Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ideał partnera
Podobno ideały nie istnieją, ale pogdybać można.
Jaki powinien być Wasz partner/partnerka? Opiszcie zarówno cechy fizyczne jak i osobowość i styl bycia. Dodajcie też cechy, których nie powinien posiadać.

Reply
Tolerancja, tolerancja i jeszcze raz tolerancja...oraz pogoda ducha, to wystarczy, a jak jeszcez do tego dojdzie miłość, to już jest super.

Reply
Widzę, że masz jasno nakreślony obraz swojej wybranki. Ale nie trzymaj się go kurczowo, bo możesz takiej nie znaleźć, albo będzie ci trudno. Podam taki przykład. Przychodzi do biura matrymonialnego mężczyzna w poszukiwaniu kobiety swego życia i określa ją jaka ma być: blondynka, wysoka, długie włosy, szczupła, elegancka itd. Nagle wchodzi kobieta: brunetka, krótko ostrzyżona, niewysoka, drobna , filigranowa. Pan popatrzył na panią i zrezygnował z dalszego szukania, bo poprosił o dane tej pani. Tak to jest czasami, że kierując się dawnymi wyborami, określamy typ kobiety, albo mężczyzny, którego poszukujemy. A potem jedno spojrzenie powoduje, że wszystko się wywraca do góry nogami.

A tak na marginesie...co ostatnio czytasz ?

Reply
A co z tą koleżanką ? Przecież Ty się w niej podkochujesz. Lepiej skup się na niej, a jeżeli jest to niemożliwe, to daj sobie spokój z takim wzorcem. Pewnie widujesz ją na codzień i w tym jest problem. Podoba Ci się i podświadomie poszukujesz takiej samej. W ten sposób nigdy nie znajdziesz dziewczyny podobnej do niej i będziesz tkwił w tej pułapce. Nie wiem, może nie mam racji, ale zastanów się nad tym.

Reply
Cieszę się, że masz szansę u tej koleżanki. Jak się dobrze postarasz, może niedługo nie będziesz samotny. Oczko

Reply
moze pomoze ktos mi odszukac y leszna wdowca w wieku 45+50lat

Reply
(02-03-2012, 01:58)Gość napisał(a):  moze pomoze ktos mi odszukac y leszna wdowca w wieku 45+50lat
Nie wiem, czy można wstawić tutaj link do strony randkowej, ale spróbuję.
http://julas.com.pl/panpani/samotny-wdowiec-leszno.php

No to jeszcze jeden
http://36-6.eu/ogloszenia/pan-leszno.php

Reply
(13-02-2012, 02:25)Panther napisał(a):  Podobno ideały nie istnieją, ale pogdybać można.
Jaki powinien być Wasz partner/partnerka? Opiszcie zarówno cechy fizyczne jak i osobowość i styl bycia. Dodajcie też cechy, których nie powinien posiadać.

powinien być uczuciowy, kochany, odpowiedzialny i męski no i przede wszystkim powinny się nasze horoskopy zgadzać

Reply
Z tymi horoskopami to jest różnie. Mój i mojego partnera nie zgadzają się za bardzo, a mimo to jest nam ze sobą dobrze. Duży uśmiech

Reply
Moim idealem bylby mezczyzna ktory jak ja kochalby mnie bezinteresownie , w makijazu i bez niego. Wtedy kiedy mam zly czas i przytyje 5 kg i wtedy gdy bede miec idealna sylwetke . Ktory pokocha mnie nie za to jak wygladam ale za to kim jestem . Wrazliwy , nie bojacych sie swoich uczuc i emocji , taki przy ktorym bede sie smac do lez i wylewac wszystkie lzy w jego rekaw. Moj ideal musi poprostu byc nic wiecej.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości