Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzaki
Jeśli zdecydujesz się na szczeniaka to faktycznie może być przez chwilę trudno bo szczeniak sam w domu to małe tornado Duży uśmiech i nigdy nie wiadomo jaki Ci numer może wywinąć. Sama posiadam 2 duże już psy ale u mnie zawsze ktoś był w domu. Mimo wszystko jak się ogarniesz z pracą, dojazdami to przemyśl sprawę z posiadaniem zwierzaka Uśmiech tylko jak pies to duży a nie york..... yorki są mało męskie Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Reply
Kup sobie jakiegoś gada, nie wymaga ciągłej opieki, ale koszty o wiele większe niż w wypadku psiaka. no i pozostaje kwestia gustu.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
No tak, ale z gadem np nie pójdziesz na spacer i gad nie będzie się cieszył że wróciłeś do domu a pies owszem....

Reply
mam ten sam problem... nie ma mnie bardzo długo w domu, więc nie mogę się zdecydować na psa... Smutny a z racji tego, że mieszkam sama to nie będzie miał z nim kto wyjść na spacer, a nie chcę, żeby siedział całymi dniami sam w domu....
akwarium mam w pracy i się nim zajmuję, więc rybki już mam Uśmiech
ale pies to jest pies zawsze się cieszy gdy się wraca do domu Uśmiech

Reply
Nom Pies to jest Najlepszy Przyjaciel Człowieka,bez dwóch zdań.Powiem Wam Szczerze,że obecność zwierzaczka w domu gdy doskwiera Nam samotność bardzo pomaga.Ja mam sobiście Papuge,Rozetę Białogłową i przyznam się,że gdyby nie ona to bym chyba ześwirowałOczkoMam już ja dłuższy czas,i jest bardzo ze mną zrzyta,lata sobie po całym domu,nieraz przy otwartym oknie i nawet nie myśli,żeby dać nogęUśmiechNaprawdę nie wiem jak funkcjonowała moja psychika gdyby nie jej obecnośćOczkoPozdrawiam Wszystkich Ciepło.

Reply
A mój Rudzielec wczoraj wrąbał się na moje zacne łóżko i musiałam czekać aż łaskawie się wyśpi....potem jeszcze musiał wtrząchnąć puchę i zrobić wielkie wyjście na dwór Duży uśmiech cały Franki Duży uśmiech no ale przynajmniej zagrzał mi wyrko Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Reply
Ja chciałam się skusić na rybki. Nawet zapaliłam się do tego pomysłu i zaczęłam sobie czytać na ten temat. W sumie jednak zrezygnowałam, bo mam małe mieszkanie i moja mama jest nieraz czestym gościem, a ona nie znosi wody i rybek, mówi, że smierdzi.
Ale jak teraz piszecie o kotkach i pieskach, to tak bym chciała mieć takiego zwierzaka, który by cieszył się jak wracam do domu, albo ocierał się o nogi. Duży uśmiech Tylko ten sam problem, że w domu praktycznie dopiero wieczorem wraca życie, jak się z pracy wróci. I co to zwierze cały dzień będzie robiło samo ? Smutny

Reply
Marla gdybyś miała za dużo butów Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech to szczeniaki wiedzą jak je eliminować Duży uśmiech A skoro masz własny kąt do którego mama tylko zagląda to chyba będzie w stanie znieść kilka godzin w towarzystwie Twoim i rybek....rybki są raczej małomówne a skoro podobają się Tobie to dlaczego nie.....?? To Twój kąt....pamiętaj Oczko

Reply
(19-07-2012, 22:29)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Marla gdybyś miała za dużo butów Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech to szczeniaki wiedzą jak je eliminować Duży uśmiech A skoro masz własny kąt do którego mama tylko zagląda to chyba będzie w stanie znieść kilka godzin w towarzystwie Twoim i rybek....rybki są raczej małomówne a skoro podobają się Tobie to dlaczego nie.....?? To Twój kąt....pamiętaj Oczko

Rybki smierdza? Mniej niz pies, jesli sie wie jak zadbac o akwa. Ja moglem ze swojego wode pic wiedzac ze jest superczysta. Owszem, troche zapachu bardzo czystego jeziora z szuwarami bylo czuc jak sie nad nim pochylilem, ale byl to fajny zapach.

Reply
W sumie to każdy ma swoją rację.Ale osobiście to wolę Psy i PapugiOczkoJa to lubię jak zwierzątko jakiś dźwięk wydaje,Pies szczeka,Papuga skrzeczy sobie,a Rybki tylko pływają w ciszy i jedynie słychać dźwięki pompki i filtaOczko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości