Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliście na to forum?
Widzę, że ostatnio odwiedza nas kilka osób, więc podzielcie się informacją jak tutaj trafiliście. Gdzie znaleźliście link do forum? Przydadzą się mi takie informacje, żeby skuteczniej rozreklamować stronę.
Może macie jakieś pomysły jak przyciągnąć nowych użytkowników?

Reply
Na forum.o2.pl zauważyłem u kogoś w stopce adres tego forum i zajrzałem z ciekawości. Bez solidnej akcji reklamowej niema raczej szans żeby tu zaglądała większa liczba użytkowników. Podobnych prób stworzenia forum dla ludzi samotnych było już wiele i praktycznie wszystkie zakończyły się niepowodzeniem. Następna sprawa to jak zachęcić kogoś do pisania tu nawet gdy wie ,że takie forum istnieje i taka osoba nawet przeglądała jego zawartość.... wiem jak to jest , sam dużo więcej czytam niż piszę.... Życzę jednak Powodzenia Uśmiech

Reply
Wpisałam w google "forum singli" i na 6 pozycji przeczytałam "forum samotnych i ten link, weszłam i jestem. Macie wysoką pozycję w wyszukiwarce.

Reply
Szukałem informacji o planowanym samochodzie, więc wpisałem w Google "forum samov", cofnąłem ostatnią literę żeby poprawić literówkę i zauważyłem w polecanych "forum samotnych" więc kliknąłem szczęśliwy traf i bum - jestem

Reply
A ja poprzez to forum:

http://forum.gazeta.pl/forum/f,16314,Dla_niesmialych_i_samotnych.html

Reply
Po prostu szukałam forum, na którym mogłabym pogadać z ludźmi, którzy czasem, podobnie jak ja, czują się samotni. Smutne, że to forum jest trochę jakby "uśpione", ale to może dobry omen... Bo ludzie pewnie nie mają czasu, czyli są zajęci. A to, z kolei, może oznaczać, iż nie czują się jednak aż tak samotni...
Namotałam trochę...Oczko

Reply
Czy tu naprawdę nikt nie trafia z nowych dusz ?

Reply
Nie, nikt tu nie trafia. Wszyscy gdzieś błądzą.

Reply
Raz na jakiś czas ktoś obcy tutaj zawita, niestety nieczęsto.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Witam,
Nie było trudno trafić na form - wyszukiwarka plasuje adres na wysokim poziomie. Do pozostania tutaj z dużą pewnością zachęcają tematy, które się pojawiają, ale nie tylko. Bardzo ważne są prezentowane dotychczasowe wypowiedzi uczestników tego forum ich trafność czy dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Jest tylko jeden problem, zdaje się czysto techniczny. Między rejestracją na forum a aktywacją swojego konta jest zdaje się jakaś przepaść. Nie mogę aktywować swojego konta z bardzo prostej przyczyny - na podany przeze mnie adres e-mail nie jest wysyłany kod aktywacyjny potrzebny do aktywowania konta. Ja mam dużo cierpliwości,ale większość moich następców nie będzie próbować do skutku.
Podsumowując,mała prośba do Administratora forum - proszę o pomoc, bardzo chętnie tutaj pozostanę, ale nie koniecznie jako anonimowy gość Uśmiech

Pozdrawiam
Wiola

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości