Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ideał partnera
(13-02-2012, 02:25)Panther napisał(a):  Podobno ideały nie istnieją, ale pogdybać można.
Jaki powinien być Wasz partner/partnerka? Opiszcie zarówno cechy fizyczne jak i osobowość i styl bycia. Dodajcie też cechy, których nie powinien posiadać.

Mój idealny partner powinien mnie w pełni akceptować, wady i zalety.
Z cech fizycznych to bym chciała, aby był wyższy od de mnie, usta duże i miękkie ( to przez to chyba, że mój chłopak ma takie) oraz aby fizycznie mnie pociągał, niezależnie czy to blondyn, czy brunet, czy ma oczy koloru niebieskiego, czy innego.
Osobowość hmm wygadany, miły, kochany, zabawny, pogodny i tak dalej, chyba bym chciała, aby miał wszystkie pozytywne cechy, ale zrównoważone.
Ogólnie to chyba normalny facet z nutką romantyzmu, przy którym czułabym się bezpiecznie i dobrze.

Reply
Ideał na dziś: masazysta Szczęśliwy

Reply
z twarzy Sandra Nasic, reszta nie wiem. Musi miec poczucie humoru, musi umieć ciągnąć głupie tematy jak np "a jakby wonsz zjat pajonka to pajonk by ugrys wonsza od wnentsza" , nie może byc agresywna ( bo jestem delikatny jak motylek Anioł ),a poza tym to musi mieć w sobie trochę zrozumienia, współczucia, akceptacji i wsparcia.
All who stand in my way will die.

Reply
mój ideał jest następujący: żeby mnie kochał i akceptował taką jaka jestem, żeby nie oczekiwał odmnie, że wstanę rano i będę w pełnym makijażu, żeby akceptował moje trudne poranki, żeby przytulił bez słowa i żeby akceptował mój upór i moją samodzielność, żeby miał w życiu jakiś cel, żeby nie kłamał jak z nut, żeby po prostu był gdy go potrzebuję i nie zmywał się gdy coś się wali, żeby nie pieprzył( przepraszam za wyrażenie) innych za moimi plecami

Reply
Najważniejsze, czyli charakter opisałem gdzieś wcześniej, jeżeli chodzi o cielesność to mam dwa ideały: Elly Tran Ha, ubóstwiam azjatki, oraz Susan Coffey, do rudzielców również mam słabość.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Ideał na dziś: nie ważne kto....i tak bym zastrzeliłaWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikDiabeł

Reply
Szczegóły ideału na "nie":
-niech nie kłamie
-aby nie mówiła że mnie kocha tylko wtedy kiedy coś ode mnie chce
-aby nie wrzeszczała i nie obrażała mnie i nie kłóciła się ze mną całymi dniami
-aby nie wyżywała się na mnie
-aby nie zmuszała mnie do czegoś czego nie mogę lub nie mam na to ochoty w danej chwili
-niech nie zwala całej winy na mnie
-niech nie myśli że jest święta i że wszystko może
-aby nie była niecierpliwa ze wszystkim
-niech nie myśli że ma zawsze racje
-niech się nie złości na za każdy najmniejszy głupi błąd
-żeby mnie nie opuściła kiedy będę jej potrzebował
-niech nie myśli że jest królową i że trzeba jej we wszystkim usługiwać

...tak w skrócie

Reply
(22-08-2012, 11:50)rafal1537 napisał(a):  -niech nie myśli że jest królową i że trzeba jej we wszystkim usługiwać

Oj, chcesz mieć na pieńku z Cesarzową widzę.. Cwaniak

Reply
(22-08-2012, 18:52)Gorzka napisał(a):  
(22-08-2012, 11:50)rafal1537 napisał(a):  -niech nie myśli że jest królową i że trzeba jej we wszystkim usługiwać

Oj, chcesz mieć na pieńku z Cesarzową widzę.. Cwaniak
Dla Ciebie mogę zrobić wyjątek Przytulanie

Reply
Rafale... twoje szczegóły ideału "na nie", jeśl zamieni się "na tak", to wychodzi strasznie dominująca kobieta. Z kim ty się zadawałeś ?

hehehe...trochę widzę swoich cech.....Zawstydzony

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości