obrócić się w pył bo jest mi przykro jak przypomnę sobie sposób w jai mnie całował, dotykał, ton jego głosu i, że teraz to wszystko on dzieli z nią....idę się pociąć....

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości