Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliście na to forum?
Nie martw się Wiola,Admin na pewno jakoś temu zaradzi.powiem Ci,żę ja nie miałem podobnego problemu,być może coś się zmieniło.Jestem pewien,że Panther szybciutko się tym zajmie.Także Cierpliwości.pozdrawiam Cię Serdecznie

Reply
A sprawdziłaś folder spam?
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Dziękuje za pozdrowienia Uśmiech Cierpliwości mi nie brakuje Uśmiech
Owszem, spam także sprawdziłam Uśmiech

Wiola

Reply
Aktywowałem Ci konto ręcznie. Nie wiem dlaczego, ale mail aktywacyjny nie dochodzi na pocztę wp. Postaram się później rozwiązać jakoś ten problem. Na razie aktywowałem wszystkie nieaktywne konta użytkowników jednak zalecałbym rejestrować się mailem z innego serwisu niż wirtualna polska.

Reply
(22-07-2012, 12:39)Gość napisał(a):  Witam,
Nie było trudno trafić na form - wyszukiwarka plasuje adres na wysokim poziomie. Do pozostania tutaj z dużą pewnością zachęcają tematy, które się pojawiają, ale nie tylko. Bardzo ważne są prezentowane dotychczasowe wypowiedzi uczestników tego forum ich trafność czy dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Jest tylko jeden problem, zdaje się czysto techniczny. Między rejestracją na forum a aktywacją swojego konta jest zdaje się jakaś przepaść. Nie mogę aktywować swojego konta z bardzo prostej przyczyny - na podany przeze mnie adres e-mail nie jest wysyłany kod aktywacyjny potrzebny do aktywowania konta. Ja mam dużo cierpliwości,ale większość moich następców nie będzie próbować do skutku.
Podsumowując,mała prośba do Administratora forum - proszę o pomoc, bardzo chętnie tutaj pozostanę, ale nie koniecznie jako anonimowy gość Uśmiech

Pozdrawiam
Wiola

Wiola często takie linki z aktywacją do konta trafiają do spamu w poczcie email, szukaj tam Oczko

Reply
ja w googolach szukałam czegoś do pracy i w propozycjach mi wyskoczyło więc weszłam Uśmiech

Reply
Zdezerterowałam z innego forum i przypadek sprawił ze trafiłam tu Uśmiech I cieszę się, że tak się stało Uśmiech

Reply
(29-07-2012, 20:32)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Zdezerterowałam z innego forum i przypadek sprawił ze trafiłam tu Uśmiech I cieszę się, że tak się stało Uśmiech

Napisz mi coś o sobie, może się poznamy lepiej Oczko

To nie dział do tego typu propozycji.
~Panther

Reply
Wybacz mu Adminie.....toż to świeżak Duży uśmiech Oczko

Reply
(29-07-2012, 23:25)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Wybacz mu Adminie.....toż to świeżak Duży uśmiech Oczko

dokładnie, ucze sie na błedach Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości