Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ideał partnera
Jaka, jaka....

A no taka, musi wierzyć w rzeczy o których już dawno zapomniano czyli w uczciwość i wierność. Nie może przesadzać z alkoholem. Może przeklinać, i takie tam jeszcze różne inne głupie.

Reply
No no, ale pytajmy co by niedomówien nie tworzyć.

Reply
Co to znaczy nie mam więcej pytań? Ale ja juz przygotowałem odpowiedzi Duży uśmiech

Reply
Aby opisać mój ideał to brakłoby mi miejsca w poście. Nie są to jakieś wygórowane wymagania, ale zwracam uwagę na szczegóły i sposób bycia. Bardzo ważne są dla mnie wartości jakie wyznaje, sposób bycia na co dzień.
Ogólnie to odpada dziewczyna rozrywkowa, która lubi imprezowac itd. Sam jestem spokojny, więc chciałbym takiej dziewczyny. Dusza romantyczki z pasjami itp. Oj nie będę sie tu rozpisywał. I tak nikogo nie szukam i darowałem sobie jakiekolwiek związki Język
I co najwazniejsze szerość!

Reply
Ja mam raczej małe wymagania, aby była kochająca, wierna, szczera i nie głupia która także doceni najważniejsze wartości jak miłość i uczucie.

Reply
Czyli wszystkie cechy Bracie,które wymieniłes nie istniejaOczkoNo ale cóż moim zdaniem się Proszę nie sugerowacUśmiechJa po prostu uważam,że nie ma Ideałow,przynajmniej co do Kobiet,sam znam przypadki,że Kumpel wrócił z Iraku w kawałkach,i co zastał w domu,pożegnalny list o treści"Wybacz Ukochany,ale jestem młoda i muszę ułożyc sobie zycie" i oczywiście puste konto,a kilka dni później już bylismy z Chłopakami na pogrzebie...ot cała prawda...niestety zycie jest brutalne ale prawdziwe.Tak ze uważam bez wnikania nawet w szczegóły,że Ideały po prostu nie istnieja,a jesli już miałbym okreslic swoje własne wymagania co do ideału,to właściwie jest tylko jedno...pal licho wszystkie inne,bo lepiej byc rogaczem i wiedziec o tym niz na lozu smierci dowiedziec sie ze Zona nie była wierna i cała ta koscielna przysiege szlag trafil zaraz na miejscuOczko...zeby po prostu Szanowała i to wszystko.Pozdrawiam Myslicieli SerdecznieOczko*

Reply
Ideał na dziś: niech przytuli bez słowa, niech milczy cały wieczór nie pytając co się stało, niech przyniesie zimną wódkę, a gdy przybiję już gwoździa położy mnie do łóżka i przykryje kołdrą.....za wódkę oddam kasę, nie ma problemu, ale niech tylko będzie........

tak! mam kryzys

Reply
(08-08-2012, 18:53)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Ideał na dziś: niech przytuli bez słowa, niech milczy cały wieczór nie pytając co się stało, niech przyniesie zimną wódkę, a gdy przybiję już gwoździa położy mnie do łóżka i przykryje kołdrą.....za wódkę oddam kasę, nie ma problemu, ale niech tylko będzie........

tak! mam kryzys

Ja taki byłem dla kogoś ale temu komuś to było za mało widocznie

Reply
Świetnie....szkoda tylko że mieszkasz na drugim krańcu Polski.

Reply
Zgodzę się, że nie ma ideałów, dlatego mi wystarczy żeby rodzina dla niego była najwazniejsza, żeby spędzanie ze mną czasu nie było męczarnią, jeżali tak jest to reszta tez jest super, bo jedno wynika z drugiego.Nie zniosłabym kolejnego faceta, który szuka tylko wymówki żeby wyjśc z domu lub żeby spędzic czas z kolegami.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości