Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ideał partnera
Poproszę ten egzemplarz Szczęśliwy

jest i na co popatrzec i czego posluchac x D

Reply
Ciężko jest mi określić mój ideał, chyba takiego nie mam... chciała bym aby mężczyzna z którym będę akceptował mnie.
Chciała bym aby kochał mnie... mój charakter, oczy włosy i wszystko inne. Chciała bym się zawsze przy takiej osobie dobrze czuć..
Moim zdaniem nie warto wierzyć w ideały bo ich nie ma, a jak znajdziemy kogoś i nie będzie miał cech które sobie wymarzyliśmy? Z tam nie jest tak, że można pójść do sklepu i powiedzieć, chcę takiego i takiego faceta, a najlepiej Bruneta i coś tam jeszcze, to nie targowisko Uśmiech

To chyba działa w dwie strony... smuci mnie to, że ludzie skupiają się na wyglądzie partnera w tych czasach a nie na jego charakterze i jaka jest ta druga osoba.
Raz spytałam się mojej koleżki jakiego chciała by mieć chłopaka, odpowiedziała; "Chcę żeby był ładny"....
"Walcz... dopóki tli się w tobie życie"

Reply
Nie to ladne, co ladne...Oczko Ja tez bym chciala, zeby mi sie podobal, nie ma innej opcji Oczko i chcialabym, zeby te 1,8 m wzrostu mial...
Jeszcze musi sluchac podobnej muzyki do mnie bo u mnie caly czas prawie black/death metal w glosnikach, laik nie wytrzyma, a ja nie zrezygnuje Duży uśmiech

Chcialabym, abysmy sobie razem "odlatywali" do Summoning czy Limbonic Art... <ma ciary>

Reply
Cytat:A tak bardziej realistycznie to preferuję większych panów, z cialkiem i tylkiem Patrzy co do miesni to bez przesady, choc milo jest popatrzecSzczerbol
Spotkalam sobowtóra Josha Hollowaya Szczerbol nawet dostalam buziaka w oba policzki Zawstydzony jednak cuda się zdarzają xD

Z charakteru... koniecznie opiekuńczy, wyrozumiały, czuły, o dobrym sercu, kulturalny, człowiek z jakąś pasją, generalnie mądry, potrafiący myśleć logicznie (ja czasem miewam z tym problemy Język ) i pracowity.

Mam nadzieję, że więcej kobiet takich szuka ^^

Reply
Moze i szuka, ale wcale nie jest latwo takich znalezc : P

Reply
A ja myślę, że całkiem łatwo. Tylko, że zazwyczaj dobry człowiek jest raczej biedny, nie ma siana za dużo, a takich facetów to prawie żadna kobieta nie szuka.
.....moim zdaniem.

Reply
Witam wszystkich Uśmiech Ja oczekuję od mojego idealnego mężczyzny tylko 3 cech... a mianowicie tego by mnie kochał, by mnie szanował i by był mi wierny. Ja taka jestem i będę. Na tych cechach zależy mi najbardziej, a co do wyglądu nie mam żadnego ideału. Podobno piękno jest w sercu jednej osoby, a w oczach tej, która patrzy. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest wysoki czy niski, chudy czy ma więcej ciałka, czy jest bardziej sprawny czy mniej jeśli tylko szanuje i akceptuje nie tylko mnie lecz także innych. Nie lubię oceniać nikogo i być oceniana przez innych.

Reply
Chyba trochę odbiegliście od tematu...
Ale prawda jest taka, że obydwoje macie trochę racji tylko wydaje mi się, że macie skłonność do popadania w skrajności Uśmiech Ale podejrzewam, że życie to weryfikuje i tylko podczas dyskusji emocje wyzwalają takie niejednokrotnie mocne słowa.
Myślę, że wyciągnięcie wspólnej z Waszych wypowiedzi, jakiś złoty środek byłby idealnym rozwiązaniem Uśmiech

A, żeby znowu nie oberwało mi się, że nie na temat to ja nie mam ideału Cwaniak Jak Go poznam to Wam powiem Oczko
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Reply
Jak dla mnie, moja kobieta nie musi zarabiać kokosów, ważne żeby robiła to co sprawia jej przyjemność, traktuje to raczej jako dodatek. Co nie zmienia faktu, że nie cierpię leniwych kobiet które czekają aż los im coś da. Po prostu mam nadzieję, że uda mi się zapewnić rodzinie godne życie a ona mi w tym pomoże (w sposób którym nie koniecznie są pieniądze). Dla mnie ważniejsze jest zdecydowanie pewnego rodzaju ognisko domowe. Kiedy wracasz do domu i czujesz, że środek dnia jest właśnie teraz, przy rodzinie a nie podczas frustrujących południowych godzin w pracy. Resztę myślę, że się poukłada Uśmiech

Reply
Cytat:Dla mnie ważniejsze jest zdecydowanie pewnego rodzaju ognisko rodzinne. Kiedy wracasz do domu i czujesz, że środek dnia jest właśnie teraz, przy rodzinie a nie podczas frustrujących południowych godzin w pracy. Resztę myślę, że się poukłada
- heh, szkoda, że nie jestem gejem. Znam wielu facetów którzy stawiają ognisko domowe o milion kilometrów wyżej ponad kasę, czemu kobiet z takimi wartościami znam tak mało ?
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości