Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
warszawa - współlokator(ka) - od zaraz
Szukam kogoś spokojnego, w miarę ułożonego do współdzielenia dwupokojowej kawalerki w Warszawie Białołęka. Oferuję oddzielny pokój, lecz, żeby do niego wejść trzeba przejść przez duży pokój, który też jest połączony z kuchnią.

W mieszkaniu jest pralka, lodówka (z małą zamrażarką), balkon. Z moich rzeczy też jest w miarę przyzwoicie wyposażona kuchnia, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, telewizor, zasłonki i firanki w obu pokojach.
Ściany w mieszkaniu niestety muszą pozostać białe, ale były malowane na początku tego roku.

Mały pokój, który daję do dyspozycji posiada łóżko i dość sporą szafkę z pułkami. Metraż około 10-12 m2 - na oko. Język

Cena do dogadania się prywatnie. Dodatkowe koszty to prąd, gaz i internet z kablówką (niestety nie da się rozdzielić, pakiet z Aster-UPC). Woda wliczona w czynsz. Brak kaucji.

Preferuję dziewczynę, lecz od razu uprzedzam, że żaden sponsoring, czy tego typu podobne warunki nie wchodzą w grę. Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi. Oczekuję, że osoba będzie wypłacalna.

Mieszkanie nie należy do mnie. Właściciel daje przyzwolenie na współlokatora. Mam 24 lata i jestem spokojnym, uczciwym człowiekiem, który lubi porządek. Traktuję mieszkanie jako miejsce odpoczynku i spędzania czasu, dlatego nie wchodzą w grę imprezy i dzikie schadzki - oczywiście nie mam nic przeciwko znajomym.

Jeśli macie kogoś znajomego lub sami poszukujecie mieszkania w Warszawie, na dłużej to zapraszam na PW/Gadu-Gadu/post w tym temacie. Zdjęcia również prywatnie.

Nie wiem co jeszcze mogę napisać. Jak coś mi się przypomni, czy ktoś będzie miał pytania to dopiszę.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Ogłoszenie jest już nieaktualne.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Skocz do:

Browsing: 1 gości