Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walentynki
Niby dla mnie dzień jak co dzień - bez względu na to czy kogoś mam czy nie.
Jak już kogoś mam to jednak jakiś mały symbol z tego robię. Z drugiej strony będąc samemu, trochę irytuje mnie fakt że inni się dobrze bawią.

Najbardziej jednak złości mnie komercjalizacja tego święta, przypominanie o nim 2 miesiące wcześniej, przy pomocy reklam, kwejków-srejków etc. Dodatkowo masa promocji w sieciach komórkowych i innych usługach, pierdylion dupereli i gotowych, zwymyślanych gadżetów.
Po co to komu?
Jeśli ktoś jest dla nas wyjątkowy to powinien być zawsze, bo akurat jeden dzień w roku z drogim prezentem ociekającym w różowe i czerwone serduszka to sobie można wsadzić...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Naje*** się jak to na polaka przystało. Kto dołącza ?

Reply
(21-08-2012, 22:23)kleryk_ napisał(a):  Niby dla mnie dzień jak co dzień - bez względu na to czy kogoś mam czy nie.
Jak już kogoś mam to jednak jakiś mały symbol z tego robię. Z drugiej strony będąc samemu, trochę irytuje mnie fakt że inni się dobrze bawią.

Najbardziej jednak złości mnie komercjalizacja tego święta, przypominanie o nim 2 miesiące wcześniej, przy pomocy reklam, kwejków-srejków etc. Dodatkowo masa promocji w sieciach komórkowych i innych usługach, pierdylion dupereli i gotowych, zwymyślanych gadżetów.
Po co to komu?
Jeśli ktoś jest dla nas wyjątkowy to powinien być zawsze, bo akurat jeden dzień w roku z drogim prezentem ociekającym w różowe i czerwone serduszka to sobie można wsadzić...

Jak to po co? łatwiej się dostać na główną w przypadku srejków i łatwiej zwabić jeleni do sklepów. Ponad wszystko święta racja Kleryku, marketing zniszczył nawet święta Bożego Narodzenia. Za młodu czekałem w wigilię na pierwszą gwiazdkę i kolację w rodzinnym gronie, teraz szlag mnie trafia dwa tygodnie przed nimi, gdzie nie spojrzę choinki... Walentynki to wymysł speców od marketingu, jak już pisałem na początku dla nich to świetna okazja. Najbardziej mnie denerwuję, co również pisałem lecz w poprzednim poście, to że jest to amerykanizacja polskiej kultury.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Pułkowniku.....nikt ci nie każe obchodzić tego święta, możesz to olać.
Każdy obchodzi te swięta, które uzna za fajne i chce je obchodzić.
Walentynki rzeczywiście przyszły z Ameryki, ale jak ktoś nie chce, nie musi ich obchodzić. Ale widocznie jest sporo zakochanych, dla których jest to okazja do zaświętowania i wzajemnego obdarowania się Walentynkami.
Przecież każdy ma wybór.
Co do marketów i ich wcześniejszych ofert zakupowych przedświątecznych, to rzeczywiście przesadzają z tymi terminami. Na Wszystkich Świętych pewnie znicze będą już we wrześniu w ofercie, bo teraz jest oferta na rozpoczęcie roku szkolnego. Potem będą znicze, a zaraz po 1 listopada już choinki wystawią.
Cóż zrobić, prawa rynku są ważniejsze od naszych odczuć.
Ale przed samym Bożym Narodzeniem ja lubię chodzić po marketach, gdzie w tle grają kolędy, czuję wtedy nastrój świąt.

Reply
Walentynki. Święto którego nienawidzę. Nigdy nie obchodziłam i nie zamierzam.
Jak patrzę na te wszystkie wystawy w kolorze różowym i czerwonym to mi się niedobrze robi.

W szkole zawsze jest tak, że wszystkie dziewczyny mają przynajmniej po 2-3 walentynki. Natomiast ja nigdy nie otrzymałam walentynki.

Reply
(22-08-2012, 22:52)Amma napisał(a):  Walentynki. Święto którego nienawidzę. Nigdy nie obchodziłam i nie zamierzam.
Jak patrzę na te wszystkie wystawy w kolorze różowym i czerwonym to mi się niedobrze robi.

W szkole zawsze jest tak, że wszystkie dziewczyny mają przynajmniej po 2-3 walentynki. Natomiast ja nigdy nie otrzymałam walentynki.

Jezu dziewczyno ja mam 17lat i też nigdy nie dostałam
obecnie mam 1 chłopaka
też mi było smutno, że wszyscy wkoło obchodzą tylko nie ja
ale przynajmniej się nie użalałam itd tylko poszukałam swojego szczęścia

Reply
Nie użalam się nad sobą tylko wypowiadam na temat.
Chodzi o walentynki. Mam prawo do własnej opinii.

Też mam prawie 17 lat. Nigdy nie miałam chłopaka. Jakoś z tego powodu nie płaczę.

Reply
Jak dla mnie walentynki to trochę obłudne święto....jakby nagle cała Polska i nie tylko budziła się i wyznawała sobie miłość, dawała kwiatki, robiła romantyczną kolację i tak dalej......a przecież jak się kogoś kocha to powinno się mu to okazywać codziennie a nie jednego dnia w roku, czyli jak zwykle wiele szumu o nic. Na chwilę obecną z powodu walentynek jest mi strasznie wszystko jedno.

Reply
[Obrazek: 1328118765_by_Thag_600.jpg]

14 lutego jest również dniem chorych na epilepsję, którzy mają tego samego patrona. Oczko Duży uśmiech

Reply
Jeśli wali te tynki w serca....to może być. Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości