Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walentynki
No właśnie. Jak planujecie spędzić 14 dzień lutego? Czy interesuje Was to święto zakochanych czy może będąc samym ignorujecie je? Smucicie się w ten dzień czy wręcz odwrotnie?

Reply
Nie jestem "budowlańcem" a to zdaje się święto pracowników remontowych ... Uśmiech WalęTynki Duży uśmiech

Reply
Ale te gadżety są potrzebne, jęśli chciałbyś swojej dziewczynie zrobić w ten dzień dodatkową przyjemność, choćby w postaci misia z serduszkiem, albo jakiejś kartki, dziewczyny to uwielbiają.Serce

Reply
Ja wybieram się 15 lutego ze znajomymi do Teatru Muzycznego na koncert Walentynkowy, jest to co prawda dzień później, ale nic nie szkodzi, dostałam zaproszenie i nie powiem żebym nie była zadowolona.AniołDuży uśmiech

Reply
Gdy się jest szczęśliwie zakochanym, walentynki cieszą, ale samotni nie lubią tego zwyczaju (celowo nie nazywam tego świętem). Walentynki - pierdulinki !

Podejrzany

Reply
Oj....Mika...jeszcze polubisz to święto.....zobaczysz...Wywracanie oczami

Reply
Ja szczerze nienawidzę walentynek. Pal licho że to święto zakochanych, mnie szlag trafia przez to że amerykanizują Polską kulturę

Reply
Chciałabym, żeby tak się stało, marla...

Reply
Kciuk w górę 
Nienawidzę tego święta, zawsze obchodzę je sam, chyba to święto wymyślili żeby dręczyć samotnych, mnie dziewczyna rzuciła przed walentynkami, każdego roku jest to dla mnie smutny dzień

Reply
Nigdy nie obchodziłam ich.
Ale teraz jest nadzieja, że będą niezapomniane. Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości