Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walentynki
Oj, Marla, widać, nie znasz się na budowlance ,))).

Reply
Wszystkiego najlepszego dla kochających!
Nie tylko ze wzajemnością i nie tylko ludzi.
A przede wszystkim dla Tych, którzy kochają sami siebie. Uśmiech

P.S. W ramach bojkotu tego komercyjnego święta, proponuję oczywiście niczego nie kupować, ale za to powiedzieć jakiś komplement co najmniej jednej spotkanej osobie Oczko

A może ktoś się jutro pochwali swoimi sukcesami...???
"Wśród narodów europejskich Polacy są zaliczani do histeryków."
Antoni Kępiński

Reply
Ja akurat nie obchodzę tego święta,bo mi przypomina o samotności.Jednak dla wszystkich zakochanych,pragnących miłości,kochających,kochanych itp. życzęDuży uśmiechUŻO MIŁOŚCI.

Reply
A ja lubię Walentynki bo jest to kolejny dzień, w którym ludzie się trochę bardziej starają i są trochę bardziej mili.
Nie można popadać w przesadę - "kocham ten dzień" "nienawidzę tego dnia" to jakieś kosmiczne skrajności. Po cholerę Wam one?
Obchodziłam wszystkie opcje Walentynek - razem, oddzielnie, samotnie itp.
Normalny dzień, rano wypijasz kawę a wieczorem jak zawsze myjesz zęby.
Oczywiście, że miło jest spotkać się w tym dniu z osobami kochanymi i kochającymi. Jak nie można (raz siedziałam na wysokości 2580m n.p.m. odcięta od zasięgu) to nie można. A jak można, to uśmiechnijcie się. Jesteście sami? Zadzwońcie do Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Przyjaciółki, Przyjaciela i Wam się morda uśmiechnie!

I nie marudźcie o komercjalizacji.... Bo nie uwierzę, że każdy dobrowolnie wybrałby ocet na półkach i brak GSM O matko

Reply
Walentynki to nie tylko kartki i czekoladowe serduszka. Na co dzień jesteśmy zabiegani i zajęci własnymi problemami dlatego konkretne daty są nam potrzebne żeby się zatrzymać i zauważyć pewne sprawy. Może to być bezdomny, którego na co dzień mijamy. Dzisiaj zatrzymajmy się, jemu też się należy trochę naszego serca Serce

Walentynki to też pretekst do pożytecznych akcji:
Nazywam się Miliard
Dla małych serc na Walentynki

Reply
Ja tam nie będę się przejmowała tym, że na około tylko wszyscy świergotają do siebie a ja nie mam do kogo..
W sumie to taki zabawny dzień.. tak różowo, romantycznie Patrzy

Dziś, marudzeniu mówię stanowcze - NIE! po pracy wychodzę w babskim gronie na miasto.. a co!
to tak tymczasem...

Aaa i może na 'moje walentynki' kiedyś przyjdzie czas Oczko)
"never give up..."

Reply
(14-02-2013, 12:55)kkew20 napisał(a):  Ja tam nie będę się przejmowała tym, że na około tylko wszyscy świergotają do siebie a ja nie mam do kogo..
W sumie to taki zabawny dzień.. tak różowo, romantycznie Patrzy

Dziś, marudzeniu mówię stanowcze - NIE! po pracy wychodzę w babskim gronie na miasto.. a co!
to tak tymczasem...

Aaa i może na 'moje walentynki' kiedyś przyjdzie czas Oczko)

Mam tak samo, tylko ja dzisiaj nie wychodzę, bo spodziewam się przeludnienia. Zamawiam pizzę i wieczór spędzę z mamą. Uśmiech
"Mam gdzieś mądrości, jeśli są głupie!"

Reply
Ja Walędrinki spędzilam w wiekszosci w pracy, pozniej w domu przed kompem xd Pogadalam z bliskimi memu sercu osobnikami i tak oto wskoczylam w 15stySzczęśliwy

Dzien jak codzien bo walentynki powinno sie obchodzic przynajmniej raz w tygodniu Oczko

Reply
Ja walentynki także spędziłem najpierw w domu przed kompem a później w pracy. Ale dzisiaj 15 jest podobno dzień singla Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości