Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamkniety temat
(01-11-2012, 18:48)kleryk_ napisał(a):  Darku... Mi też czasem puszczają nerwy, ale powiem Ci, że pomimo iż mam Ci masę do powiedzenia to zachowam klasę, mówiąc tylko tyle - domagasz się wolności słowa i umysłu a sam jesteś ograniczony zaściankiem XVI-wiecznej Polski oraz ropiejącymi pozostałościami starych przekonań i systemów. Udowadniasz to poprzez zapalczywe podejście i nie dopuszczanie innych poglądów oraz brak próby zrozumienia ich. Oceniasz ludzi z góry w pryzmacie stereotypów. Chcesz zawojować świat - zapisz się do partii albo stwórz własny nurt i pociągnij za sobą ludzi. Jeśli Ci się to uda, daruję sobie dalsze morały. Jeśli nie to przestań być kolejnym internetowym krzykaczem.

A cóź Ty mi możesz powiedzieć?Co ty wiesz o historii?Ten jak Ty to nazywasz szesnastowieczny zaścianek był w Europie potęgą z którą każdy musiał się liczyć.A wiesz dla czego ?Bo był budowany na zdrowych katolickich zasadach.Dzisiaj z Polski dzięki między innymi takim jak Ty zostały tylko ramki a nasi dziadowie widząc co się dziś wyrabia przewracają się w grobach.Nie zamierzam tego więcej Ciągnąć i życzę Ci żebyś kiedyś przejrzał na oczy.Pozdrawiam.Darek
Whisky moja żono...

Nie, nie potraficie rozmawiać, więc nie dziwcie się, ze tematy są zamykane.

Skocz do:

Browsing: 1 gości