Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość, która przynosi ból...
(30-09-2012, 19:13)Papagino napisał(a):  Cóż Kleryku, jeśli usłyszałeś kiedyś takie słowa od kobiety w której ulokowałeś uczucia, to musiało zadziałać jako sprawny katalizator dla procesu wymazywania jej z serca... Nie wyobrażam sobie jak można powiedzieć komuś coś tak zimnego...
Właśnie tak nie zadziałało... Niestety...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
(30-09-2012, 19:27)Papagino napisał(a):  
(30-09-2012, 19:18)rafal1537 napisał(a):  No na mnie sie obraziła koleżanka jak sie zczaiła że coś do niej czuje

I tego właśnie nie potrafię zrozumieć, jak można zareagować negatywnie, na najpozytywniejsze uczucie jakim my marne człeki jesteśmy zdolni siebie obdarować? Gdzie w tym logika? Czy człowiek nie powinien czuć się wyróżniony, gdy druga istota oferuje mu swe serce?

Mogła powiedzieć zwykłe "NIE" , nie naciskałem na nią, ani nie zmuszałem do niczego przecież, ale niech potem nie narzeka że interesują się nią tylko starsi skoro młodego też nie chce, oraz mogła tak nie kokietować i nie robić maślanych oczu

Reply
Wczoraj zostałem dobity... Powiedziałem pewnej osobie co czuje do niej i wgl. I jaka była reakcja? Zostałem wyzwany i do tego dowiedziałem się wielu nowych i nie ciekawych rzeczy o mnie jaki to ja jestem i nie jestem... Znajomość się urwała i dobrze bo widocznie jednak na mnie nie zasługiwała. Tak sobie to tłumacze Smutny

Reply
Można sie wkurzyć na kogoś kto nas tak potraktuje gdy tylko wyznamy nasze uczucie [Obrazek: zlosc17_%28www.e-gify.pl%29.gif]

Reply
To jest choreWykrzyknik

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości