Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego gardzę dzisiejszą młodzieżą
Zawszę jakaś część ciśnienia spadnie. Lepiej (dla mnie, nie dla świata) żeby spadała w ten sposób niż żeby mi się scyzoryk otworzył. Ale co mamy zrobić poza narzekaniem?
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Nawet jesli znajomi nie naciskają, nawet jesli piją a ty nie, bo nie chcesz, to i tak będziesz odstawac. Z każdym kolejnym kieliszkiem zwiększa sie dystans miedzy osoba trzeźwa a pijana. Osobie trzeźwej moze sie nie podobać co robia pijane, przez co przestaje w tym uczestniczyć, staje sie obserwatorem, czasem ofiarą wybryków i pomysłów. O tyle dobrze jesli znajomi jak wytrzeźwieją zapytaja tylko czemu sie słabo bawiłeś, mogłeś wypić trochę dla rozluznienia. Gorzej kiedy zaczynają jechac, ze przez twoja trzeźwość oni sie źle bawili lub ze jesteś głupi, dziwny i w ogole idz, bo jak mozna nie pic.
Tak naprawde presją jest zawsze, nawet jak jej nie ma, bo jednak czuć takie dziwne cos w powietrzu.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
(02-09-2012, 19:01)Panther napisał(a):  
(02-09-2012, 17:39)kira napisał(a):  Osobiście mi zbytnio to nie przeszkadza. Dopóki nie krzywdzą tym innych, to mają prawo robić ze sobą co chcą. Choć zaczyna mnie zadziwiać fakt, że w około mnie nie zachowują się tak dwudziestolatki tylko czternastolatki, trzynastolatki.
Dzisiaj Ci to nie przeszkadza, bo pewnie nie dotyczy Cię to osobiście. Ale właśnie w ten sposób rodzą się ludzkie dramaty i patologie. Jeśli człowiek w młodym wieku potrafi się tak upodlić, tyle pić i tylko szukać zaczepki to co będzie za kilka lat? Alkoholizm, znęcanie się nad żoną i dziećmi i inne tragedie. Tak własnie rodzi się patologia społeczna. W młodym wieku - za ogólnym przyzwoleniem społeczeństwa.
A to, że zjawisko zaczyna się w coraz młodszym wieku to już inna historia.

(02-09-2012, 18:22)Sama napisał(a):  a jaki jest Twój wiek? I Twoich rówieśników>? To istotne. W zrozumieniu... Polecam film, "Męska sprawa". Może..pomoże w zrozumieniu' dlaczego pod oknami widzisz to, co widzisz.. ;
Mam 22 lata, więc jestem na bieżąco z tym co się teraz wyprawia z młodymi. I myślę, że nic nie pomoże mi zrozumieć upadku społeczeństwa, ale na film może zerknę.

...gwarantuję, że warto...choć przykry obraz rzeczywistości...gdzie niegdzie...

Reply
(02-09-2012, 20:04)rafal1537 napisał(a):  Oj każą każą, jak się nie będzie pić to znajomi będą naciskać żeby pić i będą narzekać jak się nie pije, zależy jakich kto ma znajomych, ale tak to zazwyczaj wygląda.
U mnie tak to jest przynajmniej

Skoro twoi znajomi patrzą tylko na to ile wypijesz, a ty nie chcesz pić, a im to nie pasuję to po prostu zmień towarzystwo.

Reply
(03-09-2012, 18:53)Niewidzi@lna napisał(a):  
(02-09-2012, 20:04)rafal1537 napisał(a):  Oj każą każą, jak się nie będzie pić to znajomi będą naciskać żeby pić i będą narzekać jak się nie pije, zależy jakich kto ma znajomych, ale tak to zazwyczaj wygląda.

Skoro twoi znajomi patrzą tylko na to ile wypijesz, a ty nie chcesz pić, a im to nie pasuję to po prostu zmień towarzystwo.
Jak zmień towarzystwo, na jakie, gdzie, nie znam nikogo innego, ale widzę że wszyscy są tacy, albo jeszcze gorsi

Reply
Zawsze można poznać nowych znajomych

Reply
U mnie to tak nie działa, a naokoło wszyscy są tacy, a ja nie mam gdzie i kogo poznać, nie wiem jak miałbym poznać jakiś znajomych, zresztą nie potrzebuje tego i tak kontaktów prawie wcale nie utrzymuje, poza tym to też dotyczy rodziny

Reply
(02-09-2012, 19:01)Panther napisał(a):  Dzisiaj Ci to nie przeszkadza, bo pewnie nie dotyczy Cię to osobiście. Ale właśnie w ten sposób rodzą się ludzkie dramaty i patologie. Jeśli człowiek w młodym wieku potrafi się tak upodlić, tyle pić i tylko szukać zaczepki to co będzie za kilka lat? Alkoholizm, znęcanie się nad żoną i dziećmi i inne tragedie. Tak własnie rodzi się patologia społeczna. W młodym wieku - za ogólnym przyzwoleniem społeczeństwa.
A to, że zjawisko zaczyna się w coraz młodszym wieku to już inna historia.

Ja nie reaguje, ty chyba też nie, nikt obecnie na takie coś nie reaguje.
Cielęcy wiek, wyrosną z tego, robią to obecnie aby zainponować rówieśniką. Innym to zostanie, inni z tego wyrosną, w każdym pokoleniu są jakieś degeneraty.
Sama jak miałam naście lat, upijałam się na imprezach. Obecnie bierze mnie na wymioty na sam zapach wódki. Skoro ja wyrosłam, inni też mogą... (=

(02-09-2012, 20:04)rafal1537 napisał(a):  
(02-09-2012, 19:59)Niewidzi@lna napisał(a):  Idąc na imprezę nikt nie każe ci upijać się
Oj każą każą, jak się nie będzie pić to znajomi będą naciskać żeby pić i będą narzekać jak się nie pije, zależy jakich kto ma znajomych, ale tak to zazwyczaj wygląda.

Co to za znajomi skoro nie rozumieją twojego NIE?

Reply
Cytat:Co to za znajomi skoro nie rozumieją twojego NIE?
Po części rodzina strony męskiej, trochę i reszta ale to już też i kobiety. Według nich jak ktoś nie pije to jest dziwny, oraz że prawdziwy mężczyzna musi pić bo inaczej jest dupa nie chłop Duży uśmiech

Reply
rafal1537, to nie powinno być czasem na odwrót.
To kobiecie się chyba nie podoba jak chłop się uchleje. Faceci zachowują się wtedy jak świnki albo nawet gorzej...xD

Schodząc z tematu masz dużego plusa u mnie za to, że nie nadużywasz alkoholu.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości