Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliście na to forum?
Szedłem se i sie potkłem. Pach i jestem...tadam.

Reply
Przed chwilą eksperymentowałam z google - wpisałam samotni i samo wyszło Uśmiech Przy okazji witam wszystkich

Reply
Wpisałam forum dla samotnych, aby pogadać z ludźmi, którzy nie mają szczęścia w miłości, zostali zranieni i po prostu po ludzki, bez żadnych dziwnych podtekstów jakie mają miejsca na chatach porozmawiać. Trafiłam na to forum i po dłuższym przebywaniu i czytaniu mogę stwierdzić, że to forum i osoby przebywające tutaj są ogarnięte i dojrzałe w swoich wypowiedziach. No chyba, że drzemie w nich ukryte drugie dno hahahaha

Reply
Wpisalam ,,samotni,,i tak do Was traflam

Reply
Czytałam różne rzeczy o zdradzie w związku itd, tak dla własnej edukacji i przypadkiem trafiłam, zaczęłam czytać inne watki i po prostu zarejestrowałam się.

Reply
google naprowadzilo Patrzy SzczęśliwyCwaniak

Reply
Ja zabłądziłem w necie i jakoś się tu znalazłem. Nie żałuje Uśmiech

Cofam to co powiedziałem. Haha coś mi sie pokrzaczyły daty xD

Reply
Dzięki znajomej, która mocno rekomendowała to forum. Nie żałuję.
Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz.

Reply
Fajnie było ale się skończyło... przez przypadek
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Reply
Szukałem osób,którzy są z różnych przyczyn samotni tak jak ja.Tak trafiłem na to forum.Postanowiłem się zarejestrować i bardzo dobrze zrobiłem.Znalazłem tu przyjazną i miłą atmosferę.Polecam to forum wszystkim samotnym.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości