Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ideał partnera
Ideał? Nie istnieje coś takiego.
Każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy z nas ma jakieś wady.
Ideał to utopia.

Reply
(22-08-2012, 21:05)marla napisał(a):  Rafale... twoje szczegóły ideału "na nie", jeśl zamieni się "na tak", to wychodzi strasznie dominująca kobieta. Z kim ty się zadawałeś ?

hehehe...trochę widzę swoich cech.....Zawstydzony

To był potwór nie kobieta chyba Cyklop
Pewnie sie okaże że wszystkie takie są, choć mówią że nie są Język
Teraz innego męczy, wygląda na to że im się układa

Reply
(23-08-2012, 11:26)rafal1537 napisał(a):  Pewnie sie okaże że wszystkie takie są, choć mówią że nie są Język
Oj...nie są, kobiety są naprawdę bardzo różne.

Reply
(28-08-2012, 20:00)marla napisał(a):  
(23-08-2012, 11:26)rafal1537 napisał(a):  Pewnie sie okaże że wszystkie takie są, choć mówią że nie są Język
Oj...nie są, kobiety są naprawdę bardzo różne.
Każda mówi że jest inna niż wszystkie, że nigdy nie porzuci itd. ale później się okazuje że nie jest tak różowo Nieśmiały

Reply
związek z 'ideałem' musiałby być badzo nudnyDuży uśmiech raczej chyba powinno się patrzeć głównie na to żeby relacja/uczucie w zwiazku było idealne. nad tym pracować

Reply
(28-08-2012, 20:09)rafal1537 napisał(a):  Każda mówi że jest inna niż wszystkie, że nigdy nie porzuci itd. ale później się okazuje że nie jest tak różowo Nieśmiały
Ty się nie pytaj, czy porzuci, tylko się staraj, żeby tego nie zrobiła.
Jak dziewczyna zmienia zdanie w tym temacie, to znaczy, że jest czymś rozczarowana.

Reply
(28-08-2012, 21:31)marla napisał(a):  
(28-08-2012, 20:09)rafal1537 napisał(a):  Każda mówi że jest inna niż wszystkie, że nigdy nie porzuci itd. ale później się okazuje że nie jest tak różowo Nieśmiały
Ty się nie pytaj, czy porzuci, tylko się staraj, żeby tego nie zrobiła.
Jak dziewczyna zmienia zdanie w tym temacie, to znaczy, że jest czymś rozczarowana.
Tak, tak, tak... Nie ma reguły. Niektórzy powinni sami spojrzeć w lustro i się rozczarować na dzień dobry, bo szukają bajkowych postaci, ideałów, wyobraźnia daje górę nad rzeczywistością, a już nie mówię o własnym zaangażowaniu zerowym.

Każdy taki jest wielce oświecony, jedyny w swoim rodzaju, wybraniec wśród tłumów bydła podążającego w jedną stronę. Głowy napchane imaginacjami!

Obietnice, których nie można spełnić i idealizowanie bez ograniczenia to najgorsza rzecz jaką można zrobić, bo później się przez to cierpi. Dać się ponieść wodzy fantazji, uczuć, emocji i pragnień to jedno, ale obiecanki-macanki i teksty co chwilkę typu "kocham cię, nigdy nie opuszczę" to słowa rzucane na wiatr osób, które po za gadaniem nie potrafią dać z siebie nic więcej.

I staranie się... Święte słowa Marla. Tylko obustronne, bo jednostronne jest warte tyle co nic.

Oczywiście, że tyczy się to obu płci.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
No...chyba masz rację Kleryku, starania muszą być obustronne. Tylko, że ty jakiś zniechęcony jesteś. Może za dużo dawałeś, a za mało odbierałeś w zamian. Czasami warto zostawić inicjatywę drugiej stronie, żeby się wykazała w okazywaniu uczuć, nie tylko w słowach, ale i w czynach.

Reply
Nie istniejeSzczęśliwy jednak skoro mowimy o idealach to z wyglądu:
[Obrazek: josh%2Bholloway.jpg]
[Obrazek: 600full-brandon-lee.jpg]
http://geektyrant.com/storage/2011-post-images/prometheus-bts-engineer8.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1339715936210 SzczęśliwySzczęśliwy
A tak bardziej realistycznie to preferuję większych panów, z cialkiem i tylkiem Patrzy co do miesni to bez przesady, choc milo jest popatrzecSzczerbol
Spotkalam sobowtóra Josha Hollowaya Szczerbol nawet dostalam buziaka w oba policzki Zawstydzony jednak cuda się zdarzają xD

Z charakteru... koniecznie opiekuńczy, wyrozumiały, czuły, o dobrym sercu, kulturalny, człowiek z jakąś pasją, generalnie mądry, potrafiący myśleć logicznie (ja czasem miewam z tym problemy Język ) i pracowity.

Reply
Mój ideał: przyjaciel

Nie mam więcej wymagań, chcę tylko by moja partnerka szła razem ze mną przez życie, byśmy się nawzajem szanowali ( nie zdradzali, nie oszukiwali ). Nie mam najmniejszego zamiaru mówić jej co ma lubić i w jaki sposób ma żyć. Chcę by szanowała również i moje zainteresowania, czasem dziwne. To nic nadzwyczajnego moim zdaniem.
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości